חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

בנקאות, השקעות וייעוץ כלכלי

במסגרת פעילות משרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, פועלת מחלקה עסקית עצמאית המתמחה בייזום והובלת תהליכי מיזוג ורכישות ובמתן שירותי ליווי וייעוץ כלכלי במגוון תחומים למפעלים, חברות ועסקים משפחתיים.

המחלקה מתמחה באיתור, התאמת ועריכת חיבורים עסקיים עבור חברות, יזמים ואנשי עסקים פרטיים, ומלווה את לקוחותיה לאורך כל תהליך המכירה על ארבעת שלביו, כלהלן:

א. איתור רוכש פוטנציאלי והצגתו למוכר.
ב. איסוף וניתוח חומר הרקע הנלווה לעסקה, לרבות עריכת עבודות הייעוץ הכלכלי הנדרשות.
ג. ניהול מו"מ בין הצדדים להשגת שווי פעילות ומתווה עסקה אופטימליים.
ד. גיבוש מזכר הבנות כבסיס להסכם הסופי וליווי המוכר בשלב בדיקת הנאותות עד להשלמת העסקה.

עשרות הזדמנויות עסקיות

מדי שנה מתנקזות אל המחלקה עשרות הזדמנויות עסקיות מענפי התעשייה, הנדל"ן, המסחר והשירותים והיי-טק בארץ ובחו"ל בהיקפי השקעה הנעים בין מיליוני ש"ח בודדים ועד לעשרות מיליוני ש"ח. בין סוגי העיסקאות העוברות במחלקה נמנים לדוגמא:

  1. מכירת חברה/פעילות בבעלות משפחתית - בעלי מפעלים או חברות משפחתיות אשר בהעדר דור המשך מעוניינים למכור את הפעילות באופן מלא או חלקי (הכנסת שותף).
  2. מכירה/הכנסת שותף לחברה הנקלעת לקשיי נזילות - בעלי חברות הנקלעים לגרעון בהון החוזר ובהעדר מקורות מימון בנקאיים נוספים, מעוניינים לגייס משקיע שיזרים כסף לחברה ויאפשר את המשך פעילותה.
  3. גיוס משקיעים לסטרטאפים - יזמים המחפשים השקעה למיזמים שלהם לצרכי המשך פיתוח ושיווק.
  4. הכנסת שותף פיננסי/אסטרטגי לפעילות קיימת - אנשי עסקים או בעלי חברות שאתרו הזדמנות עסקית בתחום פעילותם ונזקקים לשותף אסטרטגי או פיננסי שיסייע להם במימוש ההזדמנות.
  5. השקעה לצרכי התרחבות או השגת תשואה - בעלי הון פרטיים או חברות בתהליך צמיחה המעוניינים לרכוש פעילויות/חברות קיימות לצרכי השקעה (עסקת תשואה) או כחלק ממדניות התרחבות ומעוניינים שגורם מקצועי ומנוסה יימפה להם את השוק ויציג להם את החברות הנכונות והמתאימות להם בלבד.

ייחודיות ויתרונות המחלקה

פעילות המחלקה בתחום המיזוגים והרכישות נשענת על רשת הקשרים העסקיים והאישיים של המשרד ושותפיו, הכוללת חברות ציבוריות ופרטיות, עסקים משפחתיים, אנשי עסקים מצמרת המשק, חברות סטרט אפ, יזמי נדל"ן ומשקיעים פרטיים מקומיים וזרים.

יתרונה היחסי של המחלקה מושתת על הצוות המקצועי שלה הכולל בנקאי השקעות ויועצים כלכליים וותיקים ומנוסים, רובם ככולם כלכלנים / רו"ח / MBA, יוצאי פירמות לראיית חשבון בינלאומיות שצברו מעל ל-25 שנות ניסיון בתחומי הכלכלה והכספים והינם בעלי ידע ומיומנות מקצועית בליווי, ייעוץ ועריכת עבודות כלכליות במגוון רחב של נושאים וביניהם:

>> למידע נוסף בעניין בנק עסקאות, גיוס הון ותוכנית עסקית לחצו כאן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לגברת רווית ברקוביץ - טלפון 03-6109100

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס