ליווי משפטי/עסקי של יזמים ישראלים המבקשים להקים עסק ברומניה

אנשי עסקים ישראליים רבים מבינים היום יותר מבעבר כי הגיעה העת לפרוץ את חומות המדינה הישראלית ולצאת לפעילות עסקית מחוץ לגבולות מדינת ישראל ובמקרים רבים המדינה המתאימה היא - רומניה.

ישראלים רבים מבינים כי למדינת ישראל יש את המגבלות שלה, בעוד פריצה למדינות אחרות מחוץ לישראל כמו רומניה בה כ-20 מיליון תושבים, עשויה לחשוף אותם לקהל יעד חדש ולהזדמנויות עסקיות ומהלכים עסקיים חדשים בקנה מידה גדול, כזה השונה באופן מהותי מזה הישראלי. בהקשר זה ניתן למצוא ישראלים להם פעילות מצליחה בישראל, אותה הם מבקשים להרחיב או להעתיק לגבולות רומניה ויש כאלה להם רעיון עסקי אשר לדעתם יכול ויתאים למדינות חוץ-ישראליות כמו רומניה, אולי יותר מאשר למדינות ישראליות ומשכך, נכון יהיה להקים את אותן פעילויות מחוץ לישראל.

למה רומניה?

יש המבינים כי למרות היציבות הכלכלית של מדינת ישראל, נכון יהיה שלא להניח את כל ה-"ביצים בסל אחד" וכי נכון יהיה לייצר מקור הכנסות נוסף במדינת רומניה, אותו ימקמו מחוץ לגבולות מדינת ישראל כך שגם אם ישראל תעבור טלטלה כלכלית או חלילה וחס בעיה ביטחונית ו/או כל בעיה אחרת, הפעילות המקבילה שברומניה תוכל להניב את התוצאה ולאזן את התוצאה הכוללת, מה שיבטיח יציבות מיוחלת.

יתרה מזאת, ישראלים רבים מבינים כי הקמת עסק ברומניה, יאפשר גישה ללקוחות חדשים, לרבות ללקוחות רומנים או אחרים, שנכון להיום מעדיפים שלא לעבוד עם גורם ישראלי. מצב דברים זה, לרבות שיקולים עסקיים אחרים, מביא ישראלים רבים להחלטה לפיה נכון וראוי להקים עסק באירופה ואם באירופה, אזי ברומניה.

ישראלים רבים מעדיפים להקים עסק ברומניה משורה של שיקולים כלכליים הקשורים במנטאליות של המקומיים, תנאים גיאוגרפיים, שפה, השתייכות המדינה לאיחוד האירופאי וכן הפוטנציאל העסקי הקיים במדינה, היות והמדינה צד לאמנות למניעת כפל מס והסכמי סחר עם מדינות רבות ומסיבות רבות נוספות. לאותם ישראלים, המבקשים להקים עסק ברומניה, משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שברומניה ישמח להעניק מענה מלא, אם ברמה המשפטית ואם ברמה המסחרית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע?

משרדנו ידע לתן ליזם הישראלי המבקש להקים עסק ברומניה, מעטפת משפטית ומסחרית הכוללת הן את בדיקת הכדאיות העסקית בשלבים הראשונים של המהלך וכן תכנון המס הנדרש, עריכת הסכמים, הקמת מבנה בין-לאומי שיאפשר לו לעבוד בחוקיות ובשקיפות ברומניה והן מענה מסחרי רומני, שיכלול חיבורים עסקיים על אדמת רומניה, ליווי מול המערכת הבנקאית הרומנית, איתור נכסים ברומניה, איתור עובדים ברומניה, התקשרות עם נותני שירותים מקומיים רומנים ועוד.

את המענה המשפטי נעניק ללקוח ממשרדנו שבישראל, משרד המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, אשר לו ניסיון רב בייצוג יזמים המבקשים להתנהל מחוץ לישראל. את הייעוץ והליווי העסקי יידע משרדנו לתן ליזם באמצעות נציגנו על אדמת רומניה, אשר ידע לבצע עבור הלקוח בדיקות מוקדמות על אדמת רומניה, לבחון כדאיות עסקית על פי המצב הנתון ברומניה, לאתר עבורו עסקאות, נכסים ואנשים וכן יידע לעשות כל שנדרש, יד ביד עם היזם הישראלי על מנת להרים את הפרוייקט הרומני ולהוציאו אל הפועל ובכלל זה להפעיל עו"ד רומנים מטעם משרדנו לטובת בחינת הדין הרומני, רגולציה רומנית וכדומה.

כך יוצא כי משרדנו שבישראל וסניף משרדנו שברומניה, יחדיו, יפעלו בתיאום ובשיתוף פעולה מלא, ביחד עם עו"ד רומנים מטעמנו ואנשי מקצוע רומנים נוספים אותם נדרש לטובת מתן מענה ישראלי-רומני וכל אלה ביחד יפעלו לטובת הוצאת המיזם אל הפועל על אדמת רומניה בצורה מהירה, נקייה, חוקית ורווחית.

אנו נדע לפעול בשמך לטובת הוצאת המיזם הרומני אל הפועל!
התקשר אלי עתה, עו"ד אלי דורון:
054-4251054 

 

 

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

עסקאות נדל"ן ברומניה בליווי עו"ד ישראלי ועו"ד רומני

לדסק משרדנו שברומניה ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר - זה הזמן להשקיע!

שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר וזאת בחלוף עשור של קיפאון - האבטלה ירדה, הכלכלה משתפרת וביחד עמה אנו רואים יותר ויותר עסקאות בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום רכישת הדירות ברומניה בפרט.

תרמית השקעות ברומניה - הנתבעת חויבה בהשבת הכספים

בית משפט השלום ברמלה, מפי השופט זכריה ימיני, קיבל תביעתם של משקיעים, להחזר כספי השקעתם ברכישת קרקע ברומניה לאחר שהוכח כי הקרקע לא נקנתה בהתאם לזיכרון הדברים שערכו הצדדים.

הכללים החשובים לשכירת נדל"ן ברומניה

באם השכירות מבוצעת באמצעות משרד תיווך, רצוי כי הדייר יבצע מו"מ עם הסוכנות ויתעקש על מחיר קבוע ולא על תשלום שמחושב לפי אחוזים משווי העסקה שכן במצב עניינים כזה אינטרס הסוכנות יהיה שכרה ולא חתירה למחיר עסקה הוגן.

השלכות המס בהקמת חברות ברומניה על ידי ישראלים

רומניה אשר מונה כ-22 מיליון תושבים, הצטרפה לאיחוד האירופי בתחילת שנת 2007. המיקום של רומניה, המספר הלא קטן של תושביה והצטרפותה לאיחוד האירופי על כל היתרונות שיש במהלך שכזה מבחינת רומניה, הובילו עסקים ישראלים רבים להקים חברות מקומיות ברומניה ובאמצעותן לבצע בה פעילות עסקית במגוון רב של תחומים.

השקעת בנדל"ן ברומניה - איך תדע שאתה מוגן?

השקעה בנדל"ן ברומניה הייתה פופולרית מאוד בתחילת שנות ה 2000. אנשי עסקים קטנים כגדולים וסתם אנשים מהשורה שקסמה להם האפשרות לעשות כסף קל (לכאורה) בנדל"ן הרומני גדשו את הטיסות לבוקרשט וגם את בתי המלון והקזינו בעיר.

איך תמנע מפולשים להשתלט על הקרקע שלך ברומניה

ישראלים לא מעטים מחזיקים בבעלותם קרקעות ברומניה. חלקם רכשו את הקרקע כהשקעה, חלקם קיבלו אותה בירושה וחלקם קיבלו את הקרקע בהליכי השבה ("רסטיטוציה") מממשלת רומניה לאחר שזו הולאמה מבעליה בעת השלטון הקומוניסטי.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם