עורך דין ליטיגציה (מאבקים משפטיים)

מחלקת הליטיגציה של פירמת DTKG&G הינה בעלת ניסיון נרחב בייצוג לקוחות במגוון הליכים בבתי המשפט, בבוררויות ובהליכי גישור. המחלקה מורכבת מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, כלכלנים, חלקם יוצאי משרד המשפטים, משרד האוצר ומשרד הכלכלה, להם ניסיון רב בניהול מאבקים משפטים חכמים ומתוחכמים, תוך בחינת וטיפול במחלוקת הן במישורים המשפטים הטהורים והן במישורים הכלכליים, חשבונאים ועוד. המחלקה מטפלת בתיקי ליטיגציה במגוון רחב של תחומים, הכוללים: תביעות מסחריות וחוזיות, עתירות מנהליות, עתירות לבג"ץ, תובענות ייצוגיות, ייצוג בע"מ ושותפים במאבקי שליטה וניהול בחברות ובשותפויות, תביעות נגזרות, אחריות נושאי משרה, תביעות קבלנים, ייצוג בסכסוכים חוזיים, תביעות בתחום דיני הבנקאות וניירות ערך, דיני עבודה, נזיקין, קניין רוחני, תובענות הנוגעות לאיכות הסביבה.
 
המחלקה עובדת בשיתוף עם מחלקות מקצועיות נוספות בפירמה בתחומים שונים בתוכם ייצוג וליווי חברות ו/או נושים וגופים שונים בהליכי חדלות פירעון בהובלת השותף ד"ר שלמה נס (עו"ד ורו"ח) מהמובילים בתחום בישראל וכן ייצוג וליווי דירקטורים או חברות בהליכים ובתביעות הנוגעים לדירקטוריון החברה.  במסגרת זאת, למשרד נסיון בייצוג בהליכי חדלות פירעון מהגדולים והמורכבים בישראל. לקוחות לדוגמא: הליכי תביעת מנהלים בפויכטוונגר השקעות (קבוצת "פלד גבעוני") הליכי התביעות נגד מדינת ישראל באגרקסקו. המחלקה מורכבת מטובי הליטיגטורים בישראל, בעלי ניסיון רב בניהול מאבקים משפטיים מורכבים, המייצגים את לקוחותינו במשך שנים ארוכות באופן יעיל וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. לצורך מקסום השירות והתוצאה עבור הלקוח מורכב צוות המחלקה מעו"ד, כלכלנים, רו"ח, ויוצאי רשויות המדינה, הבקיאים ומנוסים כל אחד בתחומו, העובדים יחדיו על מנת לייצר עבור הלקוח פתרון שלם, כולל ומיטבי למצבו המשפטי. התמחות ספציפית של כל אחד תוך מהמומחים במחלקה בצירוף עם עבודת צוות דיספלינארית, מקצועית ומיומנת מאפשרת לנו להפוך כל אבן ואבן עד למציאת פתרון ו-"האקדח המעשן" בדרך להוכחת הטעון המבוקש.
 


כן מתמחה המחלקה בניהול תובענות כנגד גופים הפועלים מחוץ למדינת ישראל באופן בו, בתואם לדין במדינת ישראל, תנוהל התביעה מולם במדינת ישראל אף במידה ויש לאכוף את פסק הדין במדינות זרות בהן פועלים הגופים הזרים הנתבעים. עוד מקפידה המחלקה על הסתכלות רחבה על טובת הלקוח, כזו היודעת לקחת בחשבון את מכלול השיקולים העסקיים, המסחריים, התדמיתיים, התזרימיים, המשפחתיים והאחרים ובהתאם למכלול השיקולים להנחות ולנווט את ההליך, באופן המתיישב עם האינטרסים הכוללים של הלקוח.
 
מחלקת הליטיגציה מודעת לכך כי ניהול הליך משפטי בפני ערכאות ובתי משפט שונים מחייב התמחות ספציפית תוך התמקדות בסוג הסכסוך, סוג בית המשפט, אופי הטיעונים המועלים, זהות הלקוח והצד השני ועוד. לשם כך, החל מהשלב הראשוני של קליטת התיק, פועלת המחלקה לצורך בניית אסטרטגיה משפטית מנצחת המתבססת על סיעור מוחות רב-מערכתי של כלל הגורמים הפועלים במחלקה ואף תוך שיתוף פעולה עם יתר מחלקות המשרד. בשלבים המאוחרים יותר של ניהול התובענה פועלת המחלקה תוך ניצול ניסיון עורכי הדין והכלכלנים המשמשים בה לצורך תכנון מושכל, יסודי ומקצועי של חקירת העדים והמומחים במסגרת ההליך. מטרתנו היא להגיע למצב בו, בסופו של יום, תונח בפני בית המשפט התשתית העובדתית המתיישבת עם האסטרטגיה והטיעון אשר נטען מלכתחילה בפני בית המשפט ועם הדין הנוהג במדינת ישראל.
 

לקוחות המשרד

עם לקוחות המחלקה נמנים לקוחות מסקטורים רבים, ביניהם, לקוחות מוסדיים, חברות היי-טק, פרמצבטיקה ומכשור רפואי, מזון, קבלנים, אנשי עסקים, יזמים, לקוחות פרטיים ועוד.
רשימת לקוחות המשרד כוללת מגוון רחב של גופים וחברות, גופים מוסדיים ורשויות מוניציפליות (עיריות רמת גן, טבריה, נצרת, עכו); חברות רב לאומיות, וחברות ישראליות ציבוריות ופרטיות, הכוללות בין השאר את הלקוחות הבאים, אשר חלקם מיוצגים על ידי המשרד על בסיס קבוע וחלקם על פי הצורך על בסיס מזדמן: אסם; פישמן רשתות; קבוצת גזית גלוב; Semitool; נטוויז'ן; Tyco (Healthcare); פלאפון; אאורה השקעות; קבוצת "אדמה"; אחים דוניץ; קבוצת כרפיס; "הצלחת יחזקאל"; מרכז הבניה הישראלי; א. אפשטיין; גאון נדל"ן; יחזקאל מורד; קבוצת רחמני; אושפיר; קבוצת "אביעד"; ס.י.א.ט. כרמל ועוד.
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

מידע מקצועי

הרחבת פעילות המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה

כבוד השופטת למלשטריך לטר וכבוד השופטת טאובר יצטרפו לסגן הנשיא כבוד השופט רון סוקול, ובכך יגדילו פי 3 את מספר השופטים המכהנים במחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה וזאת בהמשך לפניית משרדנו בנושא.

פנייה לשרת המשפטים בנושא פיתוח המחלקה הכלכלית בחיפה

לאחרונה התבצעה פנייה מטעם משרדנו לשרת המשפטים בבקשה להרחבת פעילותה של המחלקה הכלכלית הפועלת בבית המשפט המחוזי בחיפה על ידי הוספת שופטים אשר יכהנו בה, הואיל וכיום מכהן במחלקה זו שופט אחד בלבד ובשל כך מפספסת מחלקה זו את ייעודה כאמצעי לקידום הפעילות העסקית וחיזוק הכלכלה של אזור חיפה והצפון.

יסוד והקמה של תאגיד ביטוחי ע"י עו"ד מומחה בדיני ביטוח

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, סוכני ביטוח ואחרים המתמחים בליווי משפטי עבור סוכני ביטוח, יזמים ואחרים המבקשים להקים פעילות ו/או מיזמים אחרים בתחום הביטוח ובכלל זה – תאגיד ביטוחי...

הקפאת הליכים, הסדרי נושים והבראת חברות

משרדנו ידע לבלום עבורך את הנזק ולקבל עבורך את ההחלטות הקשות מתוך שאיפה להציל עבורך את העסק ואת הונך האישי. משרדנו יידע לנהל את המשבר עבורך תחת מצב לא רצוי בו המשבר הוא זה שמנהל אותך.

שותפך מתכחש לכך שאתה שותף בעסק?

משרדנו מורגל בטיפול מול נוכלים, רמאים, גזלנים ואחרים אשר החליטו, על דעת עצמם, ביגוד למוסכם עמם, לפגוע ו/או לנשל ו/או לרמוס שותף לא רשום - כל הפרטים כאן.

תאגיד זכאי לפיצוי ללא הוכחת נזק בגין לשון הרע

תאגיד זכאי לקבלת פיצויים ללא הוכחת נזק שנגרם לו בגין עוולת לשון הרע כנגדו, מכוח סעיף 7א לחוק איסור לשון הרע - סיקור מקצועי מיוחד אודות פסק דין רע"פ 2015/15.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם