חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת ניהול משברים

מחלקת ניהול משברים בניהולו של עו"ד גיל סלומון

משבר "נופל" יום אחד לתוך ארגון ומחייב משאבים רבים כדי להביאו לידי פתרון. לרוב מדובר באירוע לא מתוכנן שנוצר על ידי גורם חיצוני, אם כי, לעיתים קיים צורך במשבר יזום לצורך הגעה ליעדים. כך או כך, ניהול משברים חייב להיות הליך מקצועי שכולל שלבים מקדמיים של הבנת עומק העניין, ביצוע פעולות נקודתיות שמטרתן להגדיר את "גבולות" האירוע ומכאן שליטה בנעשה, יהול נכון והשגת יעדים.

תחום ניהול המשברים התפתח מאד בשנים האחרונות במערכת העסקית והמשפטית. משרדנו הכיר בצורך הקיים בתחום ומעמיד את הידע והניסיון הטובים ביותר לשירותכם - אנו מביאים למחלקה ניסיון רב  בניהול משברים משפטיים, פוליטיים ועסקיים. כמו כן צברנו ידע מקצועי בניהול משברים משולבים המערבים רגולציה, תקשורת ופוליטיקה פנימית וחיצונית.

בראש המחלקה עומד עו"ד גיל סלומון (43), רס"ן במילואים ובוגר היחידה לאבטחת אישים בשב"כ.

השכלה:

בעת שירותו בשב"כ למד במקביל לימודי מדע ומדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה. לאחר מכן עבר ללימודי משפטים במרכז הבינתחומי בהרצליה והתקבל להתמחות בפרקליטות הפלילית מחוז תל אביב - הוסמך כעורך דין בשנת 2003.

רקע תקשורתי:

סלומון שימש ככתב משפט של אתר החדשות Nrg, לאחר שנה מונה לתפקיד כתב המשפט הראשי של ערוץ 1. 
לימים החל להגיש את תכנית המשפט של ערוץ הכנסת ״דיון נוסף", עיסוק אותו עושה גם היום.

קריירה ציבורית וניהולית:

לאחר הסמכתו כעורך דין שימש כיועץ למנכ״ל משרד התיירות וניהל פרוייקט כלכלי יחודי של המשרד. בשנת 2008 עבר לעבוד כיועץ לשר המשפטים דניאל פרידמן - בתפקיד זה כיהן כשנה עד סיום כהונתו של פרידמן במרץ 2009. עם כניסתו של פרופסור יעקב נאמן לתפקיד שר המשפטים, בחר סלומון להישאר בתפקידו ונשאר שנה נוספת בלשכה.

סלומון הקים חברת יעוץ תקשורת ואסטרטגיה שהתמחתה במשברים משפטיים ובקמפיינים ציבוריים. בחודש ינואר 2014 בחרה בו ועדת המכרזים של לשכת עורכי הדין לשמש כמנכ״ל. תקופת כהונתו של סלומון בלשכת עורכי הדין נחשבת לתקופת בה עברה הלשכה בתקופה קצרה מהפכה של ממש. הלשכה עברה למבנה ניהול מודרני, נחתם הסכם קיבוצי עם עובדים, פותחה מערכת חדשנית של מחשוב ועוד...

בתפקידיו הבכירים במשרד המשפטים ובלשכת עורכי הדין, צבר עו"ד סלומון ניסיון רב בניהול משברים ובהכרות עם תהליכי הרגולציה בישראל, ניסיון אותו נשמח להעמיד לשירותכם בכל עת!     
כתבה מתוך Themarker על הצטרפותו של עו"ד סלומון למשרדנו.

פרטים ליצירת קשר

  •  
© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס