מחלקת חדלות פירעון ושיקום כלכלי במשרד DTKG&G, מתמחה בשיקום חברות, הקפאת הליכים והסדרי נושים, פירוקים וכינוסי נכסים, וידועה כמובילה והמנוסה בתחום זה בישראל. זו מחלקה רב תחומית הפועלת בשילוב כוחות של משפטיים, רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים, אשר טיפלה בתיקים הגדולים בישראל.

 

את המחלקה מוביל עורך הדין ורואה החשבון, ד"ר שלמה נס בעל התפקיד המוביל בישראל בטיפול בהליכי חדלות פירעון, שיקום והבראת חברות, אשר ליווה בעשורים האחרונים את תיקי השיקום, הפירוק והכינוס הגדולים בישראל. עורכי הדין במחלקה ממונים על ידי בתי המשפט, הן ביוזמת בתי המשפט והן לבקשת חברות ונושים לרבות בנקים, כבעלי תפקיד לחברות שנקלעו להליכי חדלות פירעון, ביניהן חברות ציבוריות, רשתות קמעונאיות וחברות תשתית, נדל"ן, מסחר, מפעלי תעשייה ועוד. כמו כן המשרד מייצג ומלווה חברות, נושים וגורמים שונים בהליכי חדלות פירעון, להשגת המטרה המיטבית עבורם.

 

בצוות פועלים במשותף עורכי דין וכלכלנים בעלי רקע משפטי, כלכלי וחשבונאי, אשר מספקים ייעוץ שוטף וניהול לחברות בקשיים, ולהנהלות ודירקטוריונים שלהם בליווי תהליכי ההבראה והשיקום. המחלקה מנוסה בניהול וביצוע הסדרי חוב, הסדרי נושים ושיקום חברות . בין התיקים הגדולים בישראל בהם טיפלה: רשת קלאבמרקט (הליך השיקום והסדר הנושים מבין הגדולים ביותר בישראל), אגרקסקו חברה לייצוא חקלאי בע"מ, רשת קו-אופ ישראל, קבוצת אאורה השקעות בע"מ, קבוצת "מעריב", קבוצת התוכנה "אשבל טכנולוגיות", התחנה המרכזית החדשה בתל אביב בע"מ, רשת בורגר-ראנץ, רשת "לחם ארז", אינספייר השקעות בע"מ, קבוצת "לב אופיר", קבוצת "פלד-גבעוני" (שבין החברות שלה נכללו פויכטונגר השקעות, קבוצת חייל אחזקות ויסקל אחזקות), קבוצת ברנוביץ’, קבוצת רובננקו, קבוצת און שירותי הנדסה ומיזוג אוויר, קבוצת אריה את עופר, קבוצת זיקה תעשיות, דיור לעולה, כלנית תוכנות PC, קבוצת צמנטכל, מי ערד, פבר, דיגל, צ'יפ.פי.סי, אשאל, איל מקיאג', באראט, רבדיון, סאנדיי אנרג'י ורבים אחרים.

 

בשנים האחרונות שימשו עורכי הדין של המחלקה כנאמנים מטעם בית המשפט לניהול ומימוש נדל”ן, מפעלים ונכסים במיליארדי ש"ח. שותפי הפירמה גם מקבלים מינויים מיוחדים מבתי המשפט ורשויות של המדינה לניהול חקירות מיוחדות וביקורת חשבונאית משפטית מיוחדת, וביצע כמה מהחקירות המשפטיות-מסחריות הגדולות ביותר במדינת ישראל.

 

השירותים של מחלקת חדלות פירעון ושיקום כלכלי:

  • יעוץ וליווי לחברות בקשיים בטרם נכנסו להליך חדלות פירעון
  • ייצוג ויעוץ לחברות העומדות בפני פירוק או כינוס, לרבות בהליכי התגוננות בפני פירוק.
  • ייעוץ וליווי להנהלות ודירקטוריונים של חברות בקשיים או בתקופת משבר.
  • ניהול וטיפול בהסדרי חוב והסדרי נושים.
  • ייצוג ויעוץ לנושים מסוגים שונים בהליכי חדלות פירעון.
  • ייצוג וליווי בנקים ורשויות מדינה בהליכי חדלות פירעון.
  • ליווי תהליכי שיקום והבראה לחברות עמותות וגופים שונים.
  • ייצוג ויעוץ לגורמים שונים בהליכי פירוק חברות והקפאת הליכים.
  • ייצוג ויעוץ בהליכי כינוס ומימוש נכסים בהליכים שונים.

 

מניסיון העבר, על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן להימנע מהליכי פירוק בלתי הפיכים. במהלך השנים האחרונות, הגיעו לטיפול המחלקה חברות שניצבו על סף משבר וקריסה, ותודות לניהול, ליווי וטיפול מקצועי הצליחו להוביל להתאוששות והצלת העסק, ולסגירה אופטימלית של תיקי חדלות פירעון סבוכים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

אחריות אישית של נושא משרה בתאגיד המצוי בחדלות פירעון

בהתאם לפרסומו של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, תשע"ח-2018, שנכנס לתוקפו ביום 15 לספטמבר 2019, נבקש לעדכנכם בשינויי החקיקה כמפורט להלן;

הגדלת רווחיות העסק

המחלקה הכלכלית של משרדנו מתמחה בשיפור ביצועיו של העסק ולחבריה ניסיון של מאות עסקים אשר זכו למענה מקצועי שבסופו של יום העמיד אותם במקום שונה מהותית מזה בו החלו - לחצו כאן לפרטים.

דחיית תביעת חוב שהגיש מע"מ בהליך חדלות פרעון

ביום 7.4.2019 בית המשפט המחוזי בתל אביב הכריע בערעור שהגיש אגף המכס והמע"מ כנגד החלטת הנאמנים, שמונו לטפל בפירוקה של "ספורט ורטהיימר שיווק וסחר (1997) בע"מ), כי יש לכרוך את תשלום הדיבידנד למערער בגין ניכוי ביתר של מס תשומות על ידי החברה, בהחזר מס עסקאות לספקים-נושים שדרשו החזר המס.

איך לצאת מחדלות פירעון?

בעולם של חברות בקשיים וחדלות פירעון ניתן להוביל לתוצאות שונות וטובות ולהשפיע על המצב של כל הגורמים המעורבים - בפני חברה בקשיים ניצבות אלטרנטיבות, וניתן בליווי משפטי ועסקי מושכל ומנוסה להביא לתוצאות שונות.

מי דואג לעובדים כשהחברה מתפרקת?

במאמרינו זה נדון בפרק ח' לחוק הביטוח הלאומי, זאת מתוך תפיסה כי עניין לנו בסוגיה הנוגעת ללב ליבם של דיני חדלות הפירעון וליכולת להציל חברות ועסקים בתקופת משבר. מאמר זה מדגיש את האחריות החברתית של הביטוח הלאומי, במסגרת הליכי חדלות פירעון אליה נקלעת חברה בישראל.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם