משרדנו הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל עם סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי ובאפריקה בעל אוריינטציה עסקית-מסחרית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה. משרדנו דינמי ובעל אוריינטציה עסקית המורכב מעורכי דין, משפטנים ורואי חשבון, ומהווה את מרכז התמיכה האולטימטיבי לכל המתעניין בפעילות עסקית או אישית עם מדינת ישראל או מדינות נוספות.
לדורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים משרדים ברחבי ישראל והמשרד ממצב את שירותיו בחו"ל באמצעות משרדים הממוקמים ברומניה, בקפריסין, בארה"ב, ותוכניות להתרחבות למדינות נוספות בחו"ל. בנוסף לכישורים משפטיים ותארים בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים, חלק מצוות דורון-טיקוצקי מורכב מעו"ד המוסמכים לעסוק בעריכת דין בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, רומניה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה.
בנוסף למגוון רחב של פעילויות תמיכה עסקית גלובליות, הפלטפורמה הבינלאומית של דורון-טיקוצקי משמשת גשר המיועד לסיוע לישראלים בחו"ל, או לכל מי שזקוק למגע ועוסק בפעילות מול רשויות המס בישראל או מול גופים רשמיים אחרים. המשרד מעורב יותר ויותר במתן פתרונות חכמים חדשניים עבור לקוחות מגוונים בארץ וברחבי העולם.
משרדנו פעיל גם בייצוג וליווי לקוחות ישראלים בפעילותם הנדל"נית בחו"ל. כיום מייצגים אנו לקוחות הפועלים בתחום זה במדינות שונות, לרבות: רומניה, הונגריה, בולגריה, רוסיה, גאורגיה, פולין, גרמניה יוון, אתיופיה וסין. יכולתנו בתחום זה נשענת בין השאר גם על פעילותנו בתחום המיסוי הבינלאומי והטיפול שאנו מעניקים ללקוחותינו הפועלים בתחום הנדל"ן בחו"ל כוללת איפוא במקרים רבים גם את היבטי תכנון המס הכרוך בפעילות כזו, כמו גם את הקמת מבנה האחזקות/החברות הבינלאומי, בהתחשב בשיקולי המיסוי וצרכי הלקוח. 


26/7/2018

דרושה מזכירה

דרושה מזכירה למשרד עו”ד: קריות, חיפה, יוקנעם אזור והסביבה העבודה בין השעות 9:00-16:00 משרה מלאה מערכים, לווי אישי ומקצועי

דרישות

- 5 שנות ניסיון לפחות
- נכונות לעבוד בימים ובשעות המצוינות בהגדרת התפקיד.
- סדר, דיוק, ראש גדול, יכולת עבודה בצוות, כושר ביטוי מצוין בכתב ובעל פה.

+ הרחב
- סגור

של קורות חיים