החל ממאי 2007 מפעיל משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' את שלוחת רומניה הממוקמת בבוקרשט. המשרד ברומניה מייצג שורה ארוכה של לקוחות פרטיים וחברות, אשר עוסקים בתחומים מסחריים מגוונים. המשרד מעניק ללקוחותיו ליווי משפטי ומסחרי שוטף בכל הקשור בפעילותו היום יומית של העסק הן בתחום החוזים, החברות, מכרזים הן בתחום דיני עבודה ובתחומים נוספים כגון ביטוח, נזקי גוף ונזקי רכוש.

משרדנו באמצעות משרדנו שברומניה מסייע לאותם עסקים ברומניה, גדולים וקטנים כאחד, להקים ולקיים את הפעילות העסקית שלהם ברומניה בצורה נבונה ובטוחה ובהתמודדות שוטפת עם נושאים משפטיים ומסחריים שוטפים, הליכים מול גופים ממשלתיים שונים וכל הערכאות משפטיות על אדמת רומניה, בהתאם לדין הרומני והבינלאומי ע"י עורכי דין רומנים מוסמכים בעלי ותק וניסיון בייצוג גופים גדולים. דסק משרדנו ברומניה מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ועסקיים ללקוחותיו הישראליים והאחרים, בין היתר בהיבטי מס ותכנון מס, ייצוג מסחרי, עסקאות מסחריות, ליווי חברות מהקמתן ובמהלך פעולתן ובכלל זה ייצוג מול רשם החברות וגופים מנהליים אחרים , עסקאות מקרקעין ושירותים משפטיים נלווים לחברות מסחריות, שירות משפטי מלא לחברות ועסקם ברומניה וכן יזמים ומשקיעים, חוות דעת משפטיות בהיבטים שונים ומגוונים, ייצוג בעלי דין בבתי משפט מקומיים בכל הערכאות דיני עבודה, ביטוח ועוד.

למשרדנו ברומניה ניסיון רב בליטיגציה בדיני עבודה וייצוג בסכסוכים עסקיים בין בהליכי בוררות ובין בערכאות משפטיות שונות. כמו כן יש לנו את הידע והניסיון בייצוג יזמים, חברות ולקוחות פרטיים בפרוייקטים נדל"ניים שונים על אדמת רומניה. באפשרותנו להציב אחד מעורכי הדין שלנו ברומניה בעסקו של הלקוח לצורך מתן ליווי שוטף וצמוד ככל שיידרש. בין לקוחותיו של המשרד, ניתן למנות מספר לא מבוטל של חברות ישראליות ציבוריות ופרטיות כאחד בתחומים מגוונים כגון סחר במטבע זר, אינטרנט, מדיה, מסחר כללי תעשייה קלה ונדל"ן. כמו כן מייצג משרדנו ברומניה חברות שונות הפעילות ברומניה ומחוצה לה בתחום, השכרת רכב, כוח אדם וכן אנו מייצגים בנק אוסטרי גדול הפעיל ברומניה.

ייצוג ישראלים בסכסוכים הקשורים לעסקאות ברומניה 
למשרד דורון טיקוצקי, המורכב מעו"ד, רו"ח וכלכלנים, כמו גם משלוחה עצמאית הפעילה על אדמת רומניה, בקיאות ייחודית בכל הקשור לייצוג ישראלים אשר השקיעו כספים ברומניה ו/או כאלה שנפגעו כתוצאה מעסקאות שבוצעו על ידם על אדמת רומניה. במסגרת זו המשרד מייצג שורה ארוכה של ישראלים אשר בשלב כזה או אחר, החליטו להשקיע כספים ברומניה לטובת כניסה לעסקה ברומניה, אם בתחום הנדל"ן ואם בתחומים אחרים, אם ביחד עם קבוצה של משקיעים ואם באופן עצמאי.

לקוחות אלה, לא אחת, חשים כי יש בנמצא צורך בייצוגנו המשפטי, תוך הסתמכות על העובדה כי למשרדנו הישראלי שלוחה עצמאית ברומניה  וזאת לטובת מגוון  מטרות, דוגמת אלה:

  • בדיקה על אדמת רומניה האם הזכויות של הישראלי אכן נרשמו בצורה מסודרת ושקופה והאם הם מקבלים את כל המידע בנוגע להשקעות שלהם ברומניה מהגורמים שהכניסו אותם לעסקאות.
  • בחינת אפשרות תביעת הגורם אשר הכניס אותם לעסקה ברומניה, בטענה שמה שהובטח להם לא יצא אל הפועל ו/או מטעמים שונים אחרים.
    לפעמים מדובר באיש עסקים שהצליח לשכנע את הלקוח להשקיע ולהצטרף ל"הצלחה" ולפעמים מדובר בבן משפחה או בחבר שהצליח לעשות כן.
  • בחינת אפשרות תביעת שותפים לעסקאות ו/או נכסים ברומניה, אם ישראלים ואם רומנים, זאת משום שאותם שותפים לא מעבירים ללקוח המשרד דיווחים ו/או את חלקם ברווחים המגיעים להם מהשכירות ו/או מהמימושים ו/או מכל פעילות אחרת. משרדנו, ידע לבחון את המקרה, להחליט האם יש לפעול, כיצד ובאיזו מדינה – רומניה או ישראל – ובהתאם להפעיל את צוות המומחים לטובת שמירה על זכויותייך ותביעת המגיע לך, ככול שאכן יש מקום לתבוע.

הוצאת דרכון רומני לישראלים
למשרדנו הישראלי שלוחה עצמאית ברומניה המתנהלת מרומניה, בוקרשט, באמצעות עו"ד רומנים מנוסים ואשר לה פעילות והתמחות ייחודית בכל הקשור בהוצאת אזרחות ודרכון רומני עבורי ישראלים להם שורשים ברומניה. משרדנו מייצג מאות לקוחות המבקשים קבלת דרכון רומני עבור עצמם או עבור הילדים ו/או הנכדים וזאת מתוך הכרה ביתרונות הקיימים בהוצאת דרכון של מדינה המשתייכת לאיחוד האירופאי. המשרד ברומניה פועל באינטנסיביות אל מול הרשויות ברומניה והמחוזות השונים, לטובת איתור המסמכים הנדרשים לשם הוצאת הדרכון הנדרש. הלקוח מתנהל מול המשרד ומקבל מענה מהיר, יעיל ואיכותי.
 
אנחנו זמינים עבורכם לכל פנייה גם בכתובות המייל:   
gil@dtkgc.com 
sivans@dtkgc.com

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


עורכי דין ברומניה

משרדנו מעניק מגוון שירותים משפטיים בסיוע עורכי דין מנוסים ומובילים ברומניה - שירותים בתחום ההשקעות, נדל"ן ותכנון מס לחברות ולקוחות פרטיים ברומניה, הפרטים כאן.

המשך קריאה

שירותים משפטיים ברומניה

המשך קריאה

ייצוג בעניינים הקשורים בישראל ורומניה

ייצוג בעניינים הקשורים בישראל ורומניה

המשך קריאה

נדל"ן ישראלי ברומניה

מכירה / קניה של נדל"ן ברומניה, דירות, מגרשים, מסחרי ופרטי

המשך קריאה

ייצוג בעניינים הקשורים בישראל ורומניה

. ההתנהלות הקשורה ברומניה מתבצעת באמצעות צוות עוה"ד הרומני, כששני הצוותים עובדים בתאום מלא..

המשך קריאה

הוצאת דרכון רומני לישראלים

המשך קריאה

עסקאות נדל"ן ברומניה

ביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה עבור ישראלים

המשך קריאה

הקמת עסק ברומניה

התנהלות עסקית ומשפטית מתאימה. לכל מדינה יש את כללי התנהגות שלה וכך גם לרומניה..

המשך קריאה

הקמת עסק ברומניה

ליווי משפטי/עסקי של יזמים ישראלים המבקשים להקים עסק ברומניה

המשך קריאה

עריכת הסכמים ברומנית

המשך קריאה

הונאות נדל"ן ברומניה

המשך קריאה

עסקאות נדל"ן ברומניה

המשך קריאה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם