חברת Doron, Tikotzky Consulting S.R.L שנפתחה בשנת 2007 והפועלת בלב בוקרשט, בסיוע משרד דורון, טיקוצקי ושות' מעמידה לרשות לקוחותיה ליווי משפטי אישי, ללקוחות פרטים ועסקיים כאחד, על ידי עו"ד רומנים וישראלים דוברי רומנית. החברה פועלת במגוון רחב של תחומים משפטיים:
 

שירותים משפטיים ברומניה

משרד עורכי הדין דורון טיקוצקי רומניה (בוקרשט), הינו משרד עורכי דין בין לאומי, בעל מספר סניפים בעולם, דינמי, יצירתי ונמרץ הפועל מזה שנים לטובת קידום עניינם של עסקים ופרטיים, להם אינטרסים ברומניה ומציע לכם מגוון שירותים משפטיים ברומניה. בחודש מאי 2007, פתח המשרד סניף בינ"ל ברומניה המורכב מעו"ד רומנים וכן עו"ד ישראלים דוברי רומנית המייעץ ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים, כאחד. משרד עורכי הדין שלנו הממוקם בלב בוקרשט, מייעץ ומלווה לקוחות פרטיים ועסקיים, כאחד, בנאמנות, דיסקרטיות  ובמסירות רבה, תוך התחשבות בכך שמרבית לקוחותיו הינם לקוחות בין לאומים המתגוררים מחוץ לרומניה, שבחלקם אינו דובר את השפה הרומנית וכי חלק ניכר מההתנהלות מולם צריכה להתבצע באמצעות תכתובת אינטרנטית, שיחות טלפון ועוד.
 

המשרד מתמקד במגוון תחומי פעילות משפטית:

ייעוץ מסחרי ברומניה - בדיקת וקידום עסקאות, עריכת התקשרויות חוזיות, רכישת חברות, הקמת מפעלים ומיזמים מסחריים, ניהול סכסוכים, איתור ותביעת קרקעות שהולאמו, תכנון אסטרטגי ועוד. 
 
תכנון מס ברומניה - סיוע ליזמים, אנשי עסקים, רוכשי דירות ואחרים למקסם את הטבות המס ויתר התמריצים המגיעים להם, ע"מ למקסם את תפוקת השקעתם ברומניה, במגוון דרכים כגון: הקמת חברה רומנית המוחזקת ע"י חברה קפריסאית, הקמת מיקרו קומפני ברומניה הנהנית משיעור מס חברות נמוך של 2.5% (3% בשנת המס הבאה), הימנעות ממצב בו החברה הרומנית שנפתחה תחשב גם כישראלית לצרכי מס והכל תוך התנהלות שקופה אל מול רשויות המס באופן המתיישב עם הוראות החוק בישראל ומחוצה לה.
 
השקעות נדל"ן ברומניה - איתור ורכישת נכסים ברומניה, ייעוץ מס מתאים, ליווי רכישות, ליווי קבוצות רכישה, סיוע בקבלת מימון לרכישת קרקע ולביצוע פרויקט בנייה דרך שלבי ההתקשרויות השונים הדרושים לשם תכנון פרויקט וקבלת ההיתרים להקמתו ולשם התקשרויות עם חברות ביצוע קבלניות ועד הטיפול המשפטי במכירת הדירות ו/או שטחי המסחר
 
חוות דעת משפטיות על הדין הרומני - למשרדנו שברומניה צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והרומנית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות ,אם בשפה האנגלית ואם בשפה הרומנית, באשר לדין הרומני העדכני. זאת במגוון רחב של תחומים דוגמת: דיני מסחרי, דין אזרחי, דיני משפחה, דיני חברות, חוזים ועוד. נותן חוות הדעת יעיד בפני בית משפט ישראלי, בהתאם לצורך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

איתור ורכישה של נדל"ן בבוקרשט ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

איתור ורכישה של דירת מגורים ו/או נדל"ן אחר בבוקרשט שברומניה ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

עסקאות נדל"ן ברומניה בליווי עו"ד ישראלי ועו"ד רומני

לדסק משרדנו שברומניה ניסיון רב בכל הקשור בביצוע עסקאות נדל"ן ברומניה, אם קניה ואם מכירה והלכה למעשה למשרדנו מאגר גדול של גורמים אשר מסייעים לנו לקדם עסקאות מסוג זה במהירות וביעילות.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

קנייה ו/או מכירה של דירה ברומניה – זה אנחנו!

למשרדנו סניף עו"ד בבוקרשט שברומניה המתמחה במתן מענה משפטי כולל, אישי ומקצועי לישראלים המבקשים לבצע עסקת נדל"ן - לרכוש דירה ו/או למכור דירה ברומניה, כל הפרטים כאן.

טיפול משפטי בירושות ובעיזבונות ברומניה

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר - זה הזמן להשקיע!

שוק הנדל"ן ברומניה מתעורר וזאת בחלוף עשור של קיפאון - האבטלה ירדה, הכלכלה משתפרת וביחד עמה אנו רואים יותר ויותר עסקאות בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום רכישת הדירות ברומניה בפרט.

תרמית השקעות ברומניה - הנתבעת חויבה בהשבת הכספים

בית משפט השלום ברמלה, מפי השופט זכריה ימיני, קיבל תביעתם של משקיעים, להחזר כספי השקעתם ברכישת קרקע ברומניה לאחר שהוכח כי הקרקע לא נקנתה בהתאם לזיכרון הדברים שערכו הצדדים.

הכללים החשובים לשכירת נדל"ן ברומניה

באם השכירות מבוצעת באמצעות משרד תיווך, רצוי כי הדייר יבצע מו"מ עם הסוכנות ויתעקש על מחיר קבוע ולא על תשלום שמחושב לפי אחוזים משווי העסקה שכן במצב עניינים כזה אינטרס הסוכנות יהיה שכרה ולא חתירה למחיר עסקה הוגן.

השלכות המס בהקמת חברות ברומניה על ידי ישראלים

רומניה אשר מונה כ-22 מיליון תושבים, הצטרפה לאיחוד האירופי בתחילת שנת 2007. המיקום של רומניה, המספר הלא קטן של תושביה והצטרפותה לאיחוד האירופי על כל היתרונות שיש במהלך שכזה מבחינת רומניה, הובילו עסקים ישראלים רבים להקים חברות מקומיות ברומניה ובאמצעותן לבצע בה פעילות עסקית במגוון רב של תחומים.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם