מאת: אלי דורון, עו"ד


ליווי משפטי לישראלים החיים באוסטריה, להם עניינים משפטיים בישראל בסיוע עו"ד ורו"ח ישראלי

ישראלים רבים המתגוררים באוסטריה, תושבי אוסטריה, מוצאים את עצמם, לא אחת, נדרשים לשרותיו של עורך דין ישראלי באוסטריה וזאת לטובת טיפול בעניינים משפטיים של תושבי אוסטריה הנוגעים בישראל. השירות המשפטי הנדרש על ידי אותו תושב אוסטריה, יכול שיתמקד ברכישת דירה ו/או נכס אחר בישראל, בטיפול בירושה בישראל, בנקיטה בהליכים משפטיים בישראל ו/או בקידום עסקאות עם ישראלים ועוד - שירות אשר יינתן עבורך על אדמת ישראל.
 
משרדנו מורכב משורה של עורכי דין ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס ולו שורה ארוכה של התמחויות, אם בנדל"ן, דיני חברות, קידום עסקאות, דיני משפחה, טיפול בבעיות משפטיות המחייבות פנייה לבתי משפט וכו'. למשרדנו ניסיון ספציפי במתן מענה לישראלים, תושבי אוסטריה. משרדנו ישמח לפגוש אותך בוינה לטובת היכרות ולטובת קבלת הטיפול בעניינך הישראלי. משרדנו יידע לתן לך מענה משפטי ישראלי מקצועי ביותר, מבלי שתידרש להגיע מווינה לישראל ו/או תוך צמצום ביקורייך בישראל לטובת טיפול בעניין, עד למינימום האפשרי.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נשמח לתאם עמך פגישה לא מחייבת בווינה -
נבחן משפטית ועסקית את צרכייך ונקדם עבורך המתחייב במינימום זמן ועלות!
עו"ד אלי דורון, נייד: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

טיפול משפטי בירושות ובעיזבונות ברומניה

מאת: אלי דורון, עו"ד

בשל הסתירה בין הדין הישראלי לזה הרומני וייחודה של כל מדינה ומדינה, מומלץ מאוד שלא לפעול בתחום זה אלא באמצעות אנשי מקצוע מיומנים הבקיאים בדין שתי המדינות. חריגה מעקרון זה עלולה לפגוע קשות בזכויות של היורשים ולהביא לידי כך שחלקם בעיזבון יפגע מהותית, עד לכדי אבדן מלא הזכויות בעיזבון.

עו"ד גרמניה

מאת: צוות האתר

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם