משרדנו הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל עם סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי ובאפריקה בעל אוריינטציה עסקית-מסחרית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה. משרדנו דינמי ובעל אוריינטציה עסקית המורכב מעורכי דין, משפטנים ורואי חשבון, ומהווה את מרכז התמיכה האולטימטיבי לכל המתעניין בפעילות עסקית או אישית עם מדינת ישראל או מדינות נוספות.
 
ברשותנו משרדים ברחבי ישראל והמשרד ממצב את שירותיו בחו"ל באמצעות משרדים הממוקמים ברומניה, בקפריסין, בארה"ב, ותוכניות להתרחבות למדינות נוספות בחו"ל. בנוסף לכישורים משפטיים ותארים בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים, חלק מצוות משרדנו מורכב מעו"ד המוסמכים לעסוק בעריכת דין בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, רומניה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה. בנוסף למגוון רחב של פעילויות תמיכה עסקית גלובליות, הפלטפורמה הבינלאומית של המשרד משמשת גשר המיועד לסיוע לישראלים בחו"ל, או לכל מי שזקוק למגע ועוסק בפעילות מול רשויות המס בישראל או מול גופים רשמיים אחרים. המשרד מעורב יותר ויותר במתן פתרונות חכמים חדשניים עבור לקוחות מגוונים בארץ וברחבי העולם.
 
משרדנו פעיל גם בייצוג וליווי לקוחות ישראלים בפעילותם הנדל"נית בחו"ל. כיום מייצגים אנו לקוחות הפועלים בתחום זה במדינות שונות, לרבות: רומניה, הונגריה, בולגריה, רוסיה, גאורגיה, פולין, גרמניה יוון, אתיופיה וסין. יכולתנו בתחום זה נשענת בין השאר גם על פעילותנו בתחום המיסוי הבינלאומי והטיפול שאנו מעניקים ללקוחותינו הפועלים בתחום הנדל"ן בחו"ל כוללת איפוא במקרים רבים גם את היבטי תכנון המס הכרוך בפעילות כזו, כמו גם את הקמת מבנה האחזקות/החברות הבינלאומי, בהתחשב בשיקולי המיסוי וצרכי הלקוח. 
 

הדסק הבינלאומי שלנו

הדסק הבינלאומי, בראשותו של עו"ד ירון טיקוצקי, מספק שירותים הקשורים לארצות הברית ומדינות אחרות. דסק זה משמש גם חברות בינלאומיות המעוניינות להשקיע או להקים מרכזי מו"פ בישראל. הסניפים ברומניה, בקפריסין והדסק הסיני של המשרד מייצרים דינמיקה גבוהה של פריצה לשוק הגלובלי. אנו צופים עלייה משמעותית בנגישות ובפעילות מתוך מיצוב אסטרטגי זה:
 
> סניף רומניה מתמחה במתן פתרונות לישראלים ולחברות ישראליות אשר להם אינטרסים כספיים ואחרים ברומניה.

> סניף קפריסין של המשרד מתמחה בהקמת חברות בקפריסין, ובתחומי פרקטיקה נוספים.

> הדסק הסיני מנוהל על ידי עו"ד אבי לוי, עורך דין בעל שלושים שנות ניסיון מסחרי בסין, השולט בשפה הסינית.
 
> הדסק הצרפתי במשרדנו הינו נדבך נוסף במענה הבינלאומי שהמשרד נותן ללקוחותיו ברחבי העולם ומשתלב עם דסק גרמניה בתפיסת המשרד את המציאות המסחרית–משפטית כ"כפר גלובאלי", פשוטו כמשמעו, המאפשרת למשרד להעניק שירותים משפטיים חובקי עולם על כל נקודה על פני הגלובוס.

סניף ארה"ב

למשרדנו, מלבד פעילותו הענפה בישראל, סניף בניו יורק שבארה"ב - סניף משרדנו בניו יורק מורכב אף הוא משורה של עו"ד מקצועיים ומנוסים ביותר, להם ניסיון רב בכל הקשור בקידום עסקאות מסחריות, מאבקים משפטיים בבתי משפט ועוד.

המשך קריאה

סניף רומניה

משרדנו באמצעות משרדנו שברומניה מסייע לאותם עסקים ברומניה, גדולים וקטנים כאחד, להקים ולקיים את הפעילות העסקית שלהם ברומניה בצורה נבונה ובטוחה ובהתמודדות שוטפת עם נושאים משפטיים ומסחריים שוטפים, הליכים מול גופים ממשלתיים שונים וכל הערכאות משפטיות על אדמת רומניה..

המשך קריאה

דסק סין

סין הפכה זה מכבר לכלכלה השנייה בגודלה בעולם. השוק הסיני מושך אליו מספר רב של חברות המעוניינות לנצל את יתרונותיה היחסים של הכלכלה הסינית ותעשייתה.

המשך קריאה

דסק בשפה הערבית

בראש הדסק בשפה הערבית עומד עו"ד נאהי חמוד, מנהל מחלקת בנקאות ואכיפת חיובים - עו"ד נאהי חמוד הינו בעל נסיון רב בתחום הבנקאות וההוצאה לפועל עם מעל 17 שנות פעילות., מעניק מענה כולל ללקוחות המשרד דוברי השפה הערבית במגוון רב של תחומים משפטיים באופן המותאם לצרכים המיוחדים שלהם ובשפה הערבית.

המשך קריאה

דסק לדוברי השפה הרוסית

למשרדנו ניסיון רב בעבודה עם לקוחות דוברי רוסית בכל סדר גודל הן מישראל והן מחוץ לישראל במגוון רחב של תחומי פעילות שירותי משרדנו ניתנים ללקוחות דוברי הרוסית באמצעות צוות עורכי דין ומשפטנים הבקיאים בשפה הרוסית בראשותו של עוה"ד יגאל רוזנברג, בעל ניסיון של למעלה מ-10 שנים בעריכת דין ובעל התמחות בתחום המשפט..

המשך קריאה

דסק לדוברי השפה הצרפתית

משרדנו הגדיל בשנים האחרונות בצורה משמעותית את אחיזתו הבינלאומית והרחיב פעילותו לצרפת ולמדינות דוברות צרפתית נוספות - ברשותנו מבחר עו"ד לענייני צרפת המעניקים נדבך נוסף במענה הבינלאומי של המשרד ללקוחותיו. השירותים שהדסק הצרפתי מעניק ללקוחות המשרד כוללים בין היתר:

המשך קריאה

סניף קפריסין

משרד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ייסד את שלוחתו הקפריסאית, מתוך מטרה ליתן לאנשי עסקים ישראלים המבקשים להרחיב את פעילותם הבין לאומית, מענה מקצועי ממשי, תוך השענות על מגוון האמנות למניעת כפל מס עליהם חתומה קפריסין – אם אל מול ארה"ב ואם אל מול מדינות האיחוד, רוסיה ואחרות.

המשך קריאה

דסק ניגריה

דסק ניגריה של משרדנו, מתווסף לדסק רוסיה, דסק סין, דסק צרפת ודסק מדינות ערב ומספק מענה כולל הן במישור המשפטי והן במישור העסקי, לאנשי עסקים, חברות ופרטיים, ישראלים המבקשים לחדור לרפובליקת ניגריה ולבצע על אדמתה עסקאות מכול סוג שהוא. הדסק יודע להתחבר ללקוח הישראלי, להבין במדויק את צרכיו ולהביאו למצב בו הוא מממש כל מהלך..

המשך קריאה

דסק הונגריה

דסק הונגריה של משרדנו, מתווסף לפעילותם של דסקים נוספים המיועדים לסייע ליחידים, עסקים וחברות בעלי פעילות בינלאומית - הדסק נועד לתת מענה כולל לצרכי הלקוחות, אנשי עסקים, חברות ופרטיים, המבקשים לפעול בהונגריה.

המשך קריאה

דסק פולין

דסק פולין של משרדנו מעניק מענה משפטי כולל ומיוחד לענייני פולין השונים ובפרט עסקים בפולין באמצעות צוות עו"ד פולני שיעמוד לצידך לטובת קידום המתבקש - פרטים כאן.

המשך קריאה

דסק דרום-מזרח אסיה

דסק דרום-מזרח אסיה של משרדנו מעניק שירות ייעוץ ומענה ייחודי ופרטני לחברות ואנשי עסקים אשר יוצאים לשליחות/רילוקיישן בסינגפור - שירות אשר ייתפר במדויק לצורכי החברה/השליח ומשפחתו לרבות איתור דיור, חינוך, ביטוח בריאות ועוד. ביחד עם צוות עורכי הדין, רו"ח והכלכלנים של משרדנו נפעל לטובת מתן מענה כולל לצרכים עסקיים של ישראלים..

המשך קריאה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם