חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אופקים בינלאומיים

משרדנו הוא משרד עורכי דין בינלאומי מוביל עם סניפים פעילים במדינות האיחוד האירופאי ובאפריקה בעל אוריינטציה עסקית-מסחרית, המציע פתרונות הקשורים לביצוע עסקאות עם ישראל ומחוצה לה, התומך בחברות מכל המדינות המבקשות להשתלב בשווקים בצמיחה. משרדנו דינמי ובעל אוריינטציה עסקית המורכב מעורכי דין, משפטנים ורואי חשבון, ומהווה את מרכז התמיכה האולטימטיבי לכל המתעניין בפעילות עסקית או אישית עם מדינת ישראל או מדינות נוספות.
 
לדורון טיקוצקי קנטור גוטמן צדרבוים משרדים ברחבי ישראל והמשרד ממצב את שירותיו בחו"ל באמצעות משרדים הממוקמים ברומניה, בקפריסין, בארה"ב, ותוכניות להתרחבות למדינות נוספות בחו"ל. בנוסף לכישורים משפטיים ותארים בכלכלה, חשבונאות ומנהל עסקים, חלק מצוות דורון-טיקוצקי מורכב מעו"ד המוסמכים לעסוק בעריכת דין בתחומי שיפוט זרים כמו ארה"ב, אנגליה-וויילס, רומניה וקפריסין ובכך מביאים את השילוב בין נקודת המבט המקומית לבין פרספקטיבה בינלאומית מקצועית רחבה.
 
בנוסף למגוון רחב של פעילויות תמיכה עסקית גלובליות, הפלטפורמה הבינלאומית של דורון-טיקוצקי משמשת גשר המיועד לסיוע לישראלים בחו"ל, או לכל מי שזקוק למגע ועוסק בפעילות מול רשויות המס בישראל או מול גופים רשמיים אחרים. המשרד מעורב יותר ויותר במתן פתרונות חכמים חדשניים עבור לקוחות מגוונים בארץ וברחבי העולם.
 
משרדנו פעיל גם בייצוג וליווי לקוחות ישראלים בפעילותם הנדל"נית בחו"ל. כיום מייצגים אנו לקוחות הפועלים בתחום זה במדינות שונות, לרבות: רומניה, הונגריה, בולגריה, רוסיה, גאורגיה, פולין, גרמניה יוון, אתיופיה וסין. יכולתנו בתחום זה נשענת בין השאר גם על פעילותנו בתחום המיסוי הבינלאומי והטיפול שאנו מעניקים ללקוחותינו הפועלים בתחום הנדל"ן בחו"ל כוללת איפוא במקרים רבים גם את היבטי תכנון המס הכרוך בפעילות כזו, כמו גם את הקמת מבנה האחזקות/החברות הבינלאומי, בהתחשב בשיקולי המיסוי וצרכי הלקוח. 

הדסק הבינלאומי שלנו

הדסק הבינלאומי, בראשותו של עו"ד ירון טיקוצקי, מספק שירותים הקשורים לארצות הברית ומדינות אחרות. דסק זה משמש גם חברות בינלאומיות המעוניינות להשקיע או להקים מרכזי מו"פ בישראל. הסניפים ברומניה, בקפריסין והדסק הסיני של המשרד מייצרים דינמיקה גבוהה של פריצה לשוק הגלובלי. אנו צופים עלייה משמעותית בנגישות ובפעילות מתוך מיצוב אסטרטגי זה:
 
> סניף רומניה מתמחה במתן פתרונות לישראלים ולחברות ישראליות אשר להם אינטרסים כספיים ואחרים ברומניה.

> סניף קפריסין של המשרד מתמחה בהקמת חברות בקפריסין, ובתחומי פרקטיקה נוספים כמו נישואים אזרחיים.

> הדסק הסיני מנוהל על ידי עו"ד אבי לוי, עורך דין בעל שלושים שנות ניסיון מסחרי בסין, השולט בשפה הסינית.
 
> הדסק הצרפתי במשרדנו הינו נדבך נוסף במענה הבינלאומי שהמשרד נותן ללקוחותיו ברחבי העולם ומשתלב עם דסק גרמניה בתפיסת המשרד את המציאות המסחרית–משפטית כ"כפר גלובאלי", פשוטו כמשמעו, המאפשרת למשרד להעניק שירותים משפטיים חובקי עולם על כל נקודה על פני הגלובוס.
 

סניף רומניה

סניף קפריסין

סניף ארה"ב

דסק צרפתית

דסק סין

דסק ערבית

דסק רוסית

דסק גרמנית

דסק ניגריה

דסק הונגריה

דסק פולין

דסק דרום-מזרח אסיה

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס