חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

עריכת הסכמים ברומנית

ניהול מו"מ ועריכת הסכמים ברומניה ו/או בשפה הרומנית

ישראלים רבים נדרשים, לא אחת, לערוך הסכמים ו/או מסמכים אחרים, בשפה הרומנית ו/או הסכמים הנוגעים למדינת רומניה ו/או נכסים ברומניה, אם במסגרת התנהלותם העסקית ואם במסגרת התנהלותם המשפחתית ו/או במסגרת התנהלות אחרת.

ישראלים רבים עורכים ומקדמים הסכמים עם שותפים, מפיצים, ספקים, מפעלים ויצרנים רומנים ו/או גורמים אחרים הנמצאים ברומניה ו/או מחוצה לה, מה שמחייב ניהול מו"מ בשפה הרומנית וכן עריכת הסכמים בשפה הרומנית. באותם מצבים בהם יש לערוך הסכם אשר לו זיקה כזו או אחרת לרומניה, נדרשת בקיאות בדין הרומני ו/או לכל הפחות בשפה הרומנית, מה שמחייב טיפול משפטי באמצעות עו"ד רומני ו/או עו"ד ישראלי הדובר את השפה הרומנית.

כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה בעיר בוקרשט המורכב מעו"ד רומנים, דוברי השפה הרומנית והשפה האנגלית, כך שבאמצעותם מורגל משרדנו על פני שנים לתן מענה משפטי ללקוחות המשרד בשפה הרומנית, שירות הכולל ניהול מו"מ ועריכה של הסכמים בשפה הרומנית ו/או בשפה אחרת, תוך הסתמכות על הדין הרומני ככל וזה מתחייב.

משרדנו המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראליים, כלכלנים ורו"ח, ידע לנהל עבורך מו"מ חכם, ברומניה ו/או בישראל ולערוך עבורך הסכמים המתיישבים עם האינטרסים אשר יוצגו על ידך בפנינו וזאת במינימום זמן ובמינימום עלות. ההסכמים יכול ויושתתו על הדין הרומני ויכול ויושתתו על הדין הישראלי, הכול בהתאם לתנאי העסקה, הסכמות הצדדים והשכל הישר.

יתרה מזאת, ככל ועריכת ההסכמים תצריך שירות נוסף, דוגמת הקמת חברה רומנית, פתיחת חשבון בנק ברומניה, קבלת חוות דעת משפטיות בשפה הרומנית ו/או נקיטת פעולות אחרות הנוגעות ברומניה ו/או בשפה הרומנית, לרבות סיוע עסקי ממש, משרדנו ידע ליתן את כל אלה עבורכם, במקצועיות, במסירות נטולת פשרות.

התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לקדם את האינטרסים שלך!
עו"ד אלי דורון: 054-4251054    

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס