ניהול מו"מ ועריכת הסכמים ברומניה ו/או בשפה הרומנית ע"י עו"ד רומני ועו"ד ישראלי
 
ישראלים רבים נדרשים, לא אחת, לערוך הסכמים ו/או מסמכים אחרים, בשפה הרומנית ו/או הסכמים הנוגעים למדינת רומניה ו/או נכסים ברומניה, אם במסגרת התנהלותם העסקית ואם במסגרת התנהלותם המשפחתית ו/או במסגרת התנהלות אחרת.
ישראלים רבים עורכים ומקדמים הסכמים עם שותפים, מפיצים, ספקים, מפעלים ויצרנים רומנים ו/או גורמים אחרים הנמצאים ברומניה ו/או מחוצה לה, מה שמחייב ניהול מו"מ בשפה הרומנית וכן עריכת הסכמים בשפה הרומנית. באותם מצבים בהם יש לערוך הסכם אשר לו זיקה כזו או אחרת לרומניה, נדרשת בקיאות בדין הרומני ו/או לכל הפחות בשפה הרומנית, מה שמחייב טיפול משפטי באמצעות עו"ד רומני ו/או עו"ד ישראלי הדובר את השפה הרומנית.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, סניף ברומניה בעיר בוקרשט המורכב מעו"ד רומנים, דוברי השפה הרומנית והשפה האנגלית, כך שבאמצעותם מורגל משרדנו על פני שנים לתן מענה משפטי ללקוחות המשרד בשפה הרומנית, שירות הכולל ניהול מו"מ ועריכה של הסכמים בשפה הרומנית ו/או בשפה אחרת, תוך הסתמכות על הדין הרומני ככל וזה מתחייב.
משרדנו המורכב מעו"ד רומנים, עו"ד ישראליים, כלכלנים ורו"ח, ידע לנהל עבורך מו"מ חכם, ברומניה ו/או בישראל ולערוך עבורך הסכמים המתיישבים עם האינטרסים אשר יוצגו על ידך בפנינו וזאת במינימום זמן ובמינימום עלות. ההסכמים יכול ויושתתו על הדין הרומני ויכול ויושתתו על הדין הישראלי, הכול בהתאם לתנאי העסקה, הסכמות הצדדים והשכל הישר.
יתרה מזאת, ככל ועריכת ההסכמים תצריך שירות נוסף, דוגמת הקמת חברה רומנית, פתיחת חשבון בנק ברומניה, קבלת חוות דעת משפטיות בשפה הרומנית ו/או נקיטת פעולות אחרות הנוגעות ברומניה ו/או בשפה הרומנית, לרבות סיוע עסקי ממש, משרדנו ידע ליתן את כל אלה עבורכם, במקצועיות, במסירות נטולת פשרות.
 
התקשר אלינו עתה ותן לנו את הזכות לקדם את האינטרסים שלך!
עו"ד אלי דורון:
054-4251054    
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

תביעת רשלנות נגד רואה חשבון

ליווי משפטי והגנה משפטית לרו"ח אשר נתבעו בתביעות כספיות ו/או בתביעה בטענה לרשלנות מקצועית, באמצעות עו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד.

רומניה - מקלט מס לחברות זעירות (Micro Company)

בשנת 2018 נערכו מספר שינויים בדיני מס החברות ברומניה - שינויים אלה הופכים את רומניה למדינה אטרקטיבית לקיום פעילות מסחרית, וזאת לאור שיעורי המס הנמוכים החלים על חברות בעלות היקף פעילות נמוך - הן מבחינת מחזור כספי והן מבחינת מספר עובדים, כפי שיפורט להלן.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם