מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


חובות החברה כ-9 מיליון שקל והיא מעסיקה עשרות עובדים בצפון - הבקשה הוגשה באמצעות עורכי הדין ירון טיקוצקי ועידן גור ממשרדנו.

שופט בית משפט המחוזי בחיפה, ד"ר עדי זרנקין הוציא במעמד צד אחד צו ארעי להקפאת הליכים לחברת הבנייה הוותיקה, נעמנה פאווזי בע"מ. החברה נחשבת לאחת מחברות המובילות בשוק הנדל"ן לביצוע עבודות איטום ובידוד בפרויקטים לבנייה. בין לקוחותיה נמנים סולל בונה ודניה סיבוס והם ביצעו פרויקטים גדולים כמו בית משטרת חיפה, מכון סינון מים, פארק עיר המלכים אילת ובית הסוהר "חרמון". הבקשה להקפאת הליכים הוגשה על ידי עורכי הדין ירון טיקוצקי, יואב הריס ועידן גור ממשרדנו - תוקף הצו עד לדיון ב-20.5.12.

החברה נעמנה פאווזי בע"מ הגישה בקשה להקפאת הליכים לבית משפט מחוזי חיפה באמצעות עורכי הדין טיקוצקי והריס. המבקשת השנייה, ס.פ.ג. הנדסה ובניין בע"מ הינה חברה שקשורה לבעלים, ונהגה לערוך שיקים לטובת תשלום ספקי החברה הקבלנית שנקלעה לקשיים. מהבקשה עולה כי חבות החברה מסתכמים בכ-9 מיליון שקל, מתוכם כ-2 מיליון שקל לבנק מרכנתיל. מדובר בחברה שלה יש ניסיון יותר מ-40 שנה בשוק האיטום עבור חברות בנייה ומעסיקה עשרות עובדים. מהבקשה שהגישו עורכי דין ירון טיקוצקי, יואב הריס ועידן גור עולה כי החברה רווחית ובידיה צבר הזמנות מרשים ואף הא החלה בהליכי הבראה וצמצום עלויות. החברה מבצעת כעת עבודות בכ-30 אתרים ואוחזת בצבר הזמנות בהיקף של 4.7 מיליון שקל. בניכוי כל ההוצאות הצפויות מפרויקטים קיימים צפוי להיוותר בידי החברה רווח גולמי של כ-2.5 מיליון שקל. לנוכח מצבה התזרימי שמקורו בהתחייבויות עבר בשל פעולות עבר זקוקה החברה, כך טוענים עורכי הדין, לשהות מה ולחסות הקפאת הליכים. המבקשות מבקשות להמשיך לפעול כעסק חי,לגבש הסדר נושים ולשפר את מצב נושי החברה כך שהקפאת ההליכים תישאר על כנה לתקופה של 3 חודשים. עוד עולה כי בשלהי שנת 2007 ובשנת 2008 מספר לקוחות גדולים ומשמעותיים של המבקשת נעמנה פאווזי בע"מ נקלעו בזה אחר זה להליכי חדלות פירעון כשהם מותירים את המבקשת עם חובות לאותם ספקים בסדק גודל של 5 מיליון שקל ומצב תזרימי קשה. בין הלקוחות שהיו חייבים לה כספים חברת הבנייה חפציבה, א. ג'ברין ורסידו. הנאמנים המוצעים, רו"ח יעקב זיצר ורו"ח חוסאם בשארה באמצעות עורכי דין ירון טיקוצקי ועידן גור ממשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

החברה הושפעה מהקורונה? חובת הגילוי על הדירקטור

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד

גם החברה שלכם הושפעה ממשבר הקורונה? חובת הגילוי והאחריות עלייך כדירקטור - קרא כאן המלצות חשובות לגבי גילוי בדו"חות הקרובים ואיך לשרוד בעולם מלא סיכונים?

הקפאת הליכים / חדלות פירעון בשל הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו המתמחה בשיקום עסקים ובסיוע לעסקים הנתונים במצוקה תזרימית יודע לבחון במהירות הבזק את הפעילות, לבחון מה הצעדים הנדרשים לטובת הצלת העסק ולנקוט בנדרש ללא דיחוי.

העברות מרמה על ידי חייב

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע להתנהל מול הנאמן, בתי המשפט, כונס הנכסים הרשמי ומול כל גורם נדרש אחר לטובת טיפול בטענות של הברחת נכסים או העברות מרמה במסגרת הליך של פשיטת רגל, חדלות פירעון או כל הליך קשור אחר.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם