מאת:

חובות החברה כ-9 מיליון שקל והיא מעסיקה עשרות עובדים בצפון - הבקשה הוגשה באמצעות עורכי הדין ירון טיקוצקי ועידן גור ממשרדנו.

שופט בית משפט המחוזי בחיפה, ד"ר עדי זרנקין הוציא במעמד צד אחד צו ארעי להקפאת הליכים לחברת הבנייה הוותיקה, נעמנה פאווזי בע"מ. החברה נחשבת לאחת מחברות המובילות בשוק הנדל"ן לביצוע עבודות איטום ובידוד בפרויקטים לבנייה. בין לקוחותיה נמנים סולל בונה ודניה סיבוס והם ביצעו פרויקטים גדולים כמו בית משטרת חיפה, מכון סינון מים, פארק עיר המלכים אילת ובית הסוהר "חרמון". הבקשה להקפאת הליכים הוגשה על ידי עורכי הדין ירון טיקוצקי, יואב הריס ועידן גור ממשרדנו - תוקף הצו עד לדיון ב-20.5.12.

החברה נעמנה פאווזי בע"מ הגישה בקשה להקפאת הליכים לבית משפט מחוזי חיפה באמצעות עורכי הדין טיקוצקי והריס. המבקשת השנייה, ס.פ.ג. הנדסה ובניין בע"מ הינה חברה שקשורה לבעלים, ונהגה לערוך שיקים לטובת תשלום ספקי החברה הקבלנית שנקלעה לקשיים. מהבקשה עולה כי חבות החברה מסתכמים בכ-9 מיליון שקל, מתוכם כ-2 מיליון שקל לבנק מרכנתיל. מדובר בחברה שלה יש ניסיון יותר מ-40 שנה בשוק האיטום עבור חברות בנייה ומעסיקה עשרות עובדים. מהבקשה שהגישו עורכי דין ירון טיקוצקי, יואב הריס ועידן גור עולה כי החברה רווחית ובידיה צבר הזמנות מרשים ואף הא החלה בהליכי הבראה וצמצום עלויות. החברה מבצעת כעת עבודות בכ-30 אתרים ואוחזת בצבר הזמנות בהיקף של 4.7 מיליון שקל. בניכוי כל ההוצאות הצפויות מפרויקטים קיימים צפוי להיוותר בידי החברה רווח גולמי של כ-2.5 מיליון שקל. לנוכח מצבה התזרימי שמקורו בהתחייבויות עבר בשל פעולות עבר זקוקה החברה, כך טוענים עורכי הדין, לשהות מה ולחסות הקפאת הליכים. המבקשות מבקשות להמשיך לפעול כעסק חי,לגבש הסדר נושים ולשפר את מצב נושי החברה כך שהקפאת ההליכים תישאר על כנה לתקופה של 3 חודשים. עוד עולה כי בשלהי שנת 2007 ובשנת 2008 מספר לקוחות גדולים ומשמעותיים של המבקשת נעמנה פאווזי בע"מ נקלעו בזה אחר זה להליכי חדלות פירעון כשהם מותירים את המבקשת עם חובות לאותם ספקים בסדק גודל של 5 מיליון שקל ומצב תזרימי קשה. בין הלקוחות שהיו חייבים לה כספים חברת הבנייה חפציבה, א. ג'ברין ורסידו. הנאמנים המוצעים, רו"ח יעקב זיצר ורו"ח חוסאם בשארה באמצעות עורכי דין ירון טיקוצקי ועידן גור ממשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

גביית דמי מזונות בהליך חדלות פירעון

מאת: אלי דורון, עו"ד

במסגרת החקיקה הקיימת, ישנם מספר מנגנונים, המאפשרים לקבל דמי מזונות גם כאשר החייב מצוי בהליך חדלות פירעון. הן החייב והן הנושה/ זכאי למזונות יכולים לממש את זכותם, הן ביחס לסדר נשייתם והן ביחס לזכאות לקבל בסופו של יום את מלוא הסכום שנפסק, לאור העובדה כי צו ההפטר לא חל על חוב מזונות.

מימוש דירת מגורים במסגרת הליך חדלות פירעון

מאת: אלי דורון, עו"ד

חוק חדלות פירעון ביטל את ההגנה, שניתנה בעבר לדירת המגורים של פושט הרגל, ובמקביל העניק הגנה הדורשת הפעלת שיקול דעת משפטי קפדני בעת הבחירה לממש דירת מגורים. מה אומרות על כך פסיקות בית המשפט?

צו הפטר לחייב - מחיקת חובות בהוצאה לפועל

מאת: אלי דורון, עו"ד

בהליך של חדלות פירעון ניתן להגיש בקשה לבית המשפט לקבלת צו הפטר, המעניק פטור לחייב מתשלום חובותיו הקיימים. הצו מגן על החייב מפני הנושים שלו ומונע מהם את האפשרות לנקוט בהליכים משפטיים כלפיו על מנת לקבל בחזרה את החוב שלהם.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.