מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, יועצי מס, סוכני ביטוח ואחרים המתמחים בליווי משפטי עבור סוכני ביטוח, יזמים ואחרים המבקשים להקים פעילות ו/או מיזמים אחרים בתחום הביטוח ובכלל זה – תאגיד ביטוחי.
 
למשרדנו ניסיון רב הן בייצוג סוכני ביטוח, הן בייצוג תאגידים ביטוחים והן בייצוג חברות ביטוח. כמו כן, למשרדנו ניסון רב בכל הקשור בעריכת הסכמים, בהתנהלות מול הממונה על הביטוח, בקידום מהלכים של הקמת תאגידים ביטוחים, התנהלות מול שותפים בתחום, קידום מהלכים שיווקיים ועוד.
 
משרדנו יודע ללוות את המבקשים להקים תאגיד ביטוחי, החל משלב ההתקשרות החוזית בין היזמים, עריכת הסכם  מייסדים חכם הלוקח בחשבון את המורכבות ואת הצפוי להתפתח וחלה בייסוד חברה , פניה בבקשה לקבל רישוי של תאגיד ביטוחי והתנהלות מול הממונה על הביטוח, עד לקבלת מלא הרישוי.
משרדנו יודע לתן מענה הלוקח בחשבון הם את הרגולציה הנוגעת בעולם הביטוח, הן את דיני החברות והן את סוגיות המס הנגזרות מהתנהלות שכזו.
 
משרדנו ישמח מאוד לייצגך בנושא
לקביעת פגישה שאינה מחייבת, תתקשר עתה לעו"ד אלי דורון, בנייד - 0544251054
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

עשוי לעניין אתכם

מוקד חירום למתן ליווי משפטי בימי הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

מוקד חירום מיוחד של משרדנו אשר יאפשר לכל דורש לשוחח עם עורך דין הבקיא בתחום מומחיות משפטי לו הוא זקוק, ולקבל מענה משפטי מתאים מבלי כל צורך להגיע פיזית למשרד.

הרחבת פעילות המחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו, עו"ד

כבוד השופטת למלשטריך לטר וכבוד השופטת טאובר יצטרפו לסגן הנשיא כבוד השופט רון סוקול, ובכך יגדילו פי 3 את מספר השופטים המכהנים במחלקה הכלכלית בבית המשפט המחוזי בחיפה וזאת בהמשך לפניית משרדנו בנושא.

פנייה לשרת המשפטים בנושא פיתוח המחלקה הכלכלית בחיפה

מאת: אלי דורון, עו"ד; ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דורון פסו עו"ד

לאחרונה התבצעה פנייה מטעם משרדנו לשרת המשפטים בבקשה להרחבת פעילותה של המחלקה הכלכלית הפועלת בבית המשפט המחוזי בחיפה על ידי הוספת שופטים אשר יכהנו בה, הואיל וכיום מכהן במחלקה זו שופט אחד בלבד ובשל כך מפספסת מחלקה זו את ייעודה כאמצעי לקידום הפעילות העסקית וחיזוק הכלכלה של אזור חיפה והצפון.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם