סכסוכים עסקיים ומסחריים - ייעוץ וטיפול משפטי בסיוע עורך דין ורו"ח מומחה

בקרב ישראלים רבים בימנו, סכסוך עסקי או מסחרי, הינו דבר נפוץ ואנו נתקלים בו כדבר שבשגרה. הישראלים, כך המציאות מלמדת, נוטים לתת לאגו ולכבוד משקל משמעותי וזה, לא אחת, מנהל אותם ו/או מייצר סכסוכים עסקיים, אם קטנים ואם גדולים. קורה שהסכסוכים הינם עניינים, נטולי אמוציות או אגו ושם מבקשים הצדדים ליישב את הסכסוך בדרכי נועם, בצורה קרה ומקצועית, וקורה (בתדירות גדולה עוד יותר...) כי בין הצדדים נחשף קרע או סכסוך, מה שהביא את הצדדים להתבצרות, כל אחד בעמדה שלו, ולכל צד הערכות לפעולה כזו או אחרת.

הסכסוך יכול שיתגלה בין בני משפחה ויכול שיתגלה בין שותפים, חברים, אנשי עסקים וכדומה. הסיבות לסכסוך רבות ומגוונות, קורה שמקורם הוא בכך שצד אחד מגלה כי הצד האחר התנהל בצורה לא ישרה, קורה כי צד אחד מרגיש כי הצד האחר מנצל את כוחו או את מעמדו וקורה כי אחד מהצדדים מרגיש כי הצד האחר פועל בניגוד להסכמות או בניגוד למקובל בתחום - לא סיפק את המוסכם, לא עמד במשימות, לא עמד בהתחייבות, לא נתן את הרמה המתחייבת וכו'. לפעמים הסכסוך פורץ עקב התנהלות עצמאית של הצדדים ולפעמים הגורם לסכסוך הוא צד שלישי אשר במכוון או שלא במכוון ייצר או עורר את הסכסוך – צד זה יכול להיות הרעיה או בן משפחה, יכול שיהיה הוא דור ההמשך והצאצאים בעסק שעד לכניסת הילדים פעל על מי מנוחות ויכול שיהיה הוא רואה החשבון או איש מקצוע אחר המציף בפני אחד מהצדדים את הכשלים בהתנהלות של הצד המפר.

 

עורך דין מנוסה ממשרדנו יסייע לך לפתור כל סכסוך מסחרי!

משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, יוצאי חקירות מס הכנסה, משרד המשפטים ומשרד האוצר, מתמחה בניהול מאבקים מסחריים ו/או סכסוכים עסקיים מגוונים. משרדנו בקיא הן בדיני מסחר, הן בדיני חברות והן בהתנהלות עסקית וחשבונאית, כך שיש ביכולתנו לנתח את הסכסוך העסקי, לבחון את העוולות והמחדלים של הצד האחר, להעריך את גובה הנזקים, הכלכליים והמשפטיים, ובהשען על כל אלה לבנות אסטרטגיה משפטית וחשבונאית מנצחת - המטרה שלנו, ככל שניתן, היא להביא את הצד האחר למצב בו הוא מבין כי נכון יהיה לפתור את המחלוקות במהירות ללא שנצטרך לפנות לבתי המשפט. הלכה למעשה, בחלק גדול של המקרים אנו מצליחים לעשות כן. לטובת העניין נבקש גם מהלקוח שלנו להיות חכם, להבדיל מצודק, ובתחכום להגיע למטרה הטובה לו ביותר, תוך נטרול האמוציות. יחד עם זאת, היה ונדרש, נדע להגיש תביעות ולהתנהל באמצעות בית המשפט המוסמך. במקרים שכאלה, נדע לאתר את הוראות החוק המתאימות ולפעול בעוצמה רבה אל מול הגורמים המפרים לטובת כיבוש הידע והבאת התוצאות ללקוח. משרדנו יודע לנהוג הן ברכות ובנחמדות והן באגרסיביות נטולת פשרות, תמיד נעדיף להביא ללקוח את הפתרון במהירות וללא מלחמה, אך היה ומלחמה נדרשת – נדע לעשותה עבור לקוח המשרד בהצלחה רבה.

למשרדנו ניסיון בטיפול במאות סכסוכים עסקיים ומסחריים, אנו מורגלים בהבאת תוצאות מעולות ללקוח. שמנו הוא עסקנו, לטובת שמירה על שמנו הטוב נעשה כל שהדין מאפשר לטובת הצלחת עניינך. אנו נדע לעשות זאת בעוצמה הראויה, במחיר שווה לכל נפש. התקשר עתה, ניפגש, נבין במה דברים אמורים ונקדם במיידי המתחייב עבורך.

 

משרדנו מתחייב לפעול בדיסקרטיות מוחלטת, כיחידה מובחרת, הכל לטובת קידום עניינך!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

מידע מקצועי

סכסוכים בעסק משפחתי

משרדנו המורכב מעורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים ויועצי מס מתמחה בניהול מאבקים מסחריים אשר עניינם בסכסוך עסקי הקשור לבני משפחה ו/או עסק משפחתי - קראו כאן עוד בנושא.

ניהול סכסוך מסחרי או עסקי

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס הכנסה וגופים חוקרים אגרסיביים אחרים, להם הידע והיכולת להתמודד באופן נחרץ במגוון רחב ביותר של סכסוכים עסקים ולהביא לך הלקוח תוצאות מהירות, אשר גם אותך יפתיעו.

הכרעת הסכסוך בין שתי יצרניות יין על שם המותג "יקבי ירושלים"

ביום 26/02/2017 הכריע בית המשפט המחוזי בירושלים בעניין תביעותיהן ההדדיות של שתי חברות העוסקות בייצור ושיווק יינות: חברת אנטיפוד וחברת יקבי ירושלים, כאשר נושא המאבק המשפטי ביניהן היה זכות השימוש בשם המותג "יקבי ירושלים".

בית המשפט השלום בחיפה שם סוף למאבק משפטי ממושך בעניין ציוד האלומיניום בין מפעלי האלומיניום בעמק יזרעאל

שופטת בית משפט השלום, ג'אדה בסול, שמה סוף להתדיינות משפטית ארוכת שנים במספר בתי משפט שונים, וקבעה לאחר שנים למי שייך ציוד האלומיניום במפעלי העמק יזרעאל ועפולה. במסגרת זו דחתה השופטת בסול תביעה ע"ס 550,000 ₪ שהוגשה כנגד אלום נט ומנהליה.

נדחתה בקשה לעיכוב ביצוע פסק דין בגובה 50 מיליון ₪

ביום 8.10.2015, דחה בית המשפט העליון בקשה לעיכוב ביצוע החלטה של בית המשפט המחוזי, המורה על המבקש לרכוש מהחברה שבשליטתו מניות של חברה אחרת, בסך 50 מיליון ₪, וזאת בהתאם להתחייבותו שיעשה כן. החברה אף המחתה את זכויותיה בהתחייבות זו לבנק. בקשה זו לעיכוב ביצוע פסק הדין התלוותה לבקשת ערעור על החלטת הערכאה הדיונית.

הקלה בעונשם של מנכ"ל חברה ליח"צ ומקורבו שהורשעו בעשרות עבירות של שימוש במידע פנים

סעיפים 52ג ו- 52ד לחוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968 (להלן: "החוק") קובעים כי איש פנים בחברה לא יעשה שימוש במידע פנים, וכן כי אדם לא יעשה כל שימוש במידע פנים שמקורו באיש פנים.

ביהמ"ש העליון הפחית מעונשם של מנכ"ל ומקורבו שהורשעו בשימוש במידע פנים

בפסק דין שניתן ביום 29.6.2015 ע"י בית המשפט העליון (ע"פ 3164/14) הוחלט להקל בעונשו של מנכ"ל חברה ליחסי ציבור ומקורבו ובכך למעשה ערעוריהם התקבלו חלקית, לאחר שבבית המשפט המחוזי הורשעו השניים במספר רב של עבירות של שימוש במידע פנים על פי חוק ניירות ערך, תשכ"ח- 1968.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם