חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

בנק עסקאות ומשקיעים

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח מחלקה עסקית/יזמית ייחודית, המתמחה באיסופם ובמיונם של עסקאות ייחודיות, בעלי הון רציניים ומשקיעים שאפתנים, מחד ובקידומם של חיבורים עסקיים רווחיים בין מי מאלה, מאידך. המחלקה יודעת לבצע שידוכים מתאימים, בין בעלי ההון לבין העסקה המתאימה להם ולהביא לידי קידומן של עסקאות מסחריות, בישראל ומחוצה לה, בתחומים טכנולוגים, תעשייתיים, נדלניים ואחרים.

למחלקה לקוחות, קטנים וגדולים, דוגמת אלה:

1. בעלים של פעילות עסקית, המבקשים לבצע עסקה של מכירת 100% מעסקם ו/או מכירת חלק הימנו ו/או בעלי עסקים המבקשים לאתר משקיע לעסקם. המחלקה תדע למצוא את בעל ההון המתאים לטובת השלמת המהלך.

2. בעלים של פעילות עסקית, ותיקה או חדשה, הזקוקה להזרמת כספים, אם כהלוואה ואם בתמורה לרכישת חלק מהבעלות, אם לטובת השבחת הפעילות ואם לטובת נטרול מצוקה תזרימית. המחלקה תדע לאתר את בעל ההון המתאים.

3. יזמים אשר אתרו ו/או פתחו ו/או החלו בפיתוחה של הזדמנות עסקית, בארץ או בחו"ל ועתה מחפשים הם שותף אסטרטגי ו/או גורם מממן, עמו יוכלו הם לקדם את המיזם. המחלקה תדע למצוא את בעלי ההון ו/או את אנשי העסקים המתאימים לטובת קידום העסקה.

4בעלי הון המבקשים לרכוש פעילות עסקית ו/או להצטרף לפעילות עסקית קיימת, אם כמשקיעים פסיביים ואם לטובת השתלבות בפעילות וייצור הכנסת שוטפת, אם עבור עצמם ואם עבור בן משפחה ו/או כל גורם אחר אשר הם חפצים בעקרו.

המחלקה תמצא עבורך את החיבור הנכון לטובת קידום עסקה ולקדמה עסקית ומשפטית, ככל שתתבקש, לעבר התקשרות חוזית מחייבת. למחלקה, הפועלת על בסיס הצלחה, ניסיון רב בכל הקשור בקידום עסקאות מגוונות, בארץ ובעולם.

- למידע נוסף בנושא בנק עסקאות, גיוס הון ותוכנית עסקית לחץ כאן.

 
 
התקשר עתה ותן לנו לקדם את עניינך העסקי: 054-4251054  

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס