מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


ניהול חברה הוא נושא מורכב אשר מצריך מכל בעל שליטה זמן יקר והתעסקות בביורוקרטיה ממשלתית. משרד עורכי הדין דורון טיקוצקי מונה למעלה מ-70 עורכי דין יוצאי רשויות המס ומשפטנים בכירים אשר יכולים לסייע לכם בדרך המקצועית ביותר לנהל את כל הפן המשפטי והפיננסי של פעילות החברה, משלב ההקמה ובחירת סוג החברה (חברת יחיד, חברה מפרה, חברה מוגבלת או חברה שאינה מוגבלת) ועד לשלב הפעילות השוטפת.
 

הקמת חברה ויעוץ של עו"ד חברות

הקמת חברה הוא תהליך מורכב המלווה במספר אספקטים אשר להם פן משפטי ופן כלכלי אשר משפיע באופן ישיר על פעילות עסק קיים. מעבר לרישום עסק כחברה פרטית או כחברה ציבורית מוטלת על בעלי השליטה בחברה האחריות לניהול ספרי חשבונות, אחריות על אחזקת מניות וניהול אחריות משפטית. הגוף האמון על רישום והקמת חברות במדינת ישראל הינו רשם החברות ועל גוף יחיד או עסקי שחובר לפעילות עסקית קיימת החובה להיות רשום ברשם החברות לפני תחילת הפעילות העסקית. על מנת להקים חברה יש צורך באדם אחד לפחות שיוכל לשמש גם כדירקטור החברה וגם כבעל המניות במידת הצורך. החלק הביורוקרטי בהקמת חברה כולל מילוי טפסים בהם בקשה לרישום חברה והצהרת דירקטורים, תשלום אגרת רישום חברה ויצירת תקנון חברה מוסדר המכיל מידע אודות פעילות החברה, סייגים משפטיים שמה המלא שם החברה והצהרת פרטיות.
 
עורך דין חברות מיומן יוכל לסייע לכם ליהנות מתהליך הקמת חברה מזורז, מקצועי ונטול טעויות למען תחילת פעילות עסקית חלקה שתאפשר לכם להתמקד בפיתוח עסקי.
 

ניהול פעילות חברה שוטפת

משרדנו מציע לבעלי שליטה שרותים מקצועיים כגון ליווי וייצוג במשא ומתן למיזוג או תהליכי רכישה, חתימה על הסכמי הפצה ושיווק, מכירה ורכישת חברה, הסכמי השקעות והנפקת מניות.
 

ניהול סכסוכים עסקיים וגישור

למחלקה המשפטית של משרדנו ניסיון עשיר בניהול סכסוכים עסקיים בכותלי בית המשפט ומחוץ לכתלי בית המשפט הכולל ניהול תהליך גישור וייצוג בתהליך בוררות וניהול קונפליקטים. ייצוג לקוחות בהליכי גישור ובוררות דורש ניסיון רב ושליטה מלאה בהיבטי פעילות החברה והבנה מלאה של טיב המחלוקת על מנת להגיע לפתרון הטוב ביותר.
 

פירוק חברה מרצון

משרדנו מנוסה בניהול תהליכי פירוק חברה מרצון הכולל טיפול מלא בנושא הביורוקרטי וביטול רישום החברה ברשם החברות על מנת למנוע צבירת תשלומים עבור אגרות רישום חברה.
 

סיוע לקבלת הקפאת הליכים ע"י עורך דין חברות

פעילות של חברה יכולה להיות מושפעת מעשרות גורמים גלובליים או מקומיים ולא אחת חברות מגיעות למצב של חדלת פירעון עקב לקיחת אשראי גבוה מידי ואי יכולת להחזיר תשלומים בזמן. כאשר חברה עדיין פעילה ומסוגלת לגייס את ההון הנדרש להמשך פעילות וביצוע הסדרי חוב מול נושים, ניתן לקבל צו הקפאת הליכים אשר למעשה עוצר את תהליך ההוצאה לפועל ולא מאפשר פתיחה של הליכי נשייה חדשים כנגד החברה. צו הקפאת תהליכים מסדיר אשראי מחודש לחברה על ידי גופים פיננסים לצורך תקופת התאוששות. הסדר הקפאת הליכים כולל פטור מערבויות וסיווג הנושים לקבוצות בהתאם לסוג החוב והגעה להסדר חוב מולם.
 
 
למשרדנו יש את היכולת לנקוט בשם חברתך ולייצגה בבית המשפט תוך שימוש בכלים משפטיים וידע מעשי חשבונאי על מנת להשיג הסדר חוב וצו הקפאת הליכים תוך הצגת מסלול הבראה מוסדר עד לחזרה תקינה של פעילות החברה. עו"ד חברות מנוסה יוכל לסייע לכל חברה בתחילת דרכה או בשמך תקופת פעילותה ליהנות משרותים משפטיים מקצועיים וסיוע צמוד אשר יוכל לכוון אתכם להצלחה בניהול החברה מול גורמים פיננסיים ומשפטיים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4.81 ע"י 27 גולשים

עשוי לעניין אתכם

ייצוג חברות ענק גדולות במשק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת חברות הנמצאות בקושי תזרימי ו/או ברווחיות לא מספקת

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יועצי מס, בעלי תארים בחשבונאות, כלכלה, במנהל עסקים ועוד, להם ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם