מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


עו"ד ייצוג משפטי עבור חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי

עולם המשפט מורכב, מסוכן ומתוחכם מבעבר מה שמחייב את הנהלת החברות הגדולות והמובילות להיערך נכונה לטובת שמירה על העסק ופעילותו מפני אלה המבקשים את רעתם דווקא בשל גודלם או הצלחתם ולצערנו יש בנמצא רבים כאלה. על הנהלת החברות הגדולות להפנים כי ככל שהן מצליחות יותר, ככל שהחברה גדולה יותר, ככל שהחברה מובילה יותר במשק הישראלי – כך גם גדלה רשימת האויבים ורשימת אלה אשר ישמחו לתבוע את החברה, לפגוע בפועלה, במנהליה ובבעליה.

זו המציאות בה אנו חיים והמתכחש לכך, לעניות דעתנו, נאיבי. אלה המכירים בכך חייבים להיערך גם משפטית ולהבטיח התנהלות חכמה, שקופה ונכונה, כזו המקטינה עד למינימום האפשרי את מידת החשיפה המשפטית על אף הגדילה וכאן בדיוק נכנס משרדנו לתמונה. משרדנו, מורכב מלמעלה מ-100 עו"ד, כלכלנים, רו"ח ויועצי מס, יוצאי משרד האוצר, משרד המשפטים ועוד ובכללם עו"ד ורו"ח ירון טיקוצקי, עו"ד ורו"ח ד"ר שלמה נס, עו"ד רונן קנטור, עו"ד אלי דורון, עו"ד עמית גרוס ושות' להם הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטים מובילים. אלה ואחרים מנהלים בפירמה שורה של מחלקות משפטיות ייחודיות, כל אחת מובילה בתחומה, כל אחת פועלת כסיירת קרבית וכולן יחדיו פועלות יד ביד לטובת הגנה על אינטרס הלקוח הגדול והערכות לטובת כל מהלך משפטי, אם כזה הננקט על ידו ואם כזה הננקט כנגדו, בניסיון לסחוט מאותו לקוח, דווקא בשל גודלו, כספים ו/או הטבות אחרות, תוך הסתמכות על "עומק הכיס" והאמונה לפיה נזילות הנתבע תניב תוצאות מהירות לתובע, אם בצדק ואם שלא בצדק.
 
נכון להיום חברות ענק גדולות ומובילות, פרטיות או ציבוריות, מוצאות עצמן, בתדירות הולכת וגדלה, בפני חשיפות, רגולציה והוראות המסכנות את קיומן ממש, מה שמחייב אותן לקבל מענה משפטי שוטף, מקצועי וצמוד ביותר, במגוון תחומים במקביל, ממשרד עו"ד היודע ללמוד את העסק, על מרכיביו השונים, על הרגשיות הגלומות בו ולהיות מסוגל, בראיה כוללת, לתת ללקוח את המענה המשפטי החכם, זה הלוקח בחשבון את כלל פעילות הלקוח וזה הלוקח בחשבון כי במציאות בה אנו חיים ככל שהעסק גדול יותר, כך גם גדלה חשיפתו וכך גם גדלה המוטיבציה מצד גורמים כאלה או אחרים, אם בתום לב ובעיקר שלא בתום לב, לנצל את גודלו של העסק, לאתר את בטנו הרכה ולעשות כל שניתן בניסיון לסחוט אותו ולפגוע בו ממש.
 
כיצד משרדנו יסייע לך במקרים שכאלו?
משרדנו מודע למורכבות ולאתגרים העומדים בפני חברות ועסקים גדולים ומובילים ובאותה מידה מודע הוא לחשיפות הנובעות כתוצאה מכך. משרדנו מלווה מגוון רחב של עסקים גדולים במיוחד, אם את התאגידים ואם את בעליו, לרבות חברות תעשייתיות, חברות ציבוריות, חברות ממשלתיות, בנקים ועוד ומתוקף זאת מודע הוא למגוון האתגרים העומדים בפני אלה, מגוון הבעיות המתעוררות במסגרת ההתנהלות המשפטית והעסקית השוטפת, דווקא בגלל גודלו של העסק ודווקא משום שיש הסבורים כי גודלו ועוצמתו יאפשרו להם התובעים להוציא מאותו עסק גדול, המחפש שקט תעשייתי, מעבר  למגיע. משרדנו יודע למנוע מצבים בהם גורמים אינטרסנטים כאלה או אחרים ינקטו במהלכים בניסיון ללחוץ על העסק או הפעילות בניסיון להביאו למצב בו כדי יהיה לו להגיע עם אותו התובע להבנה או להסדר אשר יש בו כדי לנטרל ולו לכאורה סיכונים גדולים הרבה יותר.
 
משרדנו מודע לרגישות המתחייבת בהתנהלות השוטפת של עסקים גדולים, אם בשעה בה הם מבקשים לקדם מהלך עסקי, אם בשעה בה הם בסכסוך עסקי ואם בכל הקשור להתנהלות השוטפת ולצורך להקפיד על התנהלות חוקית ושקופה כזו הקוראת את פני העתיד, המודעת לכך שיהיו כאלה שיחפשו פגמים בהתנהלותם ומשכך מקפיד הוא לייעץ ללקוחותיו אלה, בזהירות רבה, על דרך התנהלת חכמה וראויה, כך שהסכנה מפני גורמים בעייתים כאמור תצומצם עד למינימום האפשרי. פירמת משרדנו מורכבת משורה של מחלקות להם ניסיון ספציפי בהתנהלות ובייצוג חברות ועסקים גדולים במיוחד ובכל זה מחלקות מס, ליטיגציה, נדל"ן, חברות וייעוץ לדירקטוריונים, שוק ההון, בנקאות, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה ועוד. כל מחלקה מתנהלת כיחידה עצמאית המתמחה בתחומה והיודעת לשלב כוחות ביחד עם המחלקות האחרות במשרד לטוב מתן מענה משולב, כולל, דיסקרטי וחכם ללקוח.
 
נשמח לקיים פגישה דיסקרטית לטובת קידום ושמירה על פועלך, לשביעות רצונך המלאה!
ניתן לצור קשר עם עו"ד אלי דורון 054-4251054    

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הבראת חברות הנמצאות בקושי תזרימי ו/או ברווחיות לא מספקת

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יועצי מס, בעלי תארים בחשבונאות, כלכלה, במנהל עסקים ועוד, להם ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עו"ד חברות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם