חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת קניין רוחני

מחלקת קניין רוחני של משרדנו בראשותו של עו"ד סער גרשוני, שותף במשרדנו, מתמחה מזה למעלה מעשור באפיון, רישום ואכיפה של זכויות קניין רוחני של חברות ועסקים בישראל וברחבי העולם.

המונח קניין רוחני כולל בחובו את הנכסים הלא ממשיים של חברות ועסקים שונים. משרדנו מתמחה בניתוח ובדיקה של הקניין הרוחני של לקוחותינו, בהכנת חוות דעת אסטרטגית לצורך בניית תיק קניין רוחני אשר יגן וישמור על נכסים אלו על מנת שיהפכו למנועי צמיחה לעסקים של לקוחות משרדנו.

למחלקת קניין רוחני ידע ומומחיות בהליכי רישום של זכויות קניין רוחני כגון סימני מסחר, פטנטים ומדגמים בארץ וברחבי העולם, במסגרת שיתופי פעולה עם משרדים שונים בכל רחבי הגלובוס, ובכלל זה גם מדינות אשר אין בינן לישראל יחסים. למחלקה מומחיות בניהול הליכים בפני רשות הפטנטים. המחלקה גם מעניקה שירותים של בדיקות נאותות וחוזק לזכויות קניין רשומות, כגון סימני מסחר, פטנטים ומדגמים, במסגרת הליכי מיזוגים ורכישות.

למחלקה ניסיון ומומחיות באכיפת זכויות קניין רוחני בהליכים אזרחיים (בתי משפט) או במסגרת עבודה עם רשויות המכס ויחידת הקניין הרוחני של משטרת ישראל (פשיטות משטרתיות). במסגרת פעילות זו דואגת המחלקה להגן על קניינן הרוחני של חברות מותגים מובילות בעולם בתחום המולטימדיה, הצעצועים ומוצרי הצריכה השונים.

למחלקת קניין רוחני של משרדנו התמחות מיוחדת בדיני יבוא מקביל. מחלקת הקניין הרוחני של משרדנו נטלה חלק בעיצוב ההלכות המשפטיות המובילות כיום בתחום זה עת ייצגה את מחסן היבואן בבית המשפט העליון בהליך כנגד המותג "טומי הילפיגר". בהתאם המחלקה עוסקת בייעוץ באשר לאסור והמותר בתחום זה ומסייעת ליבואנים רשמיים ומקבילים רבים לפעול בוודאות משפטית.

תנו לצוות עו"ד קניין רוחני, מקצועי ובעל נסיון של שנים בתחום לייצג אתכם נאמנה! 

צרו עמנו קשר עוד היום: 

03-6109100  
04-8147500  
054-4251054
© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס