חוזים, עסקאות, רכישות ומיזוגים
 
למשרדנו המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח, מחלקה ייחודית המתמקדת בחוזים ועסקאות מכל סוג שהוא. המחלקה יודעת לבצע את החיבורים הנכונים ולהביא לידי קידומן של עסקאות מסחריות, בישראל ובעולם, אם בתחומים טכנולוגיים, תחומים תעשייתיים, בתחומים נדל"ניים ואם בתחומים אחרים, כל זאת תוך "תפירה" של חוזים המתאימים בדיוק לצרכיהם של לקוחותינו על מנת להעניק להם שקט, ביטחון וליווי משפטי בבואם להיקשר בחוזים ועסקאות.
 
משרדנו תווה רשת רחבה של שיתופי פעולה בנושאים רבים עם בעלי עסקים, גופים פרטיים וממשלתיים ועם בעלי התמחויות בתחומים שונים כגון רו"ח, יועצי מס, מתווכים, שמאים ועוד - דבר המעניק ללקוחותינו אפשרויות רבות יותר בתחום העיסקה הספציפית אליה הם נכנסים. המחלקה עוסקת בייצוג תובעים לצד ייצוג נתבעים עבור לקוחות קטנים כגדולים בשלבים הטרום חוזיים לעסקה דרך ליווי העסקה ובסופה. כמו כן עוסקת המחלקה בייצוג לקוחות בסכסוכים חוזיים ועסקיים בערכאות השונות בבית המשפט, תוך שימוש בצוות מנוסה ומיומן המעניק ליווי משפטי רציף ומלא המאגד בתוכו את הידע המשפטי, המסחרי, החשבונאי והכלכלי של עורכי הדין והצוות המסייע

.
קידום חוזים ועסקאות בארץ ובעולם
לקוחות המשרד המטופלים במחלקה זו כוללים הן חברות רב לאומיות, הן חברות ישראליות, ציבוריות ופרטיות, והן עסקים מתחומי פעילות מגוונים. כמו כן למשרד ניסיון רב בתחום דיני החברות, דיני החוזים, דיני הנדל"ן ועוד. מחלקה זו מתמחה בקידום חוזים ועסקאות בארץ ובעולם עבור לקוחות המשרד, ופועלת עבור לקוחותינו במספר רב של מישורים הנותנים ללקוח "כיסוי" משפטי מלא על כול פעולותיו. כך למשל מתמחה מחלקה זו:
1. הזרמת כספים ממקורות שונים כגון בנקים, קרנות והשקעות פרטיות עבור לקוחות המשרד.
2. איתור קונים ומשקיעים עבור קידום עסקאותיהם של לקוחותינו.
3. מיזוגים עסקיים ומציאת שותפי פעילות ללקוחות המשרד, עמם יוכלו לקדם את עסקותיהם.
4. איתור הזדמנויות עסקיות עבור לקוחותינו בתחומים שונים ומגוונים.
5. ניהול מאבקים עסקיים בצורה חכמה ומדויקת תוך חשיבה יצירתית וטקטית ומתוך ראייה אסטרטגית מקיפה של צרכיו של הלקוח.
6. תפירת חוזה המתאים לאמות המידה של כל עסקה וכל לקוח באופן אישי ופרטני.
7. ליווי וייעוץ משפטי ללקוחות המשרד הבאים להתקשר בחוזים מול ספקים שונים.
8. קידומן של עסקאות מסחריות, בישראל ומחוצה לה, בתחומים טכנולוגיים, תעשייתיים, נדלניים ואחרים.

 
למחלקה לקוחות, קטנים וגדולים, דוגמת אלה:
  • בעלים של פעילות עסקית, המבקשים לבצע עסקה של מכירת 100% מעסקם ו/או מכירת חלק הימנו ו/או בעלי עסקים המבקשים לאתר משקיע לעסקם - המחלקה תדע למצוא את בעל ההון המתאים לטובת השלמת המהלך.
  • בעלים של פעילות עסקית, ותיקה או חדשה, הזקוקה להזרמת כספים, אם כהלוואה ואם בתמורה לרכישת חלק מהבעלות, אם לטובת השבחת הפעילות ואם לטובת נטרול מצוקה תזרימית - המחלקה תדע לאתר את בעל ההון המתאים.
  • יזמים אשר איתרו ו/או פתחו ו/או החלו בפיתוחה של הזדמנות עסקית, בארץ או בחו"ל ועתה מחפשים הם שותף אסטרטגי ו/או גורם מממן, עמו יוכלו הם לקדם את המיזם - המחלקה תדע למצוא את בעלי ההון ו/או את אנשי העסקים המתאימים לטובת קידום העסקה.
  • בעלי הון המבקשים לרכוש פעילות עסקית ו/או להצטרף לפעילות עסקית קיימת, אם כמשקיעים פסיביים ואם לטובת השתלבות בפעילות וייצור הכנסת שוטפת, אם עבור עצמם ואם עבור בן משפחה ו/או כל גורם אחר אשר הם חפצים בעקרו

    .
כיצד נוכל לסייע גם לך?
אנו כעורכי דין אשר מומחים בחוזים ועסקאות נדע להאיר עבורך הלקוח את הדרך - נדע לשמור עליך מפני טעויות ולעשות הנדרש על מנת להביא אותך לעבר היעד שסימנת מראש, במינימום נזק ובמינימום עלויות.
 
אנו מוקירים את האמון שכל לקוח ולקוח נותן בנו, אנו מבינים כי עבור הלקוח העניין בגינו פנה אלינו הוא עולם ומלואו ומשכך אנו עושים את כל הנדרש על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, על מנת להביא ללקוח את התוצאה המיוחלת, כך שבסופו של יום נכבוש ביחד את היעד אליו ביקש הוא להגיע. משרדנו טיפל ומטפל באלפי לקוחות עם סוגיות בתחומים שונים ורבים בתחום החוזים והעסקאות, כך שברור לנו כי נדע לטפל בחום, מקצועיות ובמסירות גם בעניינך.
 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

מידע מקצועי

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

מכירת פרקטיקה/משרד לייעוץ מס או ראיית חשבון

אנו יודעים לייעץ למשרד המוכר, לחשוב עמו ביחד מה נכון עבורו לעשות, להציע לו שורה של משרדים העשויים להתאים ואף להפגיש אותו עמם ובסופו של יום, גם להביא לידי חתימה על הסכם הוגן המשקף את האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.

הקמת חברה בישראל

עומד להקים חברה בישראל? מחלקת החברות שלנו תשמח ליסדה עבורך כראוי - משרדנו מורכב מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית, מעבר לזו המשפטית, אשר ישמחו לערוך הנדרש עבורך במקצועיות רבה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם