קניה ומכירה של חברות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומסים
 
משרדנו מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס להם ניסיון ספציפי בייצוג לקוחות בעסקאות של קניה או מכירה של פעילות, חברות, מניות ו/או כל זכות אחרת.
למשרדנו ניסיון של עשרות בשנים בניהול עסקאות שכאלה, כאשר לטובת העיסקה יודעים אנו לתן ללקוח את כל שנדרש לטובת קידומה של העסקה בהתאם לאינטרסים שלו, החל מהערכת שווי, בדיקת נאותות, ניהול מו"מ, עריכת התקשרות מקדימה והתקשרות סופית, העברת זכויות, דיווח וביצוע כל פעולה נדרשת לטובת השלמת עסקאות שכאלה לשביעות רצון הלקוח.
 


למשרדנו עו"ד המתמחים בדיני חברות, בניהול וקידום עסקאות בכל קנה מידה, בדיני מס, עבודה ומסחר, כך שביחד, יודעים אנו להקים עבור הלקוח צוות מנצח של מומחים הפועלים לטובת קידום עניינו של הלקוח, קידום העסקה והכול תוך מקסום זכויות הלקוח, נטרול חשיפות מיותרות, בדיקת מרכיבים מהותיים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי, בחינת אספקטים חשבונאיים והקניין הרוחני וביצוע כל פעולה נדרשת, הכל לטובת הלקוח בחוקיות, בשקיפות ותוך מתן מענה אמין ואישי ביותר.
 
ניהול מהלכים במהירות, דיסקרטיות ויעילות
משרדנו מורגל בניהול מהלכים שכאלה בדיסקרטיות, עבור מגוון רחב של לקוחות, לרבות חברות פרטיות, אנשי עסקים פרטיים, חברות וגופים ממשלתיים וכן חברות בורסאיות.
אנו פועלים לטובת קידום עסקאות של קניה ו/או מכירה של חברות ו/או פעילות ו/או כל זכות אחרת בכל הארץ, במהירות וביעילות. כאשר לעסקה אספקטים בין-לאומיים, מפעילים אנו את סניפנו שבחו"ל ו/או את מחלקת המס הבין לאומית של משרדנו, הכל לטובת קידום העסקה כנדרש.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נכנס לפעולה במיידי, לשביעות רצונך המלאה!
עו"ד אלי דורון: 
054-4251054 
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

מכירת פרקטיקה/משרד לייעוץ מס או ראיית חשבון

אנו יודעים לייעץ למשרד המוכר, לחשוב עמו ביחד מה נכון עבורו לעשות, להציע לו שורה של משרדים העשויים להתאים ואף להפגיש אותו עמם ובסופו של יום, גם להביא לידי חתימה על הסכם הוגן המשקף את האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.

הקמת חברה בישראל

עומד להקים חברה בישראל? מחלקת החברות שלנו תשמח ליסדה עבורך כראוי - משרדנו מורכב מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית, מעבר לזו המשפטית, אשר ישמחו לערוך הנדרש עבורך במקצועיות רבה.

עורך דין חוזים

עו"ד חוזים הוא בעל מקצוע המתמחה בעריכת חוזים ממגוון תחומי המשק החיים והעסקים. לשם מקסום התועלת המופקת מההתקשרות בין שני צדדים או יותר והגנה על זכויותיהם מומלץ להשתמש בשירותיו של בעל מקצוע זה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם