קניה ומכירה של חברות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומסים
 
משרדנו מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס להם ניסיון בייצוג לקוחות בעסקאות של קנייה או מכירה של פעילות, חברות, מניות ו/או כל זכות אחרת. 
למשרדנו ניסיון של עשרות בשנים בניהול עסקאות שכאלה, כאשר לטובת העיסקה יודעים אנו לתן ללקוח את כל שנדרש לטובת קידומה של העסקה בהתאם לאינטרסים שלו, החל מהערכת שווי, בדיקת נאותות, ניהול מו"מ, עריכת התקשרות מקדימה והתקשרות סופית, העברת זכויות, דיווח וביצוע כל פעולה נדרשת לטובת השלמת עסקאות שכאלה לשביעות רצון הלקוח. למשרדנו עו"ד המתמחים בדיני חברות, בניהול וקידום עסקאות בכל קנה מידה, בדיני מס, עבודה ומסחר, כך שביחד, יודעים אנו להקים עבור הלקוח צוות מנצח של מומחים הפועלים לטובת קידום עניינו של הלקוח, קידום העסקה והכול תוך מקסום זכויות הלקוח, נטרול חשיפות מיותרות, בדיקת מרכיבים מהותיים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי, בחינת אספקטים חשבונאיים והקניין הרוחני וביצוע כל פעולה נדרשת, הכל לטובת הלקוח בחוקיות, בשקיפות ותוך מתן מענה אמין ואישי ביותר.
 
ניהול מהלכים במהירות, דיסקרטיות ויעילות
משרדנו מורגל בניהול מהלכים שכאלה בדיסקרטיות, עבור מגוון רחב של לקוחות, לרבות חברות פרטיות, אנשי עסקים פרטיים, חברות וגופים ממשלתיים וכן חברות בורסאיות. אנו פועלים לטובת קידום עסקאות של קניה ו/או מכירה של חברות ו/או פעילות ו/או כל זכות אחרת בכל הארץ, במהירות וביעילות. כאשר לעסקה אספקטים בין-לאומיים, מפעילים אנו את סניפנו שבחו"ל ו/או את מחלקת המס הבין לאומית של משרדנו, הכל לטובת קידום העסקה כנדרש.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נכנס לפעולה במיידי, לשביעות רצונך המלאה!
עו"ד אלי דורון: 
054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי - להלן חלק מהמקרים, המשמעות המעשית והדרכים בהם ניתן לתקוף את ההחלטה.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם