קניה ומכירה של חברות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומסים
 
משרדנו מורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס להם ניסיון בייצוג לקוחות בעסקאות של קנייה או מכירה של פעילות, חברות, מניות ו/או כל זכות אחרת. 
למשרדנו ניסיון של עשרות בשנים בניהול עסקאות שכאלה, כאשר לטובת העיסקה יודעים אנו לתן ללקוח את כל שנדרש לטובת קידומה של העסקה בהתאם לאינטרסים שלו, החל מהערכת שווי, בדיקת נאותות, ניהול מו"מ, עריכת התקשרות מקדימה והתקשרות סופית, העברת זכויות, דיווח וביצוע כל פעולה נדרשת לטובת השלמת עסקאות שכאלה לשביעות רצון הלקוח. למשרדנו עו"ד המתמחים בדיני חברות, בניהול וקידום עסקאות בכל קנה מידה, בדיני מס, עבודה ומסחר, כך שביחד, יודעים אנו להקים עבור הלקוח צוות מנצח של מומחים הפועלים לטובת קידום עניינו של הלקוח, קידום העסקה והכול תוך מקסום זכויות הלקוח, נטרול חשיפות מיותרות, בדיקת מרכיבים מהותיים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי, בחינת אספקטים חשבונאיים והקניין הרוחני וביצוע כל פעולה נדרשת, הכל לטובת הלקוח בחוקיות, בשקיפות ותוך מתן מענה אמין ואישי ביותר.
 
ניהול מהלכים במהירות, דיסקרטיות ויעילות
משרדנו מורגל בניהול מהלכים שכאלה בדיסקרטיות, עבור מגוון רחב של לקוחות, לרבות חברות פרטיות, אנשי עסקים פרטיים, חברות וגופים ממשלתיים וכן חברות בורסאיות. אנו פועלים לטובת קידום עסקאות של קניה ו/או מכירה של חברות ו/או פעילות ו/או כל זכות אחרת בכל הארץ, במהירות וביעילות. כאשר לעסקה אספקטים בין-לאומיים, מפעילים אנו את סניפנו שבחו"ל ו/או את מחלקת המס הבין לאומית של משרדנו, הכל לטובת קידום העסקה כנדרש.
 
התקשר אלינו עתה ואנו נכנס לפעולה במיידי, לשביעות רצונך המלאה!
עו"ד אלי דורון: 
054-4251054 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים