ייצוג ישראלים המבקשים להקים רשת המורכבת מזכייניות בישראל ו/או בחו"ל

ישראלים רבים מצליחים להקים, אם בישראל ואם מחוץ לישראל, מיזמים ריווחיים, אם בתחום מתן השירותים ואם בתחום המוצרים, הסעדה וכדומה. הקמת מיזמים אלה כרוכה בהשקעת מאמצים רבים, ידע רב וחשיבה לא מבוטלת וזאת לטובת גיבוש נוסחה מנצחת, כזו שתדע בסופו של יום להביא את מקסימום הרווח מהמיזם.
יחד עם זאת, אותם יזמים מבינים לא אחת כי הדרך הנכונה לשכפל את ההצלחה ולפרוץ עמה בגדול, אם בישראל ואם מחוצה לה, טמון בבניית מנגנון זכייניות, כזה שיאפשר ליזם לבנות מודל עסקי אשר יושתת על התקשרות עם זכיינים, אשר להם יימסר הידע, המוניטין, הניסיון וההדרכה הנדרשים, לרבות כללים ודרישות נוספות, לטובת הקמת סניפים ושלוחות של "עסק הייסוד" וזאת בתמורה לתמלוגים ו/או בתמורה אחרת, המושתתת על המודל העסקי שיגובש לגבי אותה פעילות, כשלכל פעילות האופי והסגנון שלה. בנייה נכונה של מערך זיכיונות שכזה מצריך חשיבה רבה ונקיטה במהלכים אשר ישמרו על האינטרסים של המזכה והיזם, יבנה שווי, יבטיח שמירה על מוניטין העסק, התנהלות נכונה, שליטה ותגמול ראוי בגין אותה התנהלות ועוד. לשם מימוש האמור יש בנמצא צורך להתנהל נכון כבר מהצעד הראשון.
 
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, בקיא בקידום האמור - משרדנו ידע לתן לך את כל המענה הנדרש לטובת הוצאת המיזם אל הפועל ובכלל זה, בניית תוכנית עסקית, עריכת ההסכמים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי ועוד.
 
 
התקשר עתה ואנו נצא במיידי לדרך -  משרדנו מורגל במתן מענה אישי ואינטנסיבי!
התקשר עכשיו לעו"ד אלי דורון:
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי. להלן חלק מהמקרים בהם יוכל הממונה להביא לשלילה או התליה של רישיון סוכן הביטוח.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

מכירת פרקטיקה/משרד לייעוץ מס או ראיית חשבון

אנו יודעים לייעץ למשרד המוכר, לחשוב עמו ביחד מה נכון עבורו לעשות, להציע לו שורה של משרדים העשויים להתאים ואף להפגיש אותו עמם ובסופו של יום, גם להביא לידי חתימה על הסכם הוגן המשקף את האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.

הקמת חברה בישראל

עומד להקים חברה בישראל? מחלקת החברות שלנו תשמח ליסדה עבורך כראוי - משרדנו מורכב מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית, מעבר לזו המשפטית, אשר ישמחו לערוך הנדרש עבורך במקצועיות רבה.

משרדים באתיופיה

אנשי העסקים הישראלים ידועים בתור כאלה שמרבים לחפש הזדמנויות להשקעה בכל רחבי העולם. בהקשר זה, היינו עדים בשנים האחרונות לפעילות השקעתית נרחבת של אנשי עסקים ישראלים במדינות מזרח אירופה בהן מצאו אנשי עסקים אלה שווקים בעלי תשואה גבוהה להשקעה בהם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם