ייצוג ישראלים המבקשים להקים רשת המורכבת מזכייניות בישראל ו/או בחו"ל

ישראלים רבים מצליחים להקים, אם בישראל ואם מחוץ לישראל, מיזמים ריווחיים, אם בתחום מתן השירותים ואם בתחום המוצרים, הסעדה וכדומה. הקמת מיזמים אלה כרוכה בהשקעת מאמצים רבים, ידע רב וחשיבה לא מבוטלת וזאת לטובת גיבוש נוסחה מנצחת, כזו שתדע בסופו של יום להביא את מקסימום הרווח מהמיזם.
יחד עם זאת, אותם יזמים מבינים לא אחת כי הדרך הנכונה לשכפל את ההצלחה ולפרוץ עמה בגדול, אם בישראל ואם מחוצה לה, טמון בבניית מנגנון זכייניות, כזה שיאפשר ליזם לבנות מודל עסקי אשר יושתת על התקשרות עם זכיינים, אשר להם יימסר הידע, המוניטין, הניסיון וההדרכה הנדרשים, לרבות כללים ודרישות נוספות, לטובת הקמת סניפים ושלוחות של "עסק הייסוד" וזאת בתמורה לתמלוגים ו/או בתמורה אחרת, המושתתת על המודל העסקי שיגובש לגבי אותה פעילות, כשלכל פעילות האופי והסגנון שלה. בנייה נכונה של מערך זיכיונות שכזה מצריך חשיבה רבה ונקיטה במהלכים אשר ישמרו על האינטרסים של המזכה והיזם, יבנה שווי, יבטיח שמירה על מוניטין העסק, התנהלות נכונה, שליטה ותגמול ראוי בגין אותה התנהלות ועוד. לשם מימוש האמור יש בנמצא צורך להתנהל נכון כבר מהצעד הראשון.
 
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, בקיא בקידום האמור - משרדנו ידע לתן לך את כל המענה הנדרש לטובת הוצאת המיזם אל הפועל ובכלל זה, בניית תוכנית עסקית, עריכת ההסכמים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי ועוד.
 
 
התקשר עתה ואנו נצא במיידי לדרך -  משרדנו מורגל במתן מענה אישי ואינטנסיבי!
התקשר עכשיו לעו"ד אלי דורון:
054-4251054
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

קניה, מכירה ומיזוג בין משרדי רואה חשבון ויועצי מס עקב המלחמה

עולם ראיית החשבון ועולם ייעוץ המס הינו עולם מורכב. המלחמה השפיעה על צורת העבודה של מייצגים רבים והערימה קשיים לכן מייצגים רבים מחפשים דרכים להתמודד עם המצב שנוצר. מה הם הקשיים ואיך ניתן להתמודד איתם? כל הפרטים במאמר>>

הסכם לייסוד חברה: חשיבותו ומטרתו

הסכם המייסדים טומן בחובו הגנה על אינטרסים כללים של המייסדים כקבוצה אך גם אינטרסים אישיים של כל אחד מהמייסדים כפרט, ולכן יש להוציא את כל אלו אל הפועל בהצלחה.

מכירת חנות אמזון

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.