ייצוג ישראלים המבקשים להקים רשת המורכבת מזכייניות בישראל ו/או בחו"ל

ישראלים רבים מצליחים להקים, אם בישראל ואם מחוץ לישראל, מיזמים ריווחיים, אם בתחום מתן השירותים ואם בתחום המוצרים, הסעדה וכדומה. הקמת מיזמים אלה כרוכה בהשקעת מאמצים רבים, ידע רב וחשיבה לא מבוטלת וזאת לטובת גיבוש נוסחה מנצחת, כזו שתדע בסופו של יום להביא את מקסימום הרווח מהמיזם.
יחד עם זאת, אותם יזמים מבינים לא אחת כי הדרך הנכונה לשכפל את ההצלחה ולפרוץ עמה בגדול, אם בישראל ואם מחוצה לה, טמון בבניית מנגנון זכייניות, כזה שיאפשר ליזם לבנות מודל עסקי אשר יושתת על התקשרות עם זכיינים, אשר להם יימסר הידע, המוניטין, הניסיון וההדרכה הנדרשים, לרבות כללים ודרישות נוספות, לטובת הקמת סניפים ושלוחות של "עסק הייסוד" וזאת בתמורה לתמלוגים ו/או בתמורה אחרת, המושתתת על המודל העסקי שיגובש לגבי אותה פעילות, כשלכל פעילות האופי והסגנון שלה. בנייה נכונה של מערך זיכיונות שכזה מצריך חשיבה רבה ונקיטה במהלכים אשר ישמרו על האינטרסים של המזכה והיזם, יבנה שווי, יבטיח שמירה על מוניטין העסק, התנהלות נכונה, שליטה ותגמול ראוי בגין אותה התנהלות ועוד. לשם מימוש האמור יש בנמצא צורך להתנהל נכון כבר מהצעד הראשון.
 
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח, בקיא בקידום האמור - משרדנו ידע לתן לך את כל המענה הנדרש לטובת הוצאת המיזם אל הפועל ובכלל זה, בניית תוכנית עסקית, עריכת ההסכמים, תכנון מס ישראלי ו/או בין לאומי ועוד.
 
 
התקשר עתה ואנו נצא במיידי לדרך -  משרדנו מורגל במתן מענה אישי ואינטנסיבי!
התקשר עכשיו לעו"ד אלי דורון:
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים