ייעוץ לרו"ח ויועצי מס המבקשים לשדרג משרדם, לקנות/למכור את פעילותם כמייצגים
 
למשרדנו, המורכב הן מעו"ד והן מרו"ח, ניסיון רב ביעוץ למייצגים המבקשים לבצע שינוי בפעילותם העסקית, בשלבים שונים של הקריירה המקצועית שלהם, אם בתחילה, בטרם יציאה לעצמאות, אם במהלכה ואם לפני פרישה.
 
במסגרת זו משרדנו, באמצעות עו"ד אלי דורון, ידע להתאים למייצג את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו ובכלל זה, יודע הוא להציע למייצג את המבנה העסקי או את המודל העסקי הנכון ביותר בכדי להתקדם לעבר היעד אותו יגדיר המייצג. משרדנו, המורגל לעבוד עם מייצגים מכל הארץ, נחשף לאין ספור הזדמנויות ואפשרויות של מייצגים המבקשים לקנות פעילות, לשתף פעולה, למכור פעילותם או להתמזג עם מייצגים אחרים. מכוח זאת, פועלים אנו לטובת קידום עניינו של המייצג המבקש את מעורבותנו. הלכה למעשה בכל רגע נתון, יש "בבנק ההזדמנויות העסקיות" של משרדנו כ-400 הזדמנויות שונות, כך שבעת הגיע המייצג למשרדנו לטובת קבלת ייעוץ, כל שעלינו לעשות, זה להבין את צרכיו או את המטרה ולמצוא עבורו, בדיסקרטיות מוחלטת, את החיבור המתאים.
אנו רואים את עצמנו מקורבים ומשויכים לעולם המייצגים ומשכך כל ההתנהלות שלנו בתחום זה נעשית על בסיס קולגיאלי, משפחתי וחברי ומשכך אין היא כרוכה בעלות כספית. למשרדנו ניסיון של עשרות רבות של עסקאות שקודמו על ידי משרדנו כבר משלב החיבור בין הצדדים לעסקה ועד לחתימה והוצאת המהלך העסקי אל הפועל. אנו מודעים לקושי של המייצג, בכל שלב ושלב, מה שמאפשר לנו לסייע לו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו. אנו גם נדע לומר למייצג מה מקובל בתחומו, לסייע בהערכת שווי המוניטין הנרכש/נמכר ולתן מענה לכל סוגיה הקשורה למהלכים דוגמת אלה.
 
 
הואיל ומהלכים של קניה, מכירה או מיזוג עם משרד מייצגים אחר כרוכים בהרבה פסיכולוגיה ואסטרטגיה, נדע, על סמך ניסיון רב, לקדם המתחייב בזהירות רבה וללוות את המשרדים במהלך, קטנים כגדולים, צעירים כוותיקים, כל אחד בהתאם לצרכיו. אנו גם נדע לייעץ למייצג על אופן הרחבת הפעילות, ייסוד סניפים נוספים, כניסה לענפים חדשים ועוד. הלכה למעשה יש ברזומה משרדנו עשרות משרדים שכבר הכפילו והשלישו את הקף פעילותם, עקב ובזכות מהלכים אשר קדמנו עבורם.
אנו מאמינים במהלכים עסקים מסוג זו וברור לנו כי דווקא אנו, מהזווית שלנו, מסוגלים לקדם חיבורים שהמייצג, בשל אופי עבודתו, מוגבלות חשיפתו למשרדים אחרים, דיסקרטיות וכו', יתקשה לאתר.
 

התקשר אלינו עתה ונקדם עניינך בחברות ובדיסקרטיות מוחלטת - זו זכות עבורנו לקדם עניינים דוגמת אלה! -
ממתינים לטלפון ממך, הקפה עלינו:
054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי - להלן חלק מהמקרים, המשמעות המעשית והדרכים בהם ניתן לתקוף את ההחלטה.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם