חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

יעוץ לרו"ח ויועצי מס

ייעוץ לרו"ח ויועצי מס המבקשים לשדרג משרדם, 
לקנות/למכור את פעילותם כמייצגים

למשרדנו, המורכב הן מעו"ד והן מרו"ח, ניסיון רב ביעוץ למייצגים המבקשים לבצע שינוי בפעילותם העסקית, בשלבים שונים של הקריירה המקצועית שלהם, אם בתחילה, בטרם יציאה לעצמאות, אם במהלכה ואם לפני פרישה.

במסגרת זו משרדנו, באמצעות עו"ד אלי דורון, ידע להתאים למייצג את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו ובכלל זה, יודע הוא להציע למייצג את המבנה העסקי או את המודל העסקי הנכון ביותר בכדי להתקדם לעבר היעד אותו יגדיר המייצג. משרדנו, המורגל לעבוד עם מייצגים מכל הארץ, נחשף לאין ספור הזדמנויות ואפשרויות של מייצגים המבקשים לקנות פעילות, לשתף פעולה, למכור פעילותם או להתמזג עם מייצגים אחרים. מכוח זאת, פועלים אנו לטובת קידום עניינו של המייצג המבקש את מעורבותנו. הלכה למעשה בכל רגע נתון, יש "בבנק ההזדמנויות העסקיות" של משרדנו כ-400 הזדמנויות שונות, כך שבעת הגיע המייצג למשרדנו לטובת קבלת ייעוץ, כל שעלינו לעשות, זה להבין את צרכיו או את המטרה ולמצוא עבורו, בדיסקרטיות מוחלטת, את החיבור המתאים.

אנו רואים את עצמנו מקורבים ומשויכים לעולם המייצגים ומשכך כל ההתנהלות שלנו בתחום זה נעשית על בסיס קולגיאלי, משפחתי וחברי ומשכך אין היא כרוכה בעלות כספית. למשרדנו ניסיון של עשרות רבות של עסקאות שקודמו על ידי משרדנו כבר משלב החיבור בין הצדדים לעסקה ועד לחתימה והוצאת המהלך העסקי אל הפועל. אנו מודעים לקושי של המייצג, בכל שלב ושלב, מה שמאפשר לנו לסייע לו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו. אנו גם נדע לומר למייצג מה מקובל בתחומו, לסייע בהערכת שווי המוניטין הנרכש/נמכר ולתן מענה לכל סוגיה הקשורה למהלכים דוגמת אלה.

הואיל ומהלכים של קניה, מכירה או מיזוג עם משרד מייצגים אחר כרוכים בהרבה פסיכולוגיה ואסטרטגיה, נדע, על סמך ניסיון רב, לקדם המתחייב בזהירות רבה וללוות את המשרדים במהלך, קטנים כגדולים, צעירים כוותיקים, כל אחד בהתאם לצרכיו. אנו גם נדע לייעץ למייצג על אופן הרחבת הפעילות, ייסוד סניפים נוספים, כניסה לענפים חדשים ועוד. הלכה למעשה יש ברזומה משרדנו עשרות משרדים שכבר הכפילו והשלישו את הקף פעילותם, עקב ובזכות מהלכים אשר קדמנו עבורם.

אנו מאמינים במהלכים עסקים מסוג זו וברור לנו כי דווקא אנו, מהזווית שלנו, מסוגלים לקדם חיבורים שהמייצג, בשל אופי עבודתו, מוגבלות חשיפתו למשרדים אחרים, דיסקרטיות וכו', יתקשה לאתר.

התקשר אלינו עתה ונקדם עניינך בחברות ובדיסקרטיות מוחלטת -
זו זכות עבורנו לקדם עניינים דוגמת אלה!

ממתינים לטלפון ממך, הקפה עלינו: 054-4251054

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס