ייעוץ לרו"ח ויועצי מס המבקשים לשדרג משרדם, לקנות/למכור את פעילותם כמייצגים
 
למשרדנו, המורכב הן מעו"ד והן מרו"ח, ניסיון רב ביעוץ למייצגים המבקשים לבצע שינוי בפעילותם העסקית, בשלבים שונים של הקריירה המקצועית שלהם, אם בתחילה, בטרם יציאה לעצמאות, אם במהלכה ואם לפני פרישה.
 
במסגרת זו משרדנו, באמצעות עו"ד אלי דורון, ידע להתאים למייצג את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו ובכלל זה, יודע הוא להציע למייצג את המבנה העסקי או את המודל העסקי הנכון ביותר בכדי להתקדם לעבר היעד אותו יגדיר המייצג. משרדנו, המורגל לעבוד עם מייצגים מכל הארץ, נחשף לאין ספור הזדמנויות ואפשרויות של מייצגים המבקשים לקנות פעילות, לשתף פעולה, למכור פעילותם או להתמזג עם מייצגים אחרים. מכוח זאת, פועלים אנו לטובת קידום עניינו של המייצג המבקש את מעורבותנו. הלכה למעשה בכל רגע נתון, יש "בבנק ההזדמנויות העסקיות" של משרדנו כ-400 הזדמנויות שונות, כך שבעת הגיע המייצג למשרדנו לטובת קבלת ייעוץ, כל שעלינו לעשות, זה להבין את צרכיו או את המטרה ולמצוא עבורו, בדיסקרטיות מוחלטת, את החיבור המתאים.
אנו רואים את עצמנו מקורבים ומשויכים לעולם המייצגים ומשכך כל ההתנהלות שלנו בתחום זה נעשית על בסיס קולגיאלי, משפחתי וחברי ומשכך אין היא כרוכה בעלות כספית. למשרדנו ניסיון של עשרות רבות של עסקאות שקודמו על ידי משרדנו כבר משלב החיבור בין הצדדים לעסקה ועד לחתימה והוצאת המהלך העסקי אל הפועל. אנו מודעים לקושי של המייצג, בכל שלב ושלב, מה שמאפשר לנו לסייע לו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו. אנו גם נדע לומר למייצג מה מקובל בתחומו, לסייע בהערכת שווי המוניטין הנרכש/נמכר ולתן מענה לכל סוגיה הקשורה למהלכים דוגמת אלה.
 
 
הואיל ומהלכים של קניה, מכירה או מיזוג עם משרד מייצגים אחר כרוכים בהרבה פסיכולוגיה ואסטרטגיה, נדע, על סמך ניסיון רב, לקדם המתחייב בזהירות רבה וללוות את המשרדים במהלך, קטנים כגדולים, צעירים כוותיקים, כל אחד בהתאם לצרכיו. אנו גם נדע לייעץ למייצג על אופן הרחבת הפעילות, ייסוד סניפים נוספים, כניסה לענפים חדשים ועוד. הלכה למעשה יש ברזומה משרדנו עשרות משרדים שכבר הכפילו והשלישו את הקף פעילותם, עקב ובזכות מהלכים אשר קדמנו עבורם.
אנו מאמינים במהלכים עסקים מסוג זו וברור לנו כי דווקא אנו, מהזווית שלנו, מסוגלים לקדם חיבורים שהמייצג, בשל אופי עבודתו, מוגבלות חשיפתו למשרדים אחרים, דיסקרטיות וכו', יתקשה לאתר.
 

התקשר אלינו עתה ונקדם עניינך בחברות ובדיסקרטיות מוחלטת - זו זכות עבורנו לקדם עניינים דוגמת אלה! -
ממתינים לטלפון ממך, הקפה עלינו:
054-4251054

 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים