ייעוץ לרו"ח ויועצי מס המבקשים לשדרג משרדם, לקנות/למכור את פעילותם כמייצגים
 
למשרדנו, המורכב הן מעו"ד והן מרו"ח, ניסיון רב ביעוץ למייצגים המבקשים לבצע שינוי בפעילותם העסקית, בשלבים שונים של הקריירה המקצועית שלהם, אם בתחילה, בטרם יציאה לעצמאות, אם במהלכה ואם לפני פרישה.
 
במסגרת זו משרדנו, באמצעות עו"ד אלי דורון, ידע להתאים למייצג את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו ובכלל זה, יודע הוא להציע למייצג את המבנה העסקי או את המודל העסקי הנכון ביותר בכדי להתקדם לעבר היעד אותו יגדיר המייצג. משרדנו, המורגל לעבוד עם מייצגים מכל הארץ, נחשף לאין ספור הזדמנויות ואפשרויות של מייצגים המבקשים לקנות פעילות, לשתף פעולה, למכור פעילותם או להתמזג עם מייצגים אחרים. מכוח זאת, פועלים אנו לטובת קידום עניינו של המייצג המבקש את מעורבותנו. הלכה למעשה בכל רגע נתון, יש "בבנק ההזדמנויות העסקיות" של משרדנו כ-400 הזדמנויות שונות, כך שבעת הגיע המייצג למשרדנו לטובת קבלת ייעוץ, כל שעלינו לעשות, זה להבין את צרכיו או את המטרה ולמצוא עבורו, בדיסקרטיות מוחלטת, את החיבור המתאים.
אנו רואים את עצמנו מקורבים ומשויכים לעולם המייצגים ומשכך כל ההתנהלות שלנו בתחום זה נעשית על בסיס קולגיאלי, משפחתי וחברי ומשכך אין היא כרוכה בעלות כספית. למשרדנו ניסיון של עשרות רבות של עסקאות שקודמו על ידי משרדנו כבר משלב החיבור בין הצדדים לעסקה ועד לחתימה והוצאת המהלך העסקי אל הפועל. אנו מודעים לקושי של המייצג, בכל שלב ושלב, מה שמאפשר לנו לסייע לו למצוא את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלו. אנו גם נדע לומר למייצג מה מקובל בתחומו, לסייע בהערכת שווי המוניטין הנרכש/נמכר ולתן מענה לכל סוגיה הקשורה למהלכים דוגמת אלה.
 
 
הואיל ומהלכים של קניה, מכירה או מיזוג עם משרד מייצגים אחר כרוכים בהרבה פסיכולוגיה ואסטרטגיה, נדע, על סמך ניסיון רב, לקדם המתחייב בזהירות רבה וללוות את המשרדים במהלך, קטנים כגדולים, צעירים כוותיקים, כל אחד בהתאם לצרכיו. אנו גם נדע לייעץ למייצג על אופן הרחבת הפעילות, ייסוד סניפים נוספים, כניסה לענפים חדשים ועוד. הלכה למעשה יש ברזומה משרדנו עשרות משרדים שכבר הכפילו והשלישו את הקף פעילותם, עקב ובזכות מהלכים אשר קדמנו עבורם.
אנו מאמינים במהלכים עסקים מסוג זו וברור לנו כי דווקא אנו, מהזווית שלנו, מסוגלים לקדם חיבורים שהמייצג, בשל אופי עבודתו, מוגבלות חשיפתו למשרדים אחרים, דיסקרטיות וכו', יתקשה לאתר.
 

התקשר אלינו עתה ונקדם עניינך בחברות ובדיסקרטיות מוחלטת - זו זכות עבורנו לקדם עניינים דוגמת אלה! -
ממתינים לטלפון ממך, הקפה עלינו:
054-4251054

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הסכם לייסוד חברה: חשיבותו ומטרתו

הסכם המייסדים טומן בחובו הגנה על אינטרסים כללים של המייסדים כקבוצה אך גם אינטרסים אישיים של כל אחד מהמייסדים כפרט, ולכן יש להוציא את כל אלו אל הפועל בהצלחה.

מכירת חנות אמזון

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.