ייצוג רו"ח ויועצי מס המבקשים למכור פרקטיקה/רשימת לקוחות/מוניטין בסיוע עו"ד המתמחה בעסקאות בין מייצגים
 
רואה חשבון ו/או יועץ מס עמלים חיים שלמים לטובת הקמת משרד, בניה של פרקטיקה והקמת כוורת לקוחות להם הם יוכלו לתת שירות ואשר מאלה יוכלו הם להתפרנס בכבוד.
מלאכת בניית הפרקטיקה רחוקה מלהיות פשוטה - מלווה היא במאמצים אין קץ, שנים על גבי שנים, הצגת יכולות שיווקיות, מקצועיות, חברתיות לצד מעלות ממינים ומסוגים שונים אשר באמצעותם מצליח בסופו של יום רואה החשבון ו/או יועץ המס לבנות לעצמו עץ, מקור הכנסה, רשימת לקוחות, לה יינתנו שירותים חשבונאיים, שירותי ביקורת, שירותי דו"חות, שירותי מס, שירותי הנהלת חשבונות ושירותים רבים אחרים.
 
קשר אמיץ לאורך שנים רבות
המאפיין עסקים מסוג זה הוא הקשר האמיץ המתגבש בין נותן השירותים לבין הלקוח, הנמשך לא אחת שנים על גבי שנים וחושף את נותן השירותים למשפחת הלקוח, חבריו, בני ביתו ועוד. יחד עם זאת, בשלב כזה או אחר על יועץ המס ו/או רואה החשבון להבין כי הגיל עושה את שלו וכי הגיעה העת לשקול הליך של מכירת הפעילות ו/או הליך אגרסיבי פחות של הורדת הילוך, הכנסת שותף לפירמה ו/או נקיטה במהלך עסקי אחר המתיישב עם הצרכים המשתנים, הירידה באנרגיה ו/או עם החלטה של מייצג כזה או אחר לשנות כיוון ולעבור לענף אחר או לפעילות והתנהלות אחרת וכו'.
באותה מידה, קורה לא אחת כי רו"ח ו/או יועץ מס צעירים ונמרצים מבינים כי הדרך להביא לידי גדילה מהירה של פעילותם תבוא בדרך רכישת פרקטיקה ומשכך פועלים הם לטובת איתורה של פרקטיקה לרכישה.
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו המורכב מעו"ד, יועצי מס ורו"ח, עובד בשוטף מול שורה ארוכה של מייצגים ועושה מולם הנדרש לטובת מתן מענה מעולה.
עבודתנו הרציפה מול משרדי מייצגים חשפה אותנו לאופי פועלם, לקשיים ולצרכים שלהם. עקב זאת, פיתח משרדנו תחום בו אנו בקיאים עד מאוד ואשר עניינו בקידום מהלכים עסקיים בין משרדי מייצגים. הלכה למעשה למשרדנו בכל רגע נתון מאגר של כ-400 מייצגים המבקשים לבצע מהלך כזה או אחר של קניה, מכירה, מיזוג וכדומה.

על סמך זאת משרדנו מקדם עשרות עסקאות ובפועל מביא לידי הוצאה לפועל של עסקאות קניה, מכירה ומיזוג רבות. משרדנו מודע לרגישות ולמגבלה שבעסקאות מסוג זה, חיי את השטח ואת הצורך לבצע הליך מסוג זה בזהירות רבה. משרדנו מטפל וטיפל בהצלחה בעשרות רבות של עסקאות מסוג זה.

 
נשמח מאוד לטפל גם בעניינך, אנא צור עמי קשר - ניפגש לכוס קפה לא מחייב ונמצא את הדרך לטובת קידום האינטרסים שלך, אם כקונה, אם כמוכר ואם בכל ערוץ רלוונטי אחר!
התקשר עכשיו לעו"ד אלי דורון:
054-4251054  

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי. להלן חלק מהמקרים בהם יוכל הממונה להביא לשלילה או התליה של רישיון סוכן הביטוח.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

מכירת פרקטיקה/משרד לייעוץ מס או ראיית חשבון

אנו יודעים לייעץ למשרד המוכר, לחשוב עמו ביחד מה נכון עבורו לעשות, להציע לו שורה של משרדים העשויים להתאים ואף להפגיש אותו עמם ובסופו של יום, גם להביא לידי חתימה על הסכם הוגן המשקף את האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.

הקמת חברה בישראל

עומד להקים חברה בישראל? מחלקת החברות שלנו תשמח ליסדה עבורך כראוי - משרדנו מורכב מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית, מעבר לזו המשפטית, אשר ישמחו לערוך הנדרש עבורך במקצועיות רבה.

משרדים באתיופיה

אנשי העסקים הישראלים ידועים בתור כאלה שמרבים לחפש הזדמנויות להשקעה בכל רחבי העולם. בהקשר זה, היינו עדים בשנים האחרונות לפעילות השקעתית נרחבת של אנשי עסקים ישראלים במדינות מזרח אירופה בהן מצאו אנשי עסקים אלה שווקים בעלי תשואה גבוהה להשקעה בהם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם