ייצוג רו"ח ויועצי מס המבקשים למכור פרקטיקה / רשימת לקוחות / מוניטין

רואה חשבון ו/או יועץ מס עמלים חיים שלמים לטובת הקמת משרד, בניה של פרקטיקה וכוורת לקוחות להם הם יוכלו לתת שירות ואשר מאלה יוכלו הם להתפרנס בכבוד. מלאכת בניית הפרקטיקה רחוקה מלהיות פשוטה ומלווה היא במאמצים אין קץ, שנים על גבי שנים, הצגת יכולות שיווקיות, מקצועיות, חברתיות לצד מעלות ממינים ומסוגים שונים אשר באמצעותם מצליח בסופו של יום רואה החשבון ו/או יועץ המס לבנות לעצמו עץ, מקור הכנסה, רשימת לקוחות, לה יינתנו שירותים חשבונאיים, שירותי ביקורת, דו"חות, מס, הנהלת חשבונות ושירותים רבים אחרים.
 
המאפיין עסקים מסוג זה הוא הקשר האמיץ המתגבש בין נותן השירותים לבין הלקוח, הנמשך לא אחת שנים על גבי שנים וחושף את נותן השירותים למשפחת הלקוח, חבריו, בני ביתו ועוד. יחד עם זאת, בשלב כזה או אחר על יועץ המס ו/או רואה החשבון להבין כי הגיל עושה את שלו וכי הגיעה העת לשקול הליך של מכירת הפעילות ו/או הליך אגרסיבי פחות של הורדת הילוך, הכנסת שותף לפירמה ו/או נקיטה במהלך עסקי אחר המתיישב עם הצרכים המשתנים, הירידה באנרגיה ו/או עם החלטה של מייצג כזה או אחר לשנות כיוון ולעבור לענף אחר או לפעילות והתנהלות אחרת וכו'. באותה מידה, קורה לא אחת כי רו"ח ו/או יועץ מס צעירים ונמרצים מבינים כי הדרך להביא לידי גדילה מהירה של פעילותם תבוא בדרך רכישת פרקטיקה ומשכך פועלים הם לטובת איתורה של פרקטיקה לרכישה.
 
 
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו המורכב מעו"ד, יועצי מס ורו"ח, עובד בשוטף מול שורה ארוכה של מייצגים ועושה מולם הנדרש לטובת מתן מענה מעולה. עבודתנו הרציפה מול משרדי מייצגים חשפה אותנו לאופי פועלם, לקשיים ולצרכים שלהם. עקב זאת, פיתח משרדנו תחום בו אנו בקיאים עד מאוד ואשר עניינו בקידום מהלכים עסקיים בין משרדי מייצגים. הלכה למעשה למשרדנו בכל רגע נתון מאגר של כ-400 מייצגים המבקשים לבצע מהלך כזה או אחר של קניה, מכירה, מיזוג וכדומה. על סמך זאת משרדנו מקדם עשרות עסקאות ובפועל מביא לידי הוצאה לפועל של עסקאות קניה, מכירה ומיזוג רבות. משרדנו מודע לרגישות ולמגבלה שבעסקאות מסוג זה, חיי את השטח ואת הצורך לבצע הליך מסוג זה בזהירות רבה. משרדנו מטפל וטיפל בהצלחה בעשרות רבות של עסקאות מסוג זה.
 
נשמח מאוד לטפל גם בעניינך - ניפגש לכוס קפה ונמצא את הדרך לטובת קידום האינטרסים שלך, אם כקונה, אם כמוכר ואם בכל ערוץ רלוונטי אחר!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים