ייצוג רו"ח ויועצי מס המבקשים למכור פרקטיקה / רשימת לקוחות / מוניטין

רואה חשבון ו/או יועץ מס עמלים חיים שלמים לטובת הקמת משרד, בניה של פרקטיקה וכוורת לקוחות להם הם יוכלו לתת שירות ואשר מאלה יוכלו הם להתפרנס בכבוד. מלאכת בניית הפרקטיקה רחוקה מלהיות פשוטה ומלווה היא במאמצים אין קץ, שנים על גבי שנים, הצגת יכולות שיווקיות, מקצועיות, חברתיות לצד מעלות ממינים ומסוגים שונים אשר באמצעותם מצליח בסופו של יום רואה החשבון ו/או יועץ המס לבנות לעצמו עץ, מקור הכנסה, רשימת לקוחות, לה יינתנו שירותים חשבונאיים, שירותי ביקורת, דו"חות, מס, הנהלת חשבונות ושירותים רבים אחרים.
 
המאפיין עסקים מסוג זה הוא הקשר האמיץ המתגבש בין נותן השירותים לבין הלקוח, הנמשך לא אחת שנים על גבי שנים וחושף את נותן השירותים למשפחת הלקוח, חבריו, בני ביתו ועוד. יחד עם זאת, בשלב כזה או אחר על יועץ המס ו/או רואה החשבון להבין כי הגיל עושה את שלו וכי הגיעה העת לשקול הליך של מכירת הפעילות ו/או הליך אגרסיבי פחות של הורדת הילוך, הכנסת שותף לפירמה ו/או נקיטה במהלך עסקי אחר המתיישב עם הצרכים המשתנים, הירידה באנרגיה ו/או עם החלטה של מייצג כזה או אחר לשנות כיוון ולעבור לענף אחר או לפעילות והתנהלות אחרת וכו'. באותה מידה, קורה לא אחת כי רו"ח ו/או יועץ מס צעירים ונמרצים מבינים כי הדרך להביא לידי גדילה מהירה של פעילותם תבוא בדרך רכישת פרקטיקה ומשכך פועלים הם לטובת איתורה של פרקטיקה לרכישה.
 
 
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו המורכב מעו"ד, יועצי מס ורו"ח, עובד בשוטף מול שורה ארוכה של מייצגים ועושה מולם הנדרש לטובת מתן מענה מעולה. עבודתנו הרציפה מול משרדי מייצגים חשפה אותנו לאופי פועלם, לקשיים ולצרכים שלהם. עקב זאת, פיתח משרדנו תחום בו אנו בקיאים עד מאוד ואשר עניינו בקידום מהלכים עסקיים בין משרדי מייצגים. הלכה למעשה למשרדנו בכל רגע נתון מאגר של כ-400 מייצגים המבקשים לבצע מהלך כזה או אחר של קניה, מכירה, מיזוג וכדומה. על סמך זאת משרדנו מקדם עשרות עסקאות ובפועל מביא לידי הוצאה לפועל של עסקאות קניה, מכירה ומיזוג רבות. משרדנו מודע לרגישות ולמגבלה שבעסקאות מסוג זה, חיי את השטח ואת הצורך לבצע הליך מסוג זה בזהירות רבה. משרדנו מטפל וטיפל בהצלחה בעשרות רבות של עסקאות מסוג זה.
 
נשמח מאוד לטפל גם בעניינך - ניפגש לכוס קפה ונמצא את הדרך לטובת קידום האינטרסים שלך, אם כקונה, אם כמוכר ואם בכל ערוץ רלוונטי אחר!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

קניה, מכירה ומיזוג בין משרדי רואה חשבון ויועצי מס עקב המלחמה

עולם ראיית החשבון ועולם ייעוץ המס הינו עולם מורכב. המלחמה השפיעה על צורת העבודה של מייצגים רבים והערימה קשיים לכן מייצגים רבים מחפשים דרכים להתמודד עם המצב שנוצר. מה הם הקשיים ואיך ניתן להתמודד איתם? כל הפרטים במאמר>>

הסכם לייסוד חברה: חשיבותו ומטרתו

הסכם המייסדים טומן בחובו הגנה על אינטרסים כללים של המייסדים כקבוצה אך גם אינטרסים אישיים של כל אחד מהמייסדים כפרט, ולכן יש להוציא את כל אלו אל הפועל בהצלחה.

מכירת חנות אמזון

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.