חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

ליווי משפטי ליזמים

ליווי משפטי ליזמים ולחברות סטארט-אפ  

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון ואשר לו סניפים בישראל, ארה"ב (ניו יורק) ואירופה (בוקרשט וניקוסיה), בקיאות ייחודית במתן מענה משפטי ועסקי לחברות סטארט-אפ/חברות הזנק ישראליות, בשלבים ראשוניים ובשלבים מתקדמים. 
 
מחלקות המשרד - היי טק, שוק ההון, מס בינלאומי וישראלי, ליטיגציה, בנקאות ונדל"ן – יידעו לשלב כוחות לטובת קידום מיזמכם ביעלות, בתבונה ובמהירות מקסימאלית. במסגרת זו יודע משרדנו לזהות את הפוטנציאל הגלום בחברות ו/או במיזמים בעלי פוטנציאל ולהוביל את אלה, ככול שרק ניתן, לעבר ההצלחה המיוחלת, עד וכולל, גיוס משקיעים, הנפקה בארץ ו/או בחו"ל ו/או ביצוע מהלך של מכירה, מיזוג ועוד – המתיישב עם אינטרס הלקוח. לטובת העניין משרדנו ידע לעשות שימוש הן בניסיון המשפטי הרב אותו הוא צבר במסגרת ליווי חברות ומיזמים רבים והן בדרך של חיבור המיזמים והיזמים עם משקיעים, קרנות הון סיכון, אנשי עסקים וגורמים נוספים העשויים להעמיד לטובת הרעיון את ההון הדרוש לטובת קידומו ומימושו.

צוות המשרד המורכב מעו"ד ישראלים וזרים, כלכלנים, רואי חשבון ובעלי השכלה עסקית גרידא, יודע לתת ליזם שירות יצירתי המשלב בין הצרכים המשפטים לבין הצרכים העסקיים, המימונים והאחרים. משרדנו מודע לקשיים הכלכליים בהם נתונים היזמים בתחילת דרכם ומשכך בנה הוא מספר מסלולי התקשרות גמישים המאפשרים לנו להגיע עם הלקוחות להבנה נוחה, מה שסולל את הדרך למתן מענה מיידי, כזה המנטרל את הקשיים הכלכליים של המיזם בתחילת דרכו ו/או לפגוע בהתקדמות ובהוצאת הפוטנציאל אל הפועל.
 
תתקשרו עתה ותנו לנו, לבחון עבורכם את המיזם או הרעיון, בשלביו השנים ולפעול ביחד אתכם, יד ביד, לטובת תרגום הפוטנציאל לממשי. גם אתם יכולים - אל תחכו!

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס