ליווי וייעוץ משפטי ליזמים וחברות סטארט-אפ

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון ואשר לו סניפים בישראל, ארה"ב (ניו יורק) ואירופה (בוקרשט וניקוסיה), בקיאות ייחודית במתן מענה משפטי ועסקי לחברות סטארט-אפ/חברות הזנק ישראליות, בשלבים הראשוניים ובשלבים מתקדמים יותר. מחלקות המשרד - היי טק, שוק ההון, מס בינלאומי וישראלי, ליטיגציה, בנקאות ונדל"ן – יידעו לשלב כוחות לטובת קידום מיזמכם ביעלות, בתבונה ובמהירות מקסימאלית. במסגרת זו יודע משרדנו לזהות את הפוטנציאל הגלום בחברות ו/או במיזמים בעלי פוטנציאל ולהוביל את אלה, ככול שרק ניתן, לעבר ההצלחה המיוחלת, עד וכולל, גיוס משקיעים, הנפקה בארץ ו/או בחו"ל ו/או ביצוע מהלך של מכירה, מיזוג ועוד – המתיישב עם אינטרס הלקוח. לטובת העניין משרדנו ידע לעשות שימוש הן בניסיון המשפטי הרב אותו הוא צבר במסגרת ליווי חברות ומיזמים רבים והן בדרך של חיבור המיזמים והיזמים עם משקיעים, קרנות הון סיכון, אנשי עסקים וגורמים נוספים העשויים להעמיד לטובת הרעיון את ההון הדרוש לטובת קידומו ומימושו.

צוות המשרד המורכב מעו"ד ישראלים וזרים, כלכלנים, רואי חשבון ובעלי השכלה עסקית גרידא, יודע לתת ליזם שירות יצירתי המשלב בין הצרכים המשפטים לבין הצרכים העסקיים, המימונים והאחרים. משרדנו מודע לקשיים הכלכליים בהם נתונים היזמים בתחילת דרכם ומשכך בנה הוא מספר מסלולי התקשרות גמישים המאפשרים לנו להגיע עם הלקוחות להבנה נוחה, מה שסולל את הדרך למתן מענה מיידי, כזה המנטרל את הקשיים הכלכליים של המיזם בתחילת דרכו ו/או לפגוע בהתקדמות ובהוצאת הפוטנציאל אל הפועל.

 
פנו אלינו עתה על מנת לבחון עבורכם את המיזם או הרעיון ולפעול ביחד אתכם, יד ביד, לטובת תרגום הפוטנציאל למציאות... גם אתם יכולים - אל תחכו!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי - להלן חלק מהמקרים, המשמעות המעשית והדרכים בהם ניתן לתקוף את ההחלטה.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

משרדנו מתמחה בייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, בסיוע צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחו"ל.

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם