ליווי וייעוץ משפטי ליזמים וחברות סטארט-אפ

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון ואשר לו סניפים בישראל, ארה"ב (ניו יורק) ואירופה (בוקרשט וניקוסיה), בקיאות ייחודית במתן מענה משפטי ועסקי לחברות סטארט-אפ/חברות הזנק ישראליות, בשלבים הראשוניים ובשלבים מתקדמים יותר. מחלקות המשרד - היי טק, שוק ההון, מס בינלאומי וישראלי, ליטיגציה, בנקאות ונדל"ן – יידעו לשלב כוחות לטובת קידום מיזמכם ביעלות, בתבונה ובמהירות מקסימאלית. במסגרת זו יודע משרדנו לזהות את הפוטנציאל הגלום בחברות ו/או במיזמים בעלי פוטנציאל ולהוביל את אלה, ככול שרק ניתן, לעבר ההצלחה המיוחלת, עד וכולל, גיוס משקיעים, הנפקה בארץ ו/או בחו"ל ו/או ביצוע מהלך של מכירה, מיזוג ועוד – המתיישב עם אינטרס הלקוח. לטובת העניין משרדנו ידע לעשות שימוש הן בניסיון המשפטי הרב אותו הוא צבר במסגרת ליווי חברות ומיזמים רבים והן בדרך של חיבור המיזמים והיזמים עם משקיעים, קרנות הון סיכון, אנשי עסקים וגורמים נוספים העשויים להעמיד לטובת הרעיון את ההון הדרוש לטובת קידומו ומימושו.

צוות המשרד המורכב מעו"ד ישראלים וזרים, כלכלנים, רואי חשבון ובעלי השכלה עסקית גרידא, יודע לתת ליזם שירות יצירתי המשלב בין הצרכים המשפטים לבין הצרכים העסקיים, המימונים והאחרים. משרדנו מודע לקשיים הכלכליים בהם נתונים היזמים בתחילת דרכם ומשכך בנה הוא מספר מסלולי התקשרות גמישים המאפשרים לנו להגיע עם הלקוחות להבנה נוחה, מה שסולל את הדרך למתן מענה מיידי, כזה המנטרל את הקשיים הכלכליים של המיזם בתחילת דרכו ו/או לפגוע בהתקדמות ובהוצאת הפוטנציאל אל הפועל.

 
פנו אלינו עתה על מנת לבחון עבורכם את המיזם או הרעיון ולפעול ביחד אתכם, יד ביד, לטובת תרגום הפוטנציאל למציאות... גם אתם יכולים - אל תחכו!

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הסכם לייסוד חברה: חשיבותו ומטרתו

הסכם המייסדים טומן בחובו הגנה על אינטרסים כללים של המייסדים כקבוצה אך גם אינטרסים אישיים של כל אחד מהמייסדים כפרט, ולכן יש להוציא את כל אלו אל הפועל בהצלחה.

מכירת חנות אמזון

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.