ליווי וייעוץ משפטי ליזמים וחברות סטארט-אפ

למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורואי חשבון ואשר לו סניפים בישראל, ארה"ב (ניו יורק) ואירופה (בוקרשט וניקוסיה), בקיאות ייחודית במתן מענה משפטי ועסקי לחברות סטארט-אפ/חברות הזנק ישראליות, בשלבים הראשוניים ובשלבים מתקדמים יותר. מחלקות המשרד - היי טק, שוק ההון, מס בינלאומי וישראלי, ליטיגציה, בנקאות ונדל"ן – יידעו לשלב כוחות לטובת קידום מיזמכם ביעלות, בתבונה ובמהירות מקסימאלית. במסגרת זו יודע משרדנו לזהות את הפוטנציאל הגלום בחברות ו/או במיזמים בעלי פוטנציאל ולהוביל את אלה, ככול שרק ניתן, לעבר ההצלחה המיוחלת, עד וכולל, גיוס משקיעים, הנפקה בארץ ו/או בחו"ל ו/או ביצוע מהלך של מכירה, מיזוג ועוד – המתיישב עם אינטרס הלקוח. לטובת העניין משרדנו ידע לעשות שימוש הן בניסיון המשפטי הרב אותו הוא צבר במסגרת ליווי חברות ומיזמים רבים והן בדרך של חיבור המיזמים והיזמים עם משקיעים, קרנות הון סיכון, אנשי עסקים וגורמים נוספים העשויים להעמיד לטובת הרעיון את ההון הדרוש לטובת קידומו ומימושו.

צוות המשרד המורכב מעו"ד ישראלים וזרים, כלכלנים, רואי חשבון ובעלי השכלה עסקית גרידא, יודע לתת ליזם שירות יצירתי המשלב בין הצרכים המשפטים לבין הצרכים העסקיים, המימונים והאחרים. משרדנו מודע לקשיים הכלכליים בהם נתונים היזמים בתחילת דרכם ומשכך בנה הוא מספר מסלולי התקשרות גמישים המאפשרים לנו להגיע עם הלקוחות להבנה נוחה, מה שסולל את הדרך למתן מענה מיידי, כזה המנטרל את הקשיים הכלכליים של המיזם בתחילת דרכו ו/או לפגוע בהתקדמות ובהוצאת הפוטנציאל אל הפועל.

 
פנו אלינו עתה על מנת לבחון עבורכם את המיזם או הרעיון ולפעול ביחד אתכם, יד ביד, לטובת תרגום הפוטנציאל למציאות... גם אתם יכולים - אל תחכו!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים