מאת: צוות האתר


מיזוג משמעותי בעולם המשפט הישראלי:

פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס ופירמת עו"ד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס מתאחדות

שנת 2019 נפתחת בהודעה על איחוד שני משרדים מובילים בתחומם


משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' ממשיך במדיניות ההתרחבות שלו לתחומים נוספים בעולם המשפט אשר יאפשר ללקוחות המשרד נגישות לתחומים נוספים. הפעם מבשרים על מיזוג עם משרדו של ד"ר שלמה נס, אשר הינו עו"ד ורו"ח והמייסד של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום של חדלות פרעון, פירוק, שיקום והבראת חברות. בכך המשרד הממוזג יוכל להעניק ליווי משפטי למגוון רחב של לקוחות בתחומים נוספים וחדשים שהם מעבר לתחומי הליבה של המשרד עד האיחוד שהיו מיסים, נדל"ן, התחדשות עירונית, ליטיגציה (התדיינות משפטית), שוק ההון, היי-טק, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, דיני הגירה וכן מטבעות דיגיטליים. צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'". המשרד הממוזג ינוהל על-ידי השותפים המייסדים שלו.

 

ד"ר שלמה נס ציין כי "האיחוד מהווה אבן דרך משמעותית עבור כולנו ועבור הלקוחות שיזכו לשירות מקצועי, חדשני והכי טוב בארץ, עם שתי פירמות מובילות בשוק הישראלי, במגוון גדול של תחומים מסורתיים ומודרניים".
 

עו"ד אלי דורון, שותף מייסד מסר: "משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' הנו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל במגוון תחומים כגון מיסים, נדל"ן, התחדשות עירונית, ליטיגציה (התדיינות משפטית), שוק ההון, היי טק, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, דיני הגירה וכן מטבעות דיגיטליים. האיחוד בין המשרדים מעניק ללקוחות המשרד המאוחד מענה מצוין במגוון תחומים המשלימים האחד את השני. אני מברך על המהלך, ומצפה לדרך ארוכה ומשותפת יחד".
 

ד"ר שלמה נס מביא איתו ניסיון רב בעולם התאגידים, ניהול חברות ועסקים בישראל, ויחד עם צוות עורכי הדין במשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' נוצר משרד עורכי דין גדול, דינמי ומתפתח הכולל למעלה מ-100 עורכי דין מומחים בתחומי עיסוקם, הפעילים במגוון תחומים ונותנים מענה וליווי רחב לכל לקוח.

 

המשרד פועל מסניפים בארץ במרכז ובחיפה, ובחו"ל עם סניפים, נציגויות ושיתופי פעולה ברומניה, קפריסין, ארה"ב, סין והמזרח הרחוק ועוד.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 3 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

צירוף שותף חדש לעסק

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קידום עסקת מיזוג משרד רו"ח/ייעוץ מס

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח);

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם