מאת:


מיזוג משמעותי בעולם המשפט הישראלי:

פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס ופירמת עו"ד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס מתאחדות

שנת 2019 נפתחת בהודעה על איחוד שני משרדים מובילים בתחומם


משרד עורכי הדין דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' ממשיך במדיניות ההתרחבות שלו לתחומים נוספים בעולם המשפט אשר יאפשר ללקוחות המשרד נגישות לתחומים נוספים. הפעם מבשרים על מיזוג עם משרדו של ד"ר שלמה נס, אשר הינו עו"ד ורו"ח והמייסד של אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל בתחום של חדלות פרעון, פירוק, שיקום והבראת חברות. בכך המשרד הממוזג יוכל להעניק ליווי משפטי למגוון רחב של לקוחות בתחומים נוספים וחדשים שהם מעבר לתחומי הליבה של המשרד עד האיחוד שהיו מיסים, נדל"ן, התחדשות עירונית, ליטיגציה (התדיינות משפטית), שוק ההון, היי-טק, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, דיני הגירה וכן מטבעות דיגיטליים. צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'". המשרד הממוזג ינוהל על-ידי השותפים המייסדים שלו.

 

ד"ר שלמה נס ציין כי "האיחוד מהווה אבן דרך משמעותית עבור כולנו ועבור הלקוחות שיזכו לשירות מקצועי, חדשני והכי טוב בארץ, עם שתי פירמות מובילות בשוק הישראלי, במגוון גדול של תחומים מסורתיים ומודרניים".
 

עו"ד אלי דורון, שותף מייסד מסר: "משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' הנו אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בישראל במגוון תחומים כגון מיסים, נדל"ן, התחדשות עירונית, ליטיגציה (התדיינות משפטית), שוק ההון, היי טק, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, דיני הגירה וכן מטבעות דיגיטליים. האיחוד בין המשרדים מעניק ללקוחות המשרד המאוחד מענה מצוין במגוון תחומים המשלימים האחד את השני. אני מברך על המהלך, ומצפה לדרך ארוכה ומשותפת יחד".
 

ד"ר שלמה נס מביא איתו ניסיון רב בעולם התאגידים, ניהול חברות ועסקים בישראל, ויחד עם צוות עורכי הדין במשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, עמית גרוס ושות' נוצר משרד עורכי דין גדול, דינמי ומתפתח הכולל למעלה מ-100 עורכי דין מומחים בתחומי עיסוקם, הפעילים במגוון תחומים ונותנים מענה וליווי רחב לכל לקוח.

 

המשרד פועל מסניפים בארץ במרכז ובחיפה, ובחו"ל עם סניפים, נציגויות ושיתופי פעולה ברומניה, קפריסין, ארה"ב, סין והמזרח הרחוק ועוד.

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

3 ע"י 2 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מכירת חנות אמזון

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); יגאל רוזנברג, עו"ד

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.