רכישות מפעלים, פעילויות עסקיות ויצרניות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומיסים
 
למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטי ורשויות מס, ניסיון של עשרות שנים בייצוג מוכרים ו/או קונים של מפעלים, פעילויות עסקיות, יצרניות ועוד, באופן מלא ו/או חלקי.
לטובת ביצוע עסקאות שכאלה פיתח משרדנו התמחות מיוחדת באמצעות צוות מומחים הבקיאים בדיני חברות, דיני מסחר, דיני עבודה, דיני מס ועוד. צוות משרדנו בקיא בקשיים הגלומים בעסקאות שכאלה - אנו מודעים לקשיים שבעסקאות מסוג זה, אם ברמה הפסיכולוגית והרגישות הנדרשת לטובת קידום עסקאות מסוג זה ואם ברמה המשפטית.
לטובת האמור משרדנו יודע לתת ללקוח את כל המענה במקצועיות, אמינות, דיסקרטיות ובאופן אישי ואינטימי. משרדנו יודע ללוות את העסקה החל משלב הלבטים והשיקולים העסקיים ו/או המשפחתיים הנוגעים באופן הצגת המהלך והדברים, אופן הוצאת העסקה למכירה ובניית העסקה, אם בכלל, בפני גורמים עמם יש לקדם את המהלכים העסקים הנדרשים ועד לשלב הסגירות הסופיות והשלמת המהלך.
 
בחינה מקיפה של כל מישור רלוונטי בעסקה
משרדנו ידע לבחון עבורך את העסקה גם ברמה המשפחתית - הילדים, האישה, הירושה, הצוואה, הבן הממשיך ובכל מישור משפחתי אותו יש לקחת בחשבון שעה בה מבוצעת עסקה שכזו. משרדנו ידע לעזור למוכר לגבש את תנאי העסקה ולהציגה בצורה חכמה ומקצועית בפני רוכש פוטנציאלי.
בנוסף, למשרדנו הכלים ללוות את הלקוח לטובת ביצוע הערכת שווי, בחינת השוק, איתור קונים או מוכרים פוטנציאליים, להיכנס בשם הלקוח למו"מ מקצועי, לקדם מגעים ראשוניים של ביצוע עסקה וחתימה על הסכמי שמירה על סודיות, חתימה על הסכמי עקרונות, לבצע הליכים של בדיקת נאותות וכן כל פעולה נדרשת אחרת המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח שלנו.


 
משרדנו, באמצעות צוות עו"ד ורו"ח מיומנים ומנוסים יידע לבצע את כל הבדיקות והחישובים לצד בדיקות ברשויות, להעריך שווי ולנקוט בכל הפעולות הנדרשות לטובת גיבושה הסופי והמוצלח של עסקה, כך שזו, בסופו של יום תענה על המצופה בעיניי לקוח המשרד. משרדנו מורגל בניהול מהלכים כאלה, בכל קנה מידה ובכל היקף, באמצעות צוות מקצועי ואמין, תוך שמירה על הדיסקרטיות המתחייבת.
 
התקשר אליי עתה ונקדם הנדרש במיידי! 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי - להלן חלק מהמקרים, המשמעות המעשית והדרכים בהם ניתן לתקוף את ההחלטה.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

משרדנו מתמחה בייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, בסיוע צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחו"ל.

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם