רכישות מפעלים, פעילויות עסקיות ויצרניות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומיסים
 
למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטי ורשויות מס, ניסיון של עשרות שנים בייצוג מוכרים ו/או קונים של מפעלים, פעילויות עסקיות, יצרניות ועוד, באופן מלא ו/או חלקי.
לטובת ביצוע עסקאות שכאלה פיתח משרדנו התמחות מיוחדת באמצעות צוות מומחים הבקיאים בדיני חברות, דיני מסחר, דיני עבודה, דיני מס ועוד. צוות משרדנו בקיא בקשיים הגלומים בעסקאות שכאלה - אנו מודעים לקשיים שבעסקאות מסוג זה, אם ברמה הפסיכולוגית והרגישות הנדרשת לטובת קידום עסקאות מסוג זה ואם ברמה המשפטית.
לטובת האמור משרדנו יודע לתת ללקוח את כל המענה במקצועיות, אמינות, דיסקרטיות ובאופן אישי ואינטימי. משרדנו יודע ללוות את העסקה החל משלב הלבטים והשיקולים העסקיים ו/או המשפחתיים הנוגעים באופן הצגת המהלך והדברים, אופן הוצאת העסקה למכירה ובניית העסקה, אם בכלל, בפני גורמים עמם יש לקדם את המהלכים העסקים הנדרשים ועד לשלב הסגירות הסופיות והשלמת המהלך.
 
בחינה מקיפה של כל מישור רלוונטי בעסקה
משרדנו ידע לבחון עבורך את העסקה גם ברמה המשפחתית - הילדים, האישה, הירושה, הצוואה, הבן הממשיך ובכל מישור משפחתי אותו יש לקחת בחשבון שעה בה מבוצעת עסקה שכזו. משרדנו ידע לעזור למוכר לגבש את תנאי העסקה ולהציגה בצורה חכמה ומקצועית בפני רוכש פוטנציאלי.
בנוסף, למשרדנו הכלים ללוות את הלקוח לטובת ביצוע הערכת שווי, בחינת השוק, איתור קונים או מוכרים פוטנציאליים, להיכנס בשם הלקוח למו"מ מקצועי, לקדם מגעים ראשוניים של ביצוע עסקה וחתימה על הסכמי שמירה על סודיות, חתימה על הסכמי עקרונות, לבצע הליכים של בדיקת נאותות וכן כל פעולה נדרשת אחרת המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח שלנו.


 
משרדנו, באמצעות צוות עו"ד ורו"ח מיומנים ומנוסים יידע לבצע את כל הבדיקות והחישובים לצד בדיקות ברשויות, להעריך שווי ולנקוט בכל הפעולות הנדרשות לטובת גיבושה הסופי והמוצלח של עסקה, כך שזו, בסופו של יום תענה על המצופה בעיניי לקוח המשרד. משרדנו מורגל בניהול מהלכים כאלה, בכל קנה מידה ובכל היקף, באמצעות צוות מקצועי ואמין, תוך שמירה על הדיסקרטיות המתחייבת.
 
התקשר אליי עתה ונקדם הנדרש במיידי! 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 
054-4251054
 

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

צירוף שותף חדש לעסק

הצטרפות של שותף חדש לעסק היא מהלך המצריך ליווי משפטי יסודי לטובת ביצוע העסקה באופן שיישקף נאמנה את האינטרסים של שני הצדדים בחוקיות ובשקיפות - קראו כאן.

קניה, מכירה או מיזוג של משרד רו"ח / יועץ מס בעידן הקורונה

למשרדנו התמחות ייחודית מזה שנים ארוכות במתן ליווי משפטי עבור רואי חשבון ויועצי מס לטובת קידום עסקאות מיזוג, רכישה או שיתוף פעולה בין פרקטיקות - לחצו כאן לפרטים.

הקמת מגנון נאמנות בצל הקורונה

בצל משבר הקורונה רבים מעוניינים להעביר כסף, נכסים, מניות או זכויות לידיו של גורם נאמן - לשם כך נדרש הליך של הקמת מנגנון נאמנות, אך כיצד זה נעשה בימים אלו? קראו כאן.

ביצוע עסקה מהירה בתקופת הקורונה

משרדנו מתמחה בביצוע עסקאות מהירות, מדויקות, מתוחכמות וכאלה שישמרו עליך אם כקונה ואם כמוכר, בייחוד בתקופת משבר הקורונה המורכבת והרגישה - לחצו כאן לפרטים.

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים