רכישות מפעלים, פעילויות עסקיות ויצרניות בסיוע עו"ד ורו"ח המתמחים בדיני מסחר, חברות ומיסים
 
למשרדנו, המורכב מעו"ד, כלכלנים ורו"ח יוצאי משרד המשפטי ורשויות מס, ניסיון של עשרות שנים בייצוג מוכרים ו/או קונים של מפעלים, פעילויות עסקיות, יצרניות ועוד, באופן מלא ו/או חלקי.
לטובת ביצוע עסקאות שכאלה פיתח משרדנו התמחות מיוחדת באמצעות צוות מומחים הבקיאים בדיני חברות, דיני מסחר, דיני עבודה, דיני מס ועוד. צוות משרדנו בקיא בקשיים הגלומים בעסקאות שכאלה - אנו מודעים לקשיים שבעסקאות מסוג זה, אם ברמה הפסיכולוגית והרגישות הנדרשת לטובת קידום עסקאות מסוג זה ואם ברמה המשפטית.
לטובת האמור משרדנו יודע לתת ללקוח את כל המענה במקצועיות, אמינות, דיסקרטיות ובאופן אישי ואינטימי. משרדנו יודע ללוות את העסקה החל משלב הלבטים והשיקולים העסקיים ו/או המשפחתיים הנוגעים באופן הצגת המהלך והדברים, אופן הוצאת העסקה למכירה ובניית העסקה, אם בכלל, בפני גורמים עמם יש לקדם את המהלכים העסקים הנדרשים ועד לשלב הסגירות הסופיות והשלמת המהלך.
 
בחינה מקיפה של כל מישור רלוונטי בעסקה
משרדנו ידע לבחון עבורך את העסקה גם ברמה המשפחתית - הילדים, האישה, הירושה, הצוואה, הבן הממשיך ובכל מישור משפחתי אותו יש לקחת בחשבון שעה בה מבוצעת עסקה שכזו. משרדנו ידע לעזור למוכר לגבש את תנאי העסקה ולהציגה בצורה חכמה ומקצועית בפני רוכש פוטנציאלי.
בנוסף, למשרדנו הכלים ללוות את הלקוח לטובת ביצוע הערכת שווי, בחינת השוק, איתור קונים או מוכרים פוטנציאליים, להיכנס בשם הלקוח למו"מ מקצועי, לקדם מגעים ראשוניים של ביצוע עסקה וחתימה על הסכמי שמירה על סודיות, חתימה על הסכמי עקרונות, לבצע הליכים של בדיקת נאותות וכן כל פעולה נדרשת אחרת המתיישבת עם האינטרסים של הלקוח שלנו.


 
משרדנו, באמצעות צוות עו"ד ורו"ח מיומנים ומנוסים יידע לבצע את כל הבדיקות והחישובים לצד בדיקות ברשויות, להעריך שווי ולנקוט בכל הפעולות הנדרשות לטובת גיבושה הסופי והמוצלח של עסקה, כך שזו, בסופו של יום תענה על המצופה בעיניי לקוח המשרד. משרדנו מורגל בניהול מהלכים כאלה, בכל קנה מידה ובכל היקף, באמצעות צוות מקצועי ואמין, תוך שמירה על הדיסקרטיות המתחייבת.
 
התקשר אליי עתה ונקדם הנדרש במיידי! 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 
054-4251054
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

הסכם לייסוד חברה: חשיבותו ומטרתו

הסכם המייסדים טומן בחובו הגנה על אינטרסים כללים של המייסדים כקבוצה אך גם אינטרסים אישיים של כל אחד מהמייסדים כפרט, ולכן יש להוציא את כל אלו אל הפועל בהצלחה.

מכירת חנות אמזון

למכירת חנות אמזון מאפיינים ייחודיים שכדאי להכיר. עבור המוכר כדאי להיות מודע למאפיינים ייחודיים אלה על מנת למקסם את פוטנציאל הרווח שלו בעת מכירת החנות בעוד שעבור הרוש כדאי להיות מודע למאפיינים אלה כדי לוודא שהוא רוכש נכס איכותי ובעל ערך.

יחסי אמונאות בדיני חוזים

פסק דין חדש של בית המשפט המחוזי בבאר שבע קבע, כי במקרים המתאימים ניתן לראות התקשרות חוזית בין שני צדדים פרטיים כמקימה יחסי "אמונאות" במסגרתה מוטלת על אחד הצדדים לחוזה חובת נאמנות מוגברות כלפי הצד שכנגד. בית המשפט הוסיף וקבע כי במקרים מהסוג הזה, הפרת החוזה בידי הצד שעליו מוטלת חובת נאמנות מהווה לא רק הפרה חוזית אלא גם הפרה של חובת הנאמנות ובמקרים כאלה שיש להחמיר עם המפר בחישוב הפיצויים, בהטלת נטל הראיה ואף להימנע מהפחתת הפיצויים בגין אשם תורם.

מכירת שליטה בחברה פרטית

שליטה בחברה פרטית מתבטאת בבעלות על רוב מניות החברה ו/או בבעלות על רוב מניות השליטה בחברה, ככל שקיימות בחברה מניות המעניקות זכויות שליטה מיוחדות, הכול בהתאם לתקנות החברה והוראותיו.

מניעת סכסוכי ירושה והעברה בין דורית

בניית מתווה מקצועי ומתאים להעברה בין דורית של נכסים מחייב שילוב נכון של מספר כלים באופן שיאפשר לכם, ההורים, לקבל וודאות רבה יותר לגבי גורלם של נכסי המשפחה לאחר אחרית ימיכם, למזער את החשש למחלוקות עתידיות בין היורשים ובמקביל למזער את חבות המס שעשויה להיות כרוכה בבחירה בפתרון זה או אחר.

כיצד לתמחר מכירת משרד רואה חשבון או יועץ מס ?

שוק מכירת משרדי המייצגים חם במיוחד. מייצגים רבים מבינים כי הדרך האופטימאלית להתקדם ולהגדיל פעילות ורווחיות בתחום הייצוג של נישומים צריכה לעבור דרך של רכישת פרקטיקה של מייצג פורש ו/או מייצג המבקש לממש מסיבות אחרות. רכישת פרקטיקה מאפשרת למייצגים רבים להגדיל את הפעילות שלהם במהירות, באופן מידי, בפועל להגדיל את שורת הרווח של פעילותם במאות אחוזים וזאת על פני תקופה קצרה ביותר.

שוק משרדי המייצגים - שוק של קונים

מייצגים רבים הפנימו כי הדרך המהירה והיעילה ביותר להביא לידי פיתוח עסקי של משרדים הינה בדרך של רכישת פרקטיקה של מייצגים, רואי חשבון ו/או יועצי מס....

הסכם מייסדים וחשיבותו

הסכם מייסדים חכם ויסודי יכלול הוראות חשובות רבות המגלמות את החזון של המעורבים והפעילות העתידית בטרם מוקם התאגיד, העסק או החברה - קראו כאן בהרחבה בנושא.

ביטול/שינוי הסכם בתקופת קורונה

נבקש לעדכנכם כי פורסמו מסקנות והנחיות מטעם משרד המשפטים בעניין השפעות משבר הקורונה על קיום חוזים - המלצות הוועדה שופכות מעט אור בעניין הדין החל על חוזים, אשר נבצר מהצדדים להם לקיימם בהתאם להסכמות שנקבעו וזאת עקב משבר הקורונה.

הסכם בין שותפים בימי הקורונה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון בעלי ניסיון עשיר בכל הנוגע לעריכת הסכמי שותפויות - אנו מודעים למגבלות שלעתים קיימות, לרגישות ולאופן בו יש לנסח הסכמים מסוג זה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.