חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

שירות משפטי שוטף

המציאות בה אנו חיים והקשיים הכרוכים בהתנהלותנו היום יומית בארצנו מחייבת, לעניות דעתנו, ליווי משפטי שוטף לכל חברה או עסק, קטן כגדול. יעוץ משפטי על ידי עו"ד שילמד להכיר את העסק, את הצרכים שלו, את הבעיות הגלומות בו ואת הרגישויות הקשורות בו - הוא קריטי להצלחת העסק ויש בו כדי למנוע בעיות רבות, לבעליו ולאחרים הנוגעים בו .

הליווי המשפטי, אותו נדע להעמיד לטובתך, צריך להיכנס לתמונה בכל עניין הקשר בעסק ובכלל זה - בהשכרת נכס ממנו פועל העסק, הסכמים עם לקוחות, הסכמים עם ספקים, התנהלות מול הבנקים, התנהלות נכונה מול העובדים בעסק, שמירה על סודות העסק, התנהלות נכונה מול הרשויות - רשות המס, ערייה ועוד. למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח בקיאות ייחודית בתחום זה!

משרדנו, המורכב ממספר מחלקות אשר כל אחת מתמחה בתחום עסקי אחר, ידע להיצמד לעסק שלך, ללמוד אותו ולתת לך מענה שוטף, אמין והוגן ובעשות כן - לשמור עליך ועל העסק, כשלטובת העניין כל מחלקות המשרד יעמדו לימינך. ליווי משפטי זה, ייתן לך להרגיש בטוח  וכמי שיכול לבצע מהלכים עסקיים שונים ומגוונים, ביודעך כי הצלחתך היא הצלחתנו.


היה ותיתן לנו את הזכות לעשות כן, המשרד מצמיד אליך עו"ד איכותי שיהיה אחראי עליך ועל התיק שלך וככול שיידרש אותו עו"ד יכניס לתמונה מחלקות נוספות, כמו – מחלקת מס, מחלקת נדל"ן, מחלקת דיני עבודה ועוד. הכול בהתאם לצרכים שלך ורק שלך.

- כיצד עו"ד לענייני חברות יכול לסייע לעסק שלך? לחץ כאן.
- כיצד עורך דין מסחרי ישמור על האינטרסים שלך? לחץ כאן.

התקשר עתה לטובת פגישת היכרות והתרשמות:  054-4251054 

שירותי המשרד

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס