שירות משפטי שוטף (ריטיינר) לעסקים קטנים ובינוניים
 
המציאות בה אנו חיים והקשיים הכרוכים בהתנהלותנו היום יומית בארצנו מחייבת, לעניות דעתנו, ליווי משפטי שוטף לכל חברה או עסק, קטן כגדול. יעוץ משפטי על ידי עו"ד שילמד להכיר את העסק, את הצרכים שלו, את הבעיות הגלומות בו ואת הרגישויות הקשורות בו - הוא קריטי להצלחת העסק ויש בו כדי למנוע בעיות רבות, לבעליו ולאחרים הנוגעים בו.

הליווי המשפטי, אותו נדע להעמיד לטובתך, צריך להיכנס לתמונה בכל עניין הקשר בעסק ובכלל זה - בהשכרת נכס ממנו פועל העסק, הסכמים עם לקוחות, הסכמים עם ספקים, התנהלות מול הבנקים, התנהלות נכונה מול העובדים בעסק, שמירה על סודות העסק, התנהלות נכונה מול הרשויות - רשות המס, ערייה ועוד. למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח בקיאות ייחודית בתחום זה. משרדנו, המורכב ממספר מחלקות אשר כל אחת מתמחה בתחום עסקי אחר, ידע להיצמד לעסק שלך, ללמוד אותו ולתת לך מענה שוטף, אמין והוגן ובעשות כן - לשמור עליך ועל העסק, כשלטובת העניין כל מחלקות המשרד יעמדו לימינך. ליווי משפטי זה, ייתן לך להרגיש בטוח  וכמי שיכול לבצע מהלכים עסקיים שונים ומגוונים, ביודעך כי הצלחתך היא הצלחתנו. היה ותיתן לנו את הזכות לעשות כן, המשרד מצמיד אליך עו"ד איכותי שיהיה אחראי עליך ועל התיק שלך וככול שיידרש אותו עו"ד יכניס לתמונה מחלקות נוספות, כמו – מחלקת מס, מחלקת נדל"ן, מחלקת דיני עבודה ועוד. הכול בהתאם לצרכים שלך ורק שלך.

- כיצד עו"ד לענייני חברות יכול לסייע לעסק שלך? לחץ כאן.
- כיצד עורך דין מסחרי ישמור על האינטרסים שלך? לחץ כאן.


התקשר עתה לטובת פגישת היכרות והתרשמות:  054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

המדריך המקוצר ליזם / היבואן המתחיל

היסטוריית העסקים מלמדת שלא רק זיהוי של שירות חדשני או מוצר יכול להיות תפנית משמעותית עבור עסק קטן, אלא התאמת שירות או מוצר ל-DNA העסק שלכם עם מגע אישי וזיהוי נכון של הלקוחות הוא זה שיהפוך אתכם מעסקים קטנים לזכיינים ושחקן משמעותי. אז איך עושים את זה ובעיקר מאיפה מתחילים?

עריכת הסכם שיתופי / מיזוג בין משרדי רו"ח ויועצי מס

אנו נדע לערוך את ההסכמים באופן אשר יקנה לצדדים את הגמישות הנדרשת ויבטיח כי כל פעולה בהתנהלות השוטפת של הפירמה לא תפגע בתפקודה וכי גם מחלוקת ו/או בעיות של מי מהשותפים לא יפגעו בפירמה כפירמה ולא יפגעו ביכולת הפיתוח העסקי שלה.

ייעוץ משפטי לרו"ח המבקש להכניס שותף

למשרדנו ניסיון של עשרות שנים בכל הקשור בסיוע לבעלי משרדי ראיית חשבון לנקוט בפעולות הנדרשות לטובת הפיתוח העסקי של פועלם, שמירה על הקיים, שילובם של שכירים כשותפים ובנקיטה בפעולות נדרשות אחרות אשר יש בהן כדי להוציא אל הפועל את החזון של המייסד.

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי - להלן חלק מהמקרים, המשמעות המעשית והדרכים בהם ניתן לתקוף את ההחלטה.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם