שירות משפטי שוטף (ריטיינר) לעסקים קטנים ובינוניים
 
המציאות בה אנו חיים והקשיים הכרוכים בהתנהלותנו היום יומית בארצנו מחייבת, לעניות דעתנו, ליווי משפטי שוטף לכל חברה או עסק, קטן כגדול. יעוץ משפטי על ידי עו"ד שילמד להכיר את העסק, את הצרכים שלו, את הבעיות הגלומות בו ואת הרגישויות הקשורות בו - הוא קריטי להצלחת העסק ויש בו כדי למנוע בעיות רבות, לבעליו ולאחרים הנוגעים בו .

הליווי המשפטי, אותו נדע להעמיד לטובתך, צריך להיכנס לתמונה בכל עניין הקשר בעסק ובכלל זה - בהשכרת נכס ממנו פועל העסק, הסכמים עם לקוחות, הסכמים עם ספקים, התנהלות מול הבנקים, התנהלות נכונה מול העובדים בעסק, שמירה על סודות העסק, התנהלות נכונה מול הרשויות - רשות המס, ערייה ועוד. למשרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח בקיאות ייחודית בתחום זה!

משרדנו, המורכב ממספר מחלקות אשר כל אחת מתמחה בתחום עסקי אחר, ידע להיצמד לעסק שלך, ללמוד אותו ולתת לך מענה שוטף, אמין והוגן ובעשות כן - לשמור עליך ועל העסק, כשלטובת העניין כל מחלקות המשרד יעמדו לימינך. ליווי משפטי זה, ייתן לך להרגיש בטוח  וכמי שיכול לבצע מהלכים עסקיים שונים ומגוונים, ביודעך כי הצלחתך היא הצלחתנו.


היה ותיתן לנו את הזכות לעשות כן, המשרד מצמיד אליך עו"ד איכותי שיהיה אחראי עליך ועל התיק שלך וככול שיידרש אותו עו"ד יכניס לתמונה מחלקות נוספות, כמו – מחלקת מס, מחלקת נדל"ן, מחלקת דיני עבודה ועוד. הכול בהתאם לצרכים שלך ורק שלך.

- כיצד עו"ד לענייני חברות יכול לסייע לעסק שלך? לחץ כאן.
- כיצד עורך דין מסחרי ישמור על האינטרסים שלך? לחץ כאן.


התקשר עתה לטובת פגישת היכרות והתרשמות:  054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.


מידע מקצועי

עילות לשלילת רישיון סוכן ביטוח ודרכים לתקיפה החלטה

קיימים מקרים חריגים בהם רשאי הממונה על שוק ההון ביטוח וחיסכון לשלול או להתלות את רישיונו של סוכן הביטוח או תאגיד ביטוחי. להלן חלק מהמקרים בהם יוכל הממונה להביא לשלילה או התליה של רישיון סוכן הביטוח.

מתאחדים עם פירמת עו"ד ד"ר שלמה נס

צוות משרדו של ד"ר שלמה נס צפוי לעבור לבניין המשרדים שבו ממוקם דורון טיקוצקי קנטור גוטמן ועמית גרוס ושות' במגדל בסר 4 בבני ברק. שם הפירמה לאחר המיזוג יהיה "דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'".

עסקאות מסחריות בין-לאומיות

ייצוג משפטי בעסקאות מסחריות בין לאומיות, ע"י צוות עו"ד ורו"ח ישראליים, אמריקאים ואירופאים - על לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, חברות בורסאיות, יזמים ואנשי עסקים בארץ ובחול.​

עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי ייסוד ועוד - לטובת הקמת מיזמים עסקיים

ישראלים רבים מתאחדים לטובת קידום מיזמים משותפים. החיבור יכול שיעשה בין שני אנשים ויכול שיעשה בין יותר משניים. הטעם לחיבור מבין אותם גורמים יכול שישתנה: לפעמים בעל רעיון או ניסיון מתחבר לבעל ההון, לפעמים שני יזמים בעלי רעיון וידע משלים מחליטים לחברו לטובת קידום רעיון או מערך משותף. לפעמים השותפים מחליטים להתאחד מטעמי חברות ואמונה כי..

צירוף שותף למשרד יועצי מס

במהלך השנים ניתנה למשרדנו הזכות לעבוד עם יועצי מס רבים, צעירים ומבוגרים, בודדים ושותפויות. מרבית יועצי המס פונים אלינו בצמתים שונים של החיים, הן בתחילת דרכם המקצועית, הן בשלב הפיתוח העסקי והן לפני פרישה.

אחריות סוכן ביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון

סיקור מיוחד בעניין אחריותו של סוכן הביטוח בהעסקת עובדים ללא רישיון לשם מכירת פוליסות ביטוח.

קניה ו/או מכירה של סוכנות ביטוח

קנייה או מכירה של תאגיד ביטוחי, סוכנות ביטוח ורשימת לקוחות, בסיוע עו"ד ורו"ח מומחה במס, יוצא רשויות מס הכנסה

מכירת פרקטיקה/משרד לייעוץ מס או ראיית חשבון

אנו יודעים לייעץ למשרד המוכר, לחשוב עמו ביחד מה נכון עבורו לעשות, להציע לו שורה של משרדים העשויים להתאים ואף להפגיש אותו עמם ובסופו של יום, גם להביא לידי חתימה על הסכם הוגן המשקף את האינטרסים של כל הגורמים המעורבים.

הקמת חברה בישראל

עומד להקים חברה בישראל? מחלקת החברות שלנו תשמח ליסדה עבורך כראוי - משרדנו מורכב מעו"ד להם השכלה כלכלית וחשבונאית, מעבר לזו המשפטית, אשר ישמחו לערוך הנדרש עבורך במקצועיות רבה.

משרדים באתיופיה

אנשי העסקים הישראלים ידועים בתור כאלה שמרבים לחפש הזדמנויות להשקעה בכל רחבי העולם. בהקשר זה, היינו עדים בשנים האחרונות לפעילות השקעתית נרחבת של אנשי עסקים ישראלים במדינות מזרח אירופה בהן מצאו אנשי עסקים אלה שווקים בעלי תשואה גבוהה להשקעה בהם.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם