שירותי ייעוץ וייצוג משפטיים של עורך דין ללקוחות פרטיים, חברות ועסקים בכל צורכיהם על בסיס חודשי (ליווי ריטיינר)

משרדנו, המורכב מעורכ דין, כלכלנים ורואי חשבון, חלקם יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד, מתמחה במתן מענה כולל לעסקים וחברות במגוון מאוד רחב של נושאים, תוך שמירה על התמקצעות גבוהה וייחס אישי הדוק ודיסקרטי לכל לקוח. משרדנו מורכב מעשר מחלקות, אשר כל אחת מהן מתמחה בתחומה ובכלל זה מחלקות אלה:

* מחלקה מסחרית - המתמחה בפתיחת עסקים חדשים, קבלת רישוי לפעילויות  נדרשות, ניהול מו"מ, עריכת הסכמים, קידום וחתימה על עסקאות וכדומה עם ספקים, לקוחות, שותפים ועוד.

* מחלקת ליטיגציה - המתמחה בניהול הליכים משפטיים בבתי משפט, לרבות סכסוכים עסקיים עם צדדים שלישיים ו/או כל גורם אחר.

מחלקת מס - המתמחה במתן ייעוץ וליווי מס לעסק וטיפול במחלוקות אל מול רשויות המס.

מחלקת נדל"ן - מתמחה בכל הקשור בדיני מקרקעין, השכרה, מכירה, יזמות, ליקויי בניה, התחדשות עירונית, מימון רכישות, מחלוקות בין שותפים, פירוק מקרקעין ועוד.

מחלקת גביית חובות - מתמחה בטיפול כנגד חייבים, אם פרטניים ואם ברמה המערכתית, הכל לטובת גביה חכמה ומהירה של חובות. המחלקה מייצגת עסקים, לקוחות פרטיים, בנקים ועוד.

מחלקת חדלות פירעון – מתמחה במתן מענה לעסק הנמצא בקושי תזרימי ובכלל זה טיפול מול נושים, הסדרי נושים, הבראת עסקים ונקיטה בכל פעולה נדרשת לטובת שמירה על העסק.

* מחלקת דיני עבודה – מתמחה בדיני עבודה ובכלל זה, עריכת הסכמי עבודה, טיפול בבעיות מול עובדים ועוד.

* מחלקת מיזוגים ורכישות – מחלקה המתמחה בכל מהלך מסחרי אותו מבקש העסק לקדם ובכלל זה, הכנסת שותף, הכנסת משקיע, גיוס הון ועוד.

כך יוצא שמשרדנו ידע ליתן מענה לעסק, החל  משלב ההקמה, דרך ייעוץ וייצוג שוטף, הסדרת היחסים המשפטיים של בית עסק או החברה מול כלל הרשויות הסטוטוריות, טיפול בסכסוכים והסדרת יחסים משפטיים עם ספקים, מתחרים, גורמים רגולטוריים ואחרים. לטובת מתן מענה משפטי צמוד ואישי לעסק, מעמיד משרדנו עו"ד שותף וזה ילמד את העסק, ילמד את צרכיו של הלקוח, ימצא עמו בקשר שוטף, ייתן לו מענה מהיר ומקצועי ובנוסף יפעיל מחלקות אחרות במשרד היה ויידרש, כך שהלקוח מתנהל מול שותף אחד הדואג לעסקו ולכל צרכיו המשפטיים באינטימיות, מקצועיות ובזמינות של ממש. השירות המשפטי כולל המצאת מכתבי התרעה, הליכי גישור / פישור ובמידת הצורך, ייצוג בערכאות שיפוטיות שונות וייעוץ משפטי שוטף. הריטיינר נבנה על פי מידותיה וצרכיה של כל חברה או בית עסק וניתן ליצור מנגנון גמיש אשר יוכל להשתנות לפי צורכי הפעילות המשתנים והגדלת נפח הפעילות. שרותי ריטיינר מאפשרים לקבל סל שירותים מקיף ושוטף מכלל מומחי הפירמה, כשזה ירוכז על ידי עורך דין שותף מקצועי, באופן זמין ויעיל!

משרד עו"ד DTKG&G - דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', הינו אחד המשרדים הגדולים והמובילים בישראל בתחום המיסים, ליטיגציה אזרחית, דיני עבודה, היי טק, שוק ההון, נדל"ן ועוד. המשרד מדורג בדרך קבע על ידי מדריכי הדירוג השונים כמשרד בולט ומוביל בתחומי התמחותו. ליווי ריטיינר מעמיד לרשות החברה או העסק ייעוץ והגנה משפטית של מעל ל-100 עו"ד מומחים. ליווי עורך דין בריטיינר קבוע מעניק לעסק חוסן משפטי מקצועי, מה שלא אחת מונע בעיות מבעוד מועד ומבטיח התנהלות חכמה המנטרלת סיכונים ובעיות משפטיות.

במסגרת ליווי הריטיינר ניתן לכלול:

  • מתן חוות דעת לגבי כשרות משפטית של פעולות העסק / החברה
  • מענה לפניות משפטיות והוצאת מכתבי התראה
  • עריכת חוזים שונים ו/או פירוש של חוזים קיימים
  • חתימה ואימות על טפסים שונים הנדרשים ע”י גופים ציבוריים (בנקים, רשויות וכו’)
  • ליווי וטיפול מול רשם החברות ו/או משרדי ממשלה אחרים
  • ליווי וטיפול משפטי בליווי עסקאות
  • יעוץ וליווי מנהלים ולדירקטוריון
  • ושירותים נוספים על פי צרכי החברה/העסק.

נשמח לעמוד לשרותכם ביעילות ובמקצועיות נטולת פשרות!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

לתאום פגישה עם עו"ד

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

הרמת מסך כנגד בעל חברה, מה שמחייב אותו לפצות את לקוחותיו באופן אישי

ביום 26.12.22 ניתן פסק דינו של בית משפט השלום בתל אביב במסגרתו חויב בעליה של חברה שעסקה ביבוא אישי של כלי רכב לפצות את לקוחות החברה על כך שהוא מסר בשם לקוחותיו הצהרות כוזבות למכס בדבר שווי הרכבים שאותם הוא ייבא עבורם. כתוצאה מכך ...

ביטול חוזה עקב עושק או כפיה

עושק מתקיים כאשר אחד הצדדים לחוזה מנצל מצוקה או חולשה שכלית או גופנית משמעותית של הצד השני על מנת להחתים אותו על חוזה שהוא גרוע באופן בלתי סביר מתנאי השוק המקובלים. כלומר על מנת שניתן יהיה לבטל חוזה מחמת עושק, צריכים להתקיים שני יסודות במקביל- ניצול מצוקה או חולשה גופנית או שכלית של הצד השני וחוזה גרוע באופן בלתי סביר ביחס לתנאי השוק...

ביטול חוזה בעקבות הפרתו על ידי הצד שכנגד

ההסדר הנפוץ ביותר לביטול חוזה הוא הסדר המאפשר לאחד הצדדים לבטל את החוזה עקב הפרתו על ידי הצד שכנגד מכוח סעיפים 6-9 לחוק החוזים (תרופות בשל הפרת חוזה). כאשר אחד הצדדים מפר הסכם שנערך בינו לבין צד ב' עומדת לצד השני הזכות לבטל את ההסכם, אולם זאת רק בהתקיים מספר תנאים...

ביטול חוזה בעקבות טעות או הטעיה

המצב הראשון שבו מאפשר החוק לבטל הסכם הינו מצב שבו צד אחד להסכם הטעה את הצד שכנגד בנוגע לאחד התנאים המהותיים של העסקה. בהקשר זה קובע החוק שלא רק מסירת פרט כוזב על ידי הצד המטעה נחשבת להטעיה אלא גם אי מסירת פרט מהותי לעסקה הינה בגדר הטעיה ומאפשרת לצד המוטעה לבטל את ההסכם....

פיצויים מוסכמים בחוזים מסחריים

שני פסקי דין אשר יצאו לאחרונה ממחישים היטב את החשיבות הרבה שיש לסעיף הפיצוי המוסכם בהסכמים מסחריים. כפי שניתן להיווכח מפסקי דין אלה, נושא הפיצוי המוסכם הוא נושא מהותי שיש לתת עליו את הדעת בכל התקשרות מסחרית, כדי להימנע מהשלכות קשות ומחיובים כספיים גבוהים...

יזמות והשקעות בתחום בקנאביס

כל מיזם טומן בחובו סיכונים מסחריים, יש לקחת בחשבון גם את שיקולי הרגולציה הייחודיים לכל ענף מסחרי וכאשר עסקינן בענף הקנאביס שיקולים אלה תופסים מקום מיוחד ומצריכים היערכות ובדיקה מעמיקה. מהם השיקולים הפרטניים השונים שיש לקחת בחשבון בעת התקשרות במיזם בתחום הקנאביס?

ביהמ"ש קבע: הסכם השכירות מבוטל עקב משבר הקורונה

בית משפט השלום דן בתביעה לתשלום דמי שכירות אשר הוגשה על ידי בעל נכס מקרקעין נגד מפעיל מועדון התיאטרון ביפו. מדובר במועדון ותיק אשר פעל במשך שנים ארוכות באותו מקום ביפו ונהנה מקהל מבקרים קבוע...

דיני תחרות והגבלים עסקיים​

משרדנו מורכב מעו"ד, מכלכלנים, מבעלי השכלה חשבונאית ויוצאי משרד המשפטים והפרקליטות. משרדנו מתמחה בייצוג הדוק ואישי של גופים עסקיים, הן כמתלוננים והן כנחשדים בביצוע עבירות על דיני התחרות בכל הארץ. תחום דיני התחרות/ההגבלים העסקיים הוא תחום דינמי, מורכב ומולטי דיסציפלינרי, אשר עוסק ונוגע בתחומי משפט ובתחומים אחרים רבים. לנו הבקיאות, הניסיון והידע לטפל באופן מידי בעניינך במסירות, בדיסקרטיות ובנאמנות חסרת פשרות, ללא כל עיכוב ותוך התחשבות מירבית בכל הנוגעים בדבר.

מכרזים - בית המשפט הפך את תוצאות המכרז

בית המשפט המחוזי בירושלים בשבתו כבית משפט לעניינים מינהליים קיבל עתירה שהוגשה בפניו לביטול זכייתה של משתתפת במכרז ולהכרזה על העותרת כזוכה

נודע לך על הזדמנות עסקית מעניינת במסגרת תפקידך? כך תפעל כדי להימנע מחשיפה משפטית

בעל שליטה ויו"ר דירקטוריון בחברה ציבורית קיבל מידע ובחן אפשרות להתקשרות החברה בעסקה אך בסופו של יום החליט להתקשר באותה עסקה באופן פרטי ולא באמצעות החברה. לימים העסקה הניבה לאותו נושא משרה רווח נאה שהיה יכול להגיע לחברה אילו היא הייתה מתקשרת באותה עסקה. אין ספק שתסריט מסוג זה מעורר אי נוחות רבה אך האם יש במצב זה פסול משפטי? ובכן, כמו בהרבה מקרים אחרים התשובה לשאלה היא - תלוי בנסיבות ומשכך מצאנו לנכון במסגרת מאמר זה להתייחס לנסיבות ולנדרש מנושא משרה, בנסיבות כאלה או אחרות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.