שירותי ייעוץ וייצוג משפטיים של עורך דין ללקוחות פרטיים, חברות ועסקים בכל צורכיהם על בסיס חודשי (ליווי ריטיינר)

משרדנו, המורכב מעורכ דין, כלכלנים ורואי חשבון, חלקם יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים ועוד, מתמחה במתן מענה כולל לעסקים וחברות במגוון מאוד רחב של נושאים, תוך שמירה על התמקצעות גבוהה וייחס אישי הדוק ודיסקרטי לכל לקוח. משרדנו מורכב מעשר מחלקות, אשר כל אחת מהן מתמחה בתחומה ובכלל זה מחלקות אלה:

* מחלקה מסחרית - המתמחה בפתיחת עסקים חדשים, קבלת רישוי לפעילויות  נדרשות, ניהול מו"מ, עריכת הסכמים, קידום וחתימה על עסקאות וכדומה עם ספקים, לקוחות, שותפים ועוד.

* מחלקת ליטיגציה - המתמחה בניהול הליכים משפטיים בבתי משפט, לרבות סכסוכים עסקיים עם צדדים שלישיים ו/או כל גורם אחר.

מחלקת מס - המתמחה במתן ייעוץ וליווי מס לעסק וטיפול במחלוקות אל מול רשויות המס.

מחלקת נדל"ן - מתמחה בכל הקשור בדיני מקרקעין, השכרה, מכירה, יזמות, ליקויי בניה, התחדשות עירונית, מימון רכישות, מחלוקות בין שותפים, פירוק מקרקעין ועוד.

מחלקת גביית חובות - מתמחה בטיפול כנגד חייבים, אם פרטניים ואם ברמה המערכתית, הכל לטובת גביה חכמה ומהירה של חובות. המחלקה מייצגת עסקים, לקוחות פרטיים, בנקים ועוד.

מחלקת חדלות פירעון – מתמחה במתן מענה לעסק הנמצא בקושי תזרימי ובכלל זה טיפול מול נושים, הסדרי נושים, הבראת עסקים ונקיטה בכל פעולה נדרשת לטובת שמירה על העסק.

* מחלקת דיני עבודה – מתמחה בדיני עבודה ובכלל זה, עריכת הסכמי עבודה, טיפול בבעיות מול עובדים ועוד.

* מחלקת מיזוגים ורכישות – מחלקה המתמחה בכל מהלך מסחרי אותו מבקש העסק לקדם ובכלל זה, הכנסת שותף, הכנסת משקיע, גיוס הון ועוד.

כך יוצא שמשרדנו ידע ליתן מענה לעסק, החל  משלב ההקמה, דרך ייעוץ וייצוג שוטף, הסדרת היחסים המשפטיים של בית עסק או החברה מול כלל הרשויות הסטוטוריות, טיפול בסכסוכים והסדרת יחסים משפטיים עם ספקים, מתחרים, גורמים רגולטוריים ואחרים. לטובת מתן מענה משפטי צמוד ואישי לעסק, מעמיד משרדנו עו"ד שותף וזה ילמד את העסק, ילמד את צרכיו של הלקוח, ימצא עמו בקשר שוטף, ייתן לו מענה מהיר ומקצועי ובנוסף יפעיל מחלקות אחרות במשרד היה ויידרש, כך שהלקוח מתנהל מול שותף אחד הדואג לעסקו ולכל צרכיו המשפטיים באינטימיות, מקצועיות ובזמינות של ממש. השירות המשפטי כולל המצאת מכתבי התרעה, הליכי גישור / פישור ובמידת הצורך, ייצוג בערכאות שיפוטיות שונות וייעוץ משפטי שוטף. הריטיינר נבנה על פי מידותיה וצרכיה של כל חברה או בית עסק וניתן ליצור מנגנון גמיש אשר יוכל להשתנות לפי צורכי הפעילות המשתנים והגדלת נפח הפעילות. שרותי ריטיינר מאפשרים לקבל סל שירותים מקיף ושוטף מכלל מומחי הפירמה, כשזה ירוכז על ידי עורך דין שותף מקצועי, באופן זמין ויעיל!

משרד עו"ד DTKG&G - דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות', הינו אחד המשרדים הגדולים והמובילים בישראל בתחום המיסים, ליטיגציה אזרחית, דיני עבודה, היי טק, שוק ההון, נדל"ן ועוד. המשרד מדורג בדרך קבע על ידי מדריכי הדירוג השונים כמשרד בולט ומוביל בתחומי התמחותו. ליווי ריטיינר מעמיד לרשות החברה או העסק ייעוץ והגנה משפטית של מעל ל-100 עו"ד מומחים. ליווי עורך דין בריטיינר קבוע מעניק לעסק חוסן משפטי מקצועי, מה שלא אחת מונע בעיות מבעוד מועד ומבטיח התנהלות חכמה המנטרלת סיכונים ובעיות משפטיות.

במסגרת ליווי הריטיינר ניתן לכלול:

  • מתן חוות דעת לגבי כשרות משפטית של פעולות העסק / החברה
  • מענה לפניות משפטיות והוצאת מכתבי התראה
  • עריכת חוזים שונים ו/או פירוש של חוזים קיימים
  • חתימה ואימות על טפסים שונים הנדרשים ע”י גופים ציבוריים (בנקים, רשויות וכו’)
  • ליווי וטיפול מול רשם החברות ו/או משרדי ממשלה אחרים
  • ליווי וטיפול משפטי בליווי עסקאות
  • יעוץ וליווי מנהלים ולדירקטוריון
  • ושירותים נוספים על פי צרכי החברה/העסק.

נשמח לעמוד לשרותכם ביעילות ובמקצועיות נטולת פשרות!

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

מידע מקצועי

תקנת שוק - ערכאת הערעור התערבה הממצאים העובדתיים

ברצוננו לעדכנכם אודות פסק דין של בית המשפט המחוזי בנצרת בשבתו כבית משפט לערעורים אזרחיים , אשר עסק בתנאי תקנת שוק במטלטלין, עסקת מכר של מכונית יוקרה דרך מגרש מכוניות.

גירושים בעקבות מגפת הקורונה

המתח הנגזר מהמגפה, מהמחלה, מהחובה לשמור ולהקפיד, הלחץ הכלכלי, הרצון לשמר את מקור הפרנסה וכו', כל אלה רק הוסיפו לחצים והביאו זוגות רבים למצבים חדשים, שונים מאלה אשר היו מכירים בעבר.

הקורונה בבחינת נסיבות לא צפויות לעניין סיכול חוזה

התפרצות הקורונה הינה בבחינת נסיבות שלא ניתן היה לצפותן לעניין סיכול חוזה: אמירה חשובה של בית המשפט המחוזי בסוגיה אקטואלית שעולה במלוא העוצמה סביב הסגר השלישי - הפרות הסכמים בשל משבר הקורונה.

להתכונן משפטית וכלכלית ליום של אחרי הקורונה

"חגיגת החיסונים" בארץ מפיחה בכולנו תקווה שהנה יש אור בקצה המנהרה אליה נכנסנו עם פרוץ מגפת הקורונה - אך יש לזכור כי ישנן השלכות רבות להכרזה על סיום תקופת המשבר הרשמי בישראל, השלכות שעלולות להיות פליליות או טומנות בחובן עלות גבוהה וחשוב לפעול מבעוד מועד ולהיערך בהתאם.

סיכול חוזה שכירות מסחרי בתקופת קורונה

בית המשפט הכריע לאחרונה בבקשה שהוגשה לפטור מתשלום דמי שכירות של עסק שנמנעה הפעלתו בגין מגבלות שהוטלו על ידי הממשלה לצורך מניעת התפשטות מגפת הקורונה.

ייצוג קבלנים וקבלני משנה

אנו מתמחים בייצוג וליווי משפטי לקבלנים וקבלני משנה (קבלני שלד, גימור, טיח, ריצוף, חשמל, צבע ועוד) שמזמין העבודה או היזם, חייב להם כסף על ביצוע עבודה ומסרב או מתעכב לשלם.

התמהמהות או שיהוי בהליך משפטי עלולה לפגוע בזכויות

הקורונה לא עוצרת את השעון: במקרים מסוימים, חוסר פעולה מצד אדם, עלולה להתפרש כנגדו - שיהוי עלול להתפרש במערכת המשפטית כביטוי לוויתור על זכות כלשהי או לייאוש מזכות כלשהי, מה שמחליש את מצבו באופן ניכר.

ליווי משפטי-עסקי לתושב חוזר ועולה חדש

משרדנו מתמחה בליווי וייצוג משפטי לישראלים המבקשים לשוב ארצה לאחר שהייה ממושכת בחו"ל, להקים פעילות עסקית בישראל וליהנות מהטבות מס המגיעות לתושב החוזר - קראו כאן בעניין.

ליווי משפטי ליבואני וסוחרי מטבעות ואונקיות

היה והנך מבקש לייבא לישראל זהב ו/או מתכת יקרה אחרת ו/או להקים עסק המתמקד בתחום, משרדנו, המורכב מעו"ד יוצאי רשויות מס, יוכל לעזור לך - לחץ כאן לפרטים.

גביית חובות מחייבים

למשרדנו נבחרת של עו"ד ורו"ח להם ניסיון של עשרות שנים בגביית חובות - אנו מייצגים בכל הקשור בגביית חובות אנשים פרטים, עסקים ובנקים ומבחינתנו דין פרוטה כדין מאה.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים