מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); צביה שיף, עו"ד


טיפול בעבירות מס המבוצעות ברקע משבר הקורונה

המצב במשק מעורער וחוסר הוודאות גורם לישראלים רבים להיכנס למצב של המתנה. המתנה יכולה להתפרש כמעשה של זהירות, כאשר היא מעכבת עסקאות חדשות או יוזמות כלכליות אמיצות, כי באמת שלא ניתן לדעת מה יוליד יום. עם זאת, כאשר מדובר על התנהלות מול רשויות המס, המתנה, או במילים אחרות התעלמות מדרישות הרשויות, אינה מתפרשת כמעשה אחראי – להפך יש בה סיכון גבוה, שהניסיון מלמד כי הוא אינו משתלם.
 
על אף הניסיון הרב של צוות משרדנו, המורכב מיוצאי רשויות המס ומומחים בתחום המיסוי, תקופה כזו טרם נראתה. בגלל תחושת ה-"כאוס" בעולם העסקי, רשויות המס מחמירות את האכיפה אל מול פורעי חוק וסרבני מס, וכך מגיעים לפתחנו עצמאיים או חברות שהסתבכו מול הרשויות מתוך תקווה שבימים אלו תהיה "העלמת עין". מצב הדברים הפוך ורשות המיסים מזהירה כי היא תגביר אכיפה ותנהיג יד קשה עם מי שינסה לנצל את המצב. לקוחות אבודים ומסובכים בתשלומים בלתי צפויים, תחת אזהרות וזימונים לחקירות הגיעו אלינו ובהידברות עם הגורמים הנכונים, הצלחנו לעצור את התסבוכת ולהסדיר את המצב באופן אופטימלי. אנו ממליצים בחום להעביר מס לכלל הנישומים בישראל ו/או ללקוחותיכם ולא לעצור תשלומי חובה לרשויות, לא להמתין עם דרישות מטעם הרשות, וכן לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע להם ניסיון משפטי בתחום המיסוי, כדי לצאת "נקיים" ועם מינימום נזק כספי. באמצעות הכלים המקצועיים והניסיון שברשותנו, נוכל להביא לידי פתרון הבעיה ו/או צמצומה עד למינימום האפשרי. העבירו מסר חשוב זה ללקוחות, בימים שכאלו זה יכול להיות קריטי!
 
בתקופה זו של משבר הקורונה אנו מפעילים קו חירום שמספרו 03-6109100 בכדי לאפשר פנייה בכל עת לכל מצוקה או שאלה. בנוסף בשל היכרותנו ובשל המצב הרגיש כיום, במידה ולקוח נתקל במעצר או דרישה לחקירה ובכל עניין אחר - ניתן לפנות למספר הנייד האישי 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 4.5 ע"י 4 גולשים

עשוי לעניין אתכם

מאיימים עלייך שיחשפו עבירת מס שבצעת?

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

שותף / בן או בת זוג / חבר או מכר מאיים שיחשוף עבירות מס שבצעת לכאורה? אנחנו נוכל לסייע לך בדרך של נטרול החשיפה הפלילית ולהביא את הפרשה לסיומה - כל הפרטים כאן.

ייצוג עובד המקבל כסף שחור מהמעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה בטיפול בכספים לא מדווחים, הכשרת משכורות או הון לא מדווח (הכנסה שחורה) כחלק מיחסי עבודה בין מעסיק לעובד, אם בארץ ואם בחו"ל - לחצו כאן לפרטים.

שנה מאסר בגין אי דיווח הכנסות על בעל דירות מפוצלות

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דניאל גולדשטיין, משפטן

בית המשפט גזר 12 חודשי מאסר בפועל בגין אי דיווח הכנסות על בעל דירות שפיצל תשעה נכסים לעשרות יחידות דיור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם