מאת:

טיפול בעבירות מס המבוצעות ברקע משבר הקורונה

המצב במשק מעורער וחוסר הוודאות גורם לישראלים רבים להיכנס למצב של המתנה. המתנה יכולה להתפרש כמעשה של זהירות, כאשר היא מעכבת עסקאות חדשות או יוזמות כלכליות אמיצות, כי באמת שלא ניתן לדעת מה יוליד יום. עם זאת, כאשר מדובר על התנהלות מול רשויות המס, המתנה, או במילים אחרות התעלמות מדרישות הרשויות, אינה מתפרשת כמעשה אחראי – להפך יש בה סיכון גבוה, שהניסיון מלמד כי הוא אינו משתלם.
 
על אף הניסיון הרב של צוות משרדנו, המורכב מיוצאי רשויות המס ומומחים בתחום המיסוי, תקופה כזו טרם נראתה. בגלל תחושת ה-"כאוס" בעולם העסקי, רשויות המס מחמירות את האכיפה אל מול פורעי חוק וסרבני מס, וכך מגיעים לפתחנו עצמאיים או חברות שהסתבכו מול הרשויות מתוך תקווה שבימים אלו תהיה "העלמת עין". מצב הדברים הפוך ורשות המיסים מזהירה כי היא תגביר אכיפה ותנהיג יד קשה עם מי שינסה לנצל את המצב. לקוחות אבודים ומסובכים בתשלומים בלתי צפויים, תחת אזהרות וזימונים לחקירות הגיעו אלינו ובהידברות עם הגורמים הנכונים, הצלחנו לעצור את התסבוכת ולהסדיר את המצב באופן אופטימלי. אנו ממליצים בחום להעביר מס לכלל הנישומים בישראל ו/או ללקוחותיכם ולא לעצור תשלומי חובה לרשויות, לא להמתין עם דרישות מטעם הרשות, וכן לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע להם ניסיון משפטי בתחום המיסוי, כדי לצאת "נקיים" ועם מינימום נזק כספי. באמצעות הכלים המקצועיים והניסיון שברשותנו, נוכל להביא לידי פתרון הבעיה ו/או צמצומה עד למינימום האפשרי. העבירו מסר חשוב זה ללקוחות, בימים שכאלו זה יכול להיות קריטי!
 
 
בתקופה זו של משבר הקורונה אנו מפעילים קו חירום שמספרו 03-6109100 בכדי לאפשר פנייה בכל עת לכל מצוקה או שאלה. בנוסף בשל היכרותנו ובשל המצב הרגיש כיום, במידה ולקוח נתקל במעצר או דרישה לחקירה ובכל עניין אחר - ניתן לפנות למספר הנייד האישי 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

4.6 ע"י 5 גולשים

עשוי לעניין אתכם

הסדרת ארנק דיגיטלי שחור - גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון 2024

מאת: אלי דורון, עו"ד

חזרתו של נוהל גילוי מרצון - צעד מתבקש למילוי הקופה המתרוקנת. לאחרונה פורסם כי רשות המס החליטה להפעיל מחדש את נוהל "גילוי מרצון" שמאפשר לנישומים תושבי ישראל לפנות מיוזמתם לרשות המסים ולדווח על הכנסותיהם שטרם הוצהרו תוך קבלת חסינות מפני העמדה לדין.

חשבוניות פיקטיביות וסנקציה של כפל מס

מאת: אלי דורון, עו"ד

לאחרונה ניתן בבית המשפט המחוזי לוד-מרכז פס"ד נוסף בהמשך ישיר למלחמה של רשויות המס בחשבוניות פיקטיביות. בפסק הדין דחה בית המשפט את ערעורו של בעל המניות בחברה וקבע, כי בפסיקה הוצבה דרישה מהותית כי חשבונית מס תשקף עסקה אמיתית שהתרחשה ואת הצדדים האמיתיים לעסקה.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.