ייעוץ וליווי משפטי של עו"ד מומחה במקרה של עבירות מכס

מחלקת המיסים של משרדנו, בראשותם של עו"ד תמיר קלדרון ועו"ד שרון פישמן, מתמחה בכל תחומי המיסים הישירים והעקיפים ובכלל זה בתחום דיני המכס על כל רבדיו השונים. המחלקה ידועה כמנוסה ומובילה בתחום זה בישראל, כאשר היא משלבת ידע רב-תחומי נרחב בשילוב עו"ד, רואי חשבון, כלכלנים ויוצאי רשויות המס בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים. המחלקה טיפלה ומטפלת בתיקים רחבי היקף לאורך השנים, חלקם פורסמו בכלי התקשורת וחלקם פורסמו באתרים המקצועיים לקהילת עורכי הדין, רואי חשבון, עמילי וסוכני מכס וכו'.  
 
לא ניתן להמעיט בחשיבותו של עו"ד הבקיא בתחומי הסחר, הייבוא והמכס - מחלקת המכס במשרדנו מורכבת בין השאר מיוצאי רשות המכס ומס הקניה, מלווה ומייצגת יבואנים / יצואנים בכל ההיבטים המשפטיים הקשורים לתחום פעילותם ובעלת ניסיון ומוניטין בייצוג וליווי משפטי בתחום הסחר הבינלאומי. המחלקה מורכבת ממיטב עורכי דין מהשורה הראשונה המנוסים בכל היבטי המס פלילי והאזרחי, אנשי מקצוע אשר שימשו בעברם כיועצים משפטיים פנימיים של חקירות מס הכנסה, חקירות מע"מ ומכס, לשכות משפטיות של רשות המס, משרד המשפטים ועוד. הניסיון שנצבר בצדו השני של המתרס במחלקות החקירות השונות, מהווה את נוסחת הניצחון עבור לקוחותינו, בזכות המודעות לדרכי החקירה, לאסטרטגיה של חקירות רשות המס ולאופן בו בית המשפט מתייחס לטענות ואופן העלאתן.
 
השירותים הבולטים הניתנים ע"י מחלקת המיסים והמכס במשרדנו:
 • ייצוג יבואנים ויצואנים, עמילי מכס ומשלחים בכל היבט משפטי בנושאי ייבוא וייצוא, ובפרט מכס ומע"מ, מס קנייה ובלו.
 • ייעוץ לאזרחים החוששים מהסתבכות פלילית, אם כתוצאה ממעשים שלהם ואם כתוצאה ממעשים של לקוחות/ספקים, שותפים ו/או אחרים, אם בטרם דבר חשיפת העבירה ואם לאחר שהוברר להם כי יש בנמצא חשש לפתיחת חקירה נגדם.
 • ייצוג אזרחים אשר ביצעו עבירות מכס המבקשים, עוד בטרם עבירתם נחשפה, לנטרל את החשיפה הפלילית באמצעות התנהלות מקדימה מול המכס.
 • ייעוץ לאזרחים המוזמנים לחקירה או למתן עדות במחלקת החקירות וזאת בשלבים המוקדמים, עוד בטרם נוצר מגע בין הלקוח לבין חוקרי המכס.
 • ליווי אזרחים בשלב החקירה ו/או בסמוך לאחר שנעצרו וזאת תוך מימוש זכותו של כל חשוד בעבירות מכס להיוועץ עם עו"ד מיד עם תפיסתו ומעצרו.
 • שחרור נחקרים ממעצר ראשון או מעצרים מאוחרים יותר, אם בדרך של שחרור בהסכמה עם מחלקת חקירות המכס או הפרקליטות ואם בדרך של התנהלות משפטית בפני בית המשפט למעצרים.
 • ניהול הליכים על פי חוק איסור הלבנת הון, לרבות טיפול בחלוטים, שחרור נכסים מחולטים והתנהלות לטובת שחרור תפוסים.
 • ייצוג בבקשות למעצר חשודים עד לתום ההליכים והגשת ערעורים ,היה ונדרש, עד לשחרור החשוד לביתו.
 • ייצוג נאשמים אשר הוגש נגדם כתב אישום, לרבות ניהול ההליך הפלילי ו/או ניהול מגעים מול המדינה לטובת גיבוש עסקאות ו/או הסדר טיעון ו/או ניהול הליכים משפטיים בשאיפה לזיכוי.
 • ניהול ערעורים פליליים, אם ערעור על עצם ההרשעה ואם ערעורים לעניין חומרת העונש שהוטל על הנאשם.
 • ניהול הליכים אזרחיים שונים מול רשויות המכס כגון שחרור טובין, שינוי סיווג, חיובי מס בלתי צפויים, עררים על החלטות רשות המכס וכו'.
 • בתחום של היטלי סחר, מייצג המשרד יצרנים ישראלים המבקשים להגן על תוצרתם מפני יבוא בהיקפים ובמחירים בלתי הוגנים באמצעות היטל היצף וכן יבואנים הנאלצים להתמודד מול איום של הטלת היטל היצף שאינו מוצדק לטענתם. בנוסף מלווה המשרד ומייצג את העוסקים בסחר חוץ בעניינים הקשורים לשילוח הובלה בינלאומית ימית, אווירית ושחרור מטענים.
 
מחלקת המכס של משרדנו מלווה ומייצגת יבואנים, יצואנים, עמילי מכס ומשלחים בהיבטים משפטיים שונים הקשורים לתחום פעילותם. המחלקה מטפלת בכל ההיבטים הקשורים למסי היבוא וביניהם מכס, מע"מ, מס קניה ובלו. המחלקה זמינה עבור לקוחותינו 24 שעות ביממה ופועלת בנחרצות מול הגופים השונים כגון מחלקת חקירות, הפרקליטות, הלשכות המשפטיות, גובי המכס השונים ובתי המשפט, לטובת שמירה על חרותו, חפותו כלכלתו ורווחתו של הלקוח.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

מאיימים עלייך שיחשפו עבירת מס שבצעת?

שותף / בן או בת זוג / חבר או מכר מאיים שיחשוף עבירות מס שבצעת לכאורה? אנחנו נוכל לסייע לך בדרך של נטרול החשיפה הפלילית ולהביא את הפרשה לסיומה - כל הפרטים כאן.

ייצוג עובד המקבל כסף שחור מהמעביד

משרדנו מתמחה בטיפול בכספים לא מדווחים, הכשרת משכורות או הון לא מדווח (הכנסה שחורה) כחלק מיחסי עבודה בין מעסיק לעובד, אם בארץ ואם בחו"ל - לחצו כאן לפרטים.

שנה מאסר בגין אי דיווח הכנסות על בעל דירות מפוצלות

בית המשפט גזר 12 חודשי מאסר בפועל בגין אי דיווח הכנסות על בעל דירות שפיצל תשעה נכסים לעשרות יחידות דיור - לחצו כאן לפרטים המלאים.

ניכוי מס תשומות שלא כדין של חברה

הערעור בעניין נסוב סביב שומת תשומות שהוציא מנהל מע"מ למר יאיר גולן עבור התקופה שבין 1/2012 ועד ל10/2015, בטענה כי המערער ניכה מס התשומות בסך של כ-1.5 מיליון ₪ באמצעות חשבוניות מס שהוצאו לו שלא כדין.

סיוע למחזיקי מזומן או מטילי זהב

משרדנו, המורכב ממומחי מס וממומחים בדיני חוק איסור הלבנת הון ודיני בנקאות, בקיא בכל הקשור בטיפול בישראלים המחזיקים מזומנים ו/או זהב ו/או מטילי זהב ו/או מתכות יקרות אחרות בכספות ו/או במקומות מחבוא אחרים, אם בישראל ואם מחוץ לישראל.

עו"ד יוצא רשות מס הכנסה ומע"מ

עו"ד יוצא רשויות מס למד, במסגרת ייצוגו את המדינה, את האופן בו רשות המס "חושבת", את השיקולים העומדים מאחורי הספרים ומאחורי התיקים, מה שבסופו של יום יסייע לו על פניו להגיע עם המדינה להסכמות בקלות רבה יותר - קראו כאן בהרחבה בנושא.

תפיסה וחילוט רכוש בראי החוק

אחד הכלים שנמצאו אפקטיביים בהתמודדות עם הלבנת הון הוא חילוט ושלילת רכוש שהופק מהפעילות העבריינית או בשליטת העבריין. שלילת הרכוש של מלבין ההון נועדה לשרת מטרה כפולה: הן לפגוע בתמריץ של העבריין לעבור עבירה, הן למנוע שימוש חוזר במשאבים בלתי לגיטימיים על ידי הוצאתם ממחזור הכספים הלגיטימי.

בעיית מס מול רשות מע"מ

משרדנו יודע לקבל פיקוד על המקרה ולהתנהל במקצועיות מול הגורמים הרלוונטיים ברשויות מע"מ וזאת מתוך מטרה להביא לידי סיום הפרשה במינימום נזק וזמן - לחץ כאן לפרטים.

חנינת מס קורונה - פנייה לשר האוצר

לאור המשבר הכלכלי שמקורו במגפת הקורונה, משרדנו פנה לשר האוצר בבקשה להורות על חנינת מס - לגישתנו, הוראה גורפת הקובעת כל ישראלי שהפיק הכנסה שחורה בישראל, מפעילות חוקית, יוכל להכשיר את ההון כנגד תשלום 20% מסך ההון, תביא להכשרת מיליארדים רבים של שקלים ולהעשרה מהותית של קופת המדינה.

טיפול בעבירת מס המבוצעת בימי קורונה

אנו ממליצים בחום להעביר מס לכלל הנישומים בישראל ו/או ללקוחותיכם ולא לעצור תשלומי חובה לרשויות, לא להמתין עם דרישות מטעם הרשות, וכן לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע להם ניסיון משפטי בתחום המיסוי, כדי לצאת "נקיים" ועם מינימום נזק כספי.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם