חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת מס בינלאומי

משרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, צדרבוים ושות' מציע מגוון שירותים בתחום המיסים ובראשם במישור המס הבין לאומי.
 
במשרד עובדים שורה של שותפים, עורכי דין ורואי חשבון יוצאי רשויות המס, להם ניסיון רב וספציפי בתחומי המס השונים, אם במישור של טיפול במשברים ובעיות של אזרחים ועסקים אל מול רשויות המס השונות (מע"מ, מס הכנסה, מכס ועוד) ואם במישור של תכנון ובניית עסקאות בישראל ומחוצה לה ומהלכים אשר יבטיחו התנהלות חוקית, יעילה מבחינת מס ונכונה משפטית, תוך ניצול נכון של מרב ההטבות הקבועות על פי חוקי המדינה. 
 
מחלקת המס של משרדנו עוסקת רבות הן במתן ייעוץ משפטי וליווי משפטי ובכתיבת חוות דעת בענייני מיסוי בין לאומי ומיסוי ישראלי מקומי (מס הכנסה ומיסוי תאגידים, מיסוי מקרקעין, מע"מ, מכס ומס קנייה ועוד), הן בייצוג בפני רשויות המס ומרכז ההשקעות, הגשת ערעורים על שומות מס לבתי המשפט המוסמכים וניהולם, כמו גם טיפול בהליכים משפטיים אחרים שונים ומגוונים מול רשויות המס כגון הסדרי מס, "פרה-רולינג", הליכי גילוי מרצון ועוד.
 
משרדנו עוסק רבות גם בייעוץ בנושאי מיסוי בינלאומי, פעילות המשתלבת ומבוצעת באופן הדוק עם טיפול המוענק על ידנו לאנשי עסקים בין לאומים, יבואנים, יצואנים, בעלי אתרי אינטרנט, יזמי נדל"ן ישראליים הפועלים בחו"ל, בעלי עסקים בחו"ל ועוד. המשרד מנוסה ופעיל רבות בתחום תיקי "צווארון לבן" (דוגמת: עבירות ע"פ פקודת מס הכנסה, חוק ניירות ערך, חוק מע"מ, פקודת המכס ועוד). ייצוג זה כולל ליווי וייצוג בשלבים המוקדמים של החקירה המתנהלת (לרבות בהליכי מעצר ושחרור בערובה) וכן טיפול בשלבים מאוחרים יותר – שלב השימוע וההתדיינות מול הפרקליטות הרלוונטית וכמובן ייצוג בפני בית המשפט לאחר הגשת כתב האישום.

עו"ד מס בינלאומי לשירותך גם בחו"ל

בנוסף למגוון רחב של פעילויות תמיכה עסקית גלובליות, הפלטפורמה הבינלאומית של משרדנו משמשת גשר המיועד לסיוע לישראלים בחו"ל, או לכל מי שזקוק למגע ועוסק בפעילות מול רשויות המס בישראל או מול גופים רשמיים אחרים. המשרד מעורב יותר ויותר במתן פתרונות חכמים חדשניים עבור לקוחות מגוונים בארץ וברחבי העולם.
 
בצד מחלקת המיסים פעיל המשרד בתחום דיני מכס, יבוא ויצוא - כגון: מס קניה, היטלי היצף, הישבון, סיווג טובין ועוד. תחום זה הנו תחום מסועף ומורכב המשליך הן על יבואנים ויצואנים, והן על יצרנים מקומיים. לרוב, עקב מורכבותו העצומה של תחום זה, יבואנים, יצואנים ויצרנים רבים אינם מודעים כלל לזכויותיהם הרבות ואינם מפיקים מהם את המגיע להם על פי דין.
 

הקמת חברה בחו"ל

חוו"ד לקביעת תושבות

ייעוץ מס בין-לאומי

יצוג ישראלים יורדים

הקמת עסק ברומניה

מחלקות

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס