חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת מס בינלאומי

מחלקת המס הבין-לאומי של משרדנו מורכבת מעו"ד, רו"ח, כלכלנים, יוצאי רשויות מס, משרד המשפטים והכלכלה, קונסולי כבוד בדימוס ויוצאי לשכות משפטיות מטעם רשות המס. לצוות המחלקה התמחות ייחודית בכל הקשור במיסוי ישראלי ומיסוי בין-לאומי.

המחלקה מורכבת מעו"ד ורו"ח ישראלים, אמריקאים ואירופיים, אשר להם בקיאות ייחודית בכל הקשור בדיני מיסוי בינלאומי, באמנות למניעת כפל מס, בנאמנויות בין-לאומיות, בהתנהלות אל מול רשויות המס בישראל ובהתנהלות אל מול גורמים נדרשים בחו"ל, הכול לטובת קידום עניינו של הלקוח.
 

המחלקה פעילה ממשרדנו שבישראל, ארה"ב, קפריסין ורומניה ובנוסף מפעילה היא שורה של "דסקים" הפעילים במשרדנו ובכללם – דסק רוסיה, דסק ארה"ב, דסק צרפת, דסק ניגריה, דסק פולין, דסק דרום-מזרח אסיה ודסק הונגריה. צוות המחלקה מתנהל לטובת לקוחות המשרד במגוון שפות ובכללן – עברית, אנגלית, ערבית, צרפתית, פולנית, הונגרית, סינית ורומנית. הצוות פועל נמרצות לטובת קידום ענייני הלקוח, אם מישראל ואם מחוץ לישראל כאשר הטיפול בכל לקוח הוא אישי ודיסקרטי.

קידום מיזמים ישראליים ובינלאומיים

במסגרת זו פועלת המחלקה לטובת קידום מיזמים ורעיונות ישראליים ובין לאומיים של לקוחותיה והוצאתם אל הפועל באופן מלא.
השירות הניתן כולל יעוץ ראשוני, הקמת מבנה בין-לאומי, עריכת הסכמים, ייסוד חברות בארץ ובחו"ל, פתיחת חשבונות בנק, מציאת פתרונות לסליקה ומתן חוות דעת משפטיות המבטיחות התנהלות חוקית ושקופה על פי דיני מדינת ישראל, תוך מתן הנחיות ניהול, הפעלה ודיווח אם ללקוח ואם למייצג מטעמו (רו"ח או יועץ מס). השירות ניתן, ככל ונדרש, תוך שילובם של מומחים נוספים מתוך צוות המשרד בהתאם לאופי המיזם: היי טק, נדל"ן, מסחר ועוד.

במסגרת האמור, משרדנו יודע לתן ללקוחות מענה במגוון מאוד רחב של נושאים ובכללם:

  • חוות דעת לעניין תושבות זרה ו/או אי תושבות ישראלית ו/או חוות דעת בנוגע לניתוק תושבות.
  • חוות דעת באשר לניהול ושליטה של חברות זרות מחוץ לישראל.
  • ייעוץ ליזמים ומשקיעים ישראלים המבקשים להקים מיזם עסקי בחו"ל אם באופן מלא ואם באופן חלקי, אם בתחום הנדל"ן, בתחומים טכנולוגיים, בתחום המסחר ועוד.
  • הקמת חברות ומבנים בין לאומיים לטובת תמיכה בעסקאות או מהלכים בין לאומיים, לרבות פתיחת חשבונות בנק, הנהלת חשבונות, ראיית חשבון והתממשקות עם אנשי מקצוע זרים.
  • עריכת הסכמים בין לאומיים המתיישבים עם מבנה מס בין לאומי ואסטרטגיית מס בין לאומי.
  • קבלת רולינגים מרשות המס בנוגע למבנים בין לאומיים לטובת הבטחת הכרה בחוקיות המבנה ו/או ההתנהלות המשפטית וחבות המס בטרם תתעורר בעיית מס.
  • הכשרת התנהלות בין לאומית לא מדווחות, אם בדרך של גילוי מרצון ואם בדרכים אחרות.
  • עריכת חוות דעת משפטיות המנתחות את המבנה הבין לאומי ומתייחסות לחובות הדיווח, שקיפות וחוקיות, במטרה להבטיח התנהלות חוקית ולהקנות ללקוח הגנה מפני עבירות מס.
  • טיפול בכל הקשור במחירי העברה, בחברות משלח יד זר וחברה נשלטת זרה ועוד.

עו"ד מס בינלאומי לצידך...

צוות משרדנו ידע ללמוד את המקרה המונח בפניו ולתן לך הלקוח מענה משפטי מושלם, אישי, מהיר ומקצועי, כזה המתיישב עם האינטרסים שלך, כמו גם, עם הוראות החוק. לטובת האמור נבחן את הדין הישראלי, אמנות למניעת כפל מס ועוד ונעשה כל שניתן, באמצעות צוות המומחים של משרדנו, בארץ ובחו"ל, על מנת להפוך אותך לשגריר נוסף של המשרד.

המטרה שלנו היא לתת ללקוח מענה כולל, הכל תחת קורת גג אחת, כזה שיאפשר לו במהירות הבזק
ולקדם את הנדרש ו/או לקדם את המיזם, בחוקיות ובמקסימום רווחיות אחרי מס.

 

הקמת חברה בחו"ל

חוו"ד לקביעת תושבות

ייעוץ מס בין-לאומי

יצוג ישראלים יורדים

הקמת עסק ברומניה

מחלקות

© כל הזכויות שמורות למשרד עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס