הקמת חברה בקפריסין - סיוע וליווי מקצועי

משרדנו פעיל שנים רבות בתחום המיסוי והעסקאות הבינלאומיות - מטעם זה הקמנו סניף מיוחד בקפריסין המעניק מענה מקצועי ויסודי לאנשי עסקים.

קפריסין, הנהנת משיעורי מס חברות נמוכים בהשוואה לישראל (10% בלבד) ומפטור ממס על דיבידנד ורווחי הון נוספים – הינה מדינה מתוקנת ומאורגנת, הפועלת על פי סטנדרטים אירופאים עדכניים. משכך, כמו גם מטעמים עסקיים אחרים, ישראלים רבים, להם התנהלות מחוץ לגבולות המדינה, מצאו בקפריסין מענה לצרכיהם העסקיים הבינלאומיים, תוך ניצול חוקי ושקוף של ההטבות הגלומות בשכנתנו קפריסין. משרדנו ייסד את שלוחתו הקפריסאית, מתוך מטרה לתת לאנשי עסקים ישראלים המבקשים להרחיב את פעילותם הבינלאומית ולהקים חברה בקפריסין, מענה מקצועי ממשי, תוך השענות על מגוון האמנות למניעת כפל מס עליהם חתומה קפריסין – אם אל מול ארה"ב ואם אל מול מדינות האיחוד, רוסיה ואחרות.

כיצד נוכל לסייע גם לכם בהקמת חברה בקפריסין?

שלוחת קפריסין של משרדנו ממוקמת בבירת האי, ניקוסיה, המרוחקת מישראל פחות משעת טיסה אחת. סניפינו בקפריסין פועל בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, נאמנים וכלכלנים קפריסאיים. המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות כמו גם אנשי עסקים פרטיים, ישראלים ובין-לאומיים, אשר מצאו בקפריסין יעד נוח לניהול עסקיהם הבינלאומיים, בשקיפות ובאופן המתיישב עם הוראות החוק הישראלי. למשרדנו שבקפריסין צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והיוונית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות, אם בשפה האנגלית ואם בשפה היוונית, באשר לדין הקפריסאי העדכני.

השירותים הניתנים על ידי משרדנו בקפריסין רבים מגוונים:

  • הקמת מבנים בינלאומיים בקפריסין.
  • קידום נאמנויות ו/או עסקאות בינלאומיות.
  • שרותי ניהול ודירקטוריון.
  • הנהלת חשבונות.
  • בנקאות בינלאומית וקפריסאית.
  • עסקאות רכש וקומבינציה בתחום הנדל"ן, בקפריסין ומחוצה לה.
  • חוות דעת משפטיות על הדין הקפריסאי במגוון רחב של נושאים: דיני חברות, דיני נאמנויות, דיני בנקאות, דיני משפחה, מקרקעין ועוד.

    מעוניינים להקים חברה או עסק בקפריסין? פנו אלינו כעת ונשמח לסייע לכם כנדרש לאורך כל הדרך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

הקמת חברה בקפריסין במקביל לחברה בישראל

משרדנו יודע להנחות את היזם הישראלי ולגרום לכך כי זה יפעל בחוקיות ובשקיפות וללא כל דופי, ובנסיבות המתאימות אף נדע לפנות לרשות המס בישראל עם בקשה לקבלת אישור מראש למבנה עסקי כזה או אחר וזאת על מנת להבטיח כי ליזם הישראלי לא צפויות "הפתעות" באשר לחבויות מס בעתיד.

מעבר לקפריסין והקמת עסק מקומי

למשרדנו שלוחה בקפריסין וניסיון בטיפול וסיוע למאות ישראלים אשר פועלים בקפריסין במגוון רחב של אופנים. לנו מלוא הידע והיכולת להביא לך הלקוח הישראלי מענה מושלם בכל הקשר להקמת עסק בקפריסין ו/או ניתוק תושבות ישראלית ומעבר לאי הקפריסאי.

נישואים בקפריסין והמצאת אישורים קשורים

סניף משרדנו שבקפריסין, הפועל ומנוהל מקפריסין, נותן ,בין השאר, מענה לישראלים ו/או אחים המבקשים להתחתן בקפריסין ו/או לישראלים אשר התחתנו בעבר בקפריסין ועתה מבקשים הם לקבל אישורים ו/או מסמכים, מאת הרשויות בקפריסין, ובכלל זה – מסמכים תומכים אחרים הנוגעים לתוקף הנישואים הקפריסאיים.

מיסוי על השקעות בקפריסין

ישראלים רבים פונים להשקיע את כספם בקפריסין לאור שיעורי המס הקבועים שם וכן לאור הזדמנויות עסקיות בתחומי הנדל"ן הטומנות בחובן אחוזי תשואה אטרקטיביים. מאידך, רצוי לתכנן מראש את מבנה הפעילות והחזקות במקרה בו מתקיימת השקעה בקפריסין על ידי תושבי ישראל וזאת על מנת להימנע מחבות מס גבוהה.

עסקאות נדל"ן בקפריסין היוונית

משרדנו ידע להציע לך הישראלי כיצד בדיוק לבצע את העסקה - האם לרכוש את הנכס באופן פרטי, האם לרכוש הנכס באמצעות חברה קפריסאית, האם לרכוש את הנכס באמצעות חברה ישראלית המחזיקה חברת בת בקפריסין ועוד.

ליווי משפטי על אדמת קפריסין

משרדנו מודע לכך כי בקפריסין יש בנמצא קהילה נכבדה של ישראלים להם צרכים משפטים הקשורים לישראל ומשכך, יודעים אנו לפגוש את הלקוח בקפריסין, ללמוד על צרכיו ולתן לו מענה מהיר ואיכותי.

ישראלים עטים על שוק הנדל"ן הקפריסאי

מיקומו של האי הקפריסאי, קרבתו לישראל, היותה של קפריסין מרכז עסקי בינלאומי פופולרי, מדיניות המס האטרקטיבית, מזג האוויר הנוח, השתייכותה של המדינה לאיחוד האירופי ומעל לכל – היצע מרשים של נכסי נדל"ן במחירים אטרקטיביים במיוחד אשר ערכם ממשיך להאמיר בקצב מרשים לאורך השנים האחרונות, מבססים את קפריסין כיעד פופולרי עבור ישראלים המחפשים השקעות בענף הנדל"ן.

שיטת המס בקפריסין

סיקור מיוחד אודות שיטות המיסוי השונות המונהגות באי השכן קפריסין - מיסוי חברות, מיסוי יחידים, כללי ניכוי מס במקור, דיבידנדים, ריבית, תמלוגים ומס ערך מוסף.

עידכונים בדיני החברות ודיני המס בקפריסין

באוגוסט 2011 התקבלו בפרלמנט הקפריסאי מספר תיקונים לדיני החברות, חוק מס ההכנסה וכן חוק ה- Special Defence Contribution Tax, אשר נועדו להגדיל את הכנסות המדינה ממיסים. עיקרי התיקונים יפורטו להלן:

תיקוני חקיקה בתחום המסים בקפריסין

במטרה להאיץ את הצמיחה במשק ולמשוך השקעות זרות, הציעה ממשלת קפריסין רפורמה מקיפה בתחום המסים. שינויי החקיקה המוצעים הינם חיוביים מאוד מבחינת משקיעים מכל רחבי העולם שיבחרו לבצע פעילות עסקית באמצעות חברות קפריסאיות, וצפויים ליצור דינמיקה חדשה באי.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם