הקמת חברה בקפריסין - סיוע וליווי מקצועי

משרדנו פעיל שנים רבות בתחום המיסוי והעסקאות הבינלאומיות - מטעם זה הקמנו סניף מיוחד בקפריסין המעניק מענה מקצועי ויסודי לאנשי עסקים.

קפריסין, הנהנת משיעורי מס חברות נמוכים בהשוואה לישראל (10% בלבד) ומפטור ממס על דיבידנד ורווחי הון נוספים – הינה מדינה מתוקנת ומאורגנת, הפועלת על פי סטנדרטים אירופאים עדכניים. משכך, כמו גם מטעמים עסקיים אחרים, ישראלים רבים, להם התנהלות מחוץ לגבולות המדינה, מצאו בקפריסין מענה לצרכיהם העסקיים הבינלאומיים, תוך ניצול חוקי ושקוף של ההטבות הגלומות בשכנתנו קפריסין. משרדנו ייסד את שלוחתו הקפריסאית, מתוך מטרה לתת לאנשי עסקים ישראלים המבקשים להרחיב את פעילותם הבינלאומית ולהקים חברה בקפריסין, מענה מקצועי ממשי, תוך השענות על מגוון האמנות למניעת כפל מס עליהם חתומה קפריסין – אם אל מול ארה"ב ואם אל מול מדינות האיחוד, רוסיה ואחרות.

כיצד נוכל לסייע גם לכם בהקמת חברה בקפריסין?

שלוחת קפריסין של משרדנו ממוקמת בבירת האי, ניקוסיה, המרוחקת מישראל פחות משעת טיסה אחת. סניפינו בקפריסין פועל בשיתוף פעולה עם רואי חשבון, נאמנים וכלכלנים קפריסאיים. המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות ציבוריות ופרטיות כמו גם אנשי עסקים פרטיים, ישראלים ובין-לאומיים, אשר מצאו בקפריסין יעד נוח לניהול עסקיהם הבינלאומיים, בשקיפות ובאופן המתיישב עם הוראות החוק הישראלי. למשרדנו שבקפריסין צוות משפטי מיומן ומקצועי, דובר השפה האנגלית והיוונית, הפועל לטובת מתן חוות דעת משפטיות, אם בשפה האנגלית ואם בשפה היוונית, באשר לדין הקפריסאי העדכני.

השירותים הניתנים על ידי משרדנו בקפריסין רבים מגוונים:

  • הקמת מבנים בינלאומיים בקפריסין.
  • קידום נאמנויות ו/או עסקאות בינלאומיות.
  • שרותי ניהול ודירקטוריון.
  • הנהלת חשבונות.
  • בנקאות בינלאומית וקפריסאית.
  • עסקאות רכש וקומבינציה בתחום הנדל"ן, בקפריסין ומחוצה לה.
  • חוות דעת משפטיות על הדין הקפריסאי במגוון רחב של נושאים: דיני חברות, דיני נאמנויות, דיני בנקאות, דיני משפחה, מקרקעין ועוד.

    מעוניינים להקים חברה או עסק בקפריסין? פנו אלינו כעת ונשמח לסייע לכם כנדרש לאורך כל הדרך.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

עורך דין חברות

עורך דין חברות יכול לסייע לך בהקמת חברה וניהול תקין של חברה קיימת - למשרדנו מחלקה עיסקית לניהול חברות מהצד המשפטי ומהצד הפיננסי - קרא כאן עוד בנושא.

ליווי ועריכת הסכמים מרחוק

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמים וחוזים באמצעים טכנולוגיים מרחוק בליווי עורכי דין וכלכלנים מומחים, מרכיב קריטי במציאות המסחרית של ימינו ובייתר שאת בתקופת משבר כמו הקורונה - לחצו כאן לפרטים.

ליווי עסקי לעולים חדשים

משרדנו מתמחה בליווי וייעוץ עסקי חכם לטובת הקמה של עסק בריא בישראל, תוך ניצול מרבי של הוראות החוק ושל ההטבות הניתנות לכל עולה חדש.

ייצוג חברות ענק גדולות במשק

למשרדנו הניסיון, הידע והיכולת ללוות משפטית חברות ענק, חברות גדולות וחברות מובילות במשק הישראלי, פרטיות או ציבוריות, וזאת בשורה של תחומים משפטיים מובילים.

הבראת עסק/חברה בקושי תזרימי

למשרדנו ידע והתמחות ספציפית בהבראה של חברות, שיפור תוצאתם העסקית, סיוע בהתמודדות עם חייבים, בנקים, ספקים וחובות ובניהול משברים ו/או תהליכים אשר יש בהם כדי להציל את העסק ולהחזיר את המפתחות לבעליו במהירות האפשרית, בבריאות וחוסן כלכלי מרבי.

עסקים ברומניה

לרומניה כללים, מנטליות, שיטות עבודה ומארג עסקי משלה. כל אלה מחייבים התנהלות זהירה ומפוקחת מצד המשקיע הישראלי וזאת על מנת לשמר את ההשקעה, להבטיח קבלת הנדרש במחירים הנכונים ולמנוע גנבות או מהלכים לא תקינים על אדמת רומניה.

הכנסת שותף לעסק

הכנסת שותף לעסק יכולה להקל את המעמסה ולסייע לעסק שלנו להפוך עסק משגשג ומצליח יותר - קראו כאן בעניין הסכם שותפים, כל מה שכדאי לדעת על הכנסת שותף לעסק.

עלייה משמעותית בפעילות אנשי עסקים ישראלים באפריקה

בתקופה האחרונה נרשמה עלייה משמעותית בפעילות אנשי עסקים ישראלים ביבשת אפריקה ובמיוחד במדינת אתיופיה, כך עולה מסקירה של דסק אתיופיה-ישראל המשמש כלשכת מסחר בין שתי המדינות במשרדנו המתמחה במיסוי ישראלי ובינלאומי, כמו גם בייצוג אנשים עסקים ובעריכת עסקאות והסכמים בישראל ומחוצה לה.

הסכם שותפות

יש להתייחס לבניית הסכם שיתוף נכון ומוצלח כאל עבודה מורכבת, שדורשת סבלנות ופתרונות יצירתיים. הצדדים נדרשים להשקיע מאמצים בניסוח הסעיפים העסקיים הקשורים להקמת השותפות, על מנת להימנע מיצירת הסכם קלוקל שלא מכסה את הסעיפים הרלוונטיים - קראו כאן בהרחבה.

מיזמים עסקיים באתיופיה

דסק אתיופיה של משרדנו משמש כלשכת מסחר לצורכי קידום עסקים בין ישראל לבין מדינות אתיופיה וישמח לעמוד לרשותך ככל הנדרש לטובת קידום מיזמים עסקיים באתיופיה.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם