מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)


הכשרת התנהלות החברה מול הרשויות בישראל, בסיוע עו"ד ורו"ח יוצאי מס הכנסה

ישראלים רבים מבצעים עסקאות בין לאומיות ו/או אחרות באמצעות חברות זרות הממוקמות במדינות בהן שיעור המס הוא אפס או קרוב לאפס, כמו פנמה ואחרות. כך יוצא שאלה מקדמים עסקאות ואף מצליחים להגיע למצב בו חברתם מקבלת באחד מחשבונות הבנק שלה בחו"ל כספים בסכומים גדולים, בחלק גדול מהמקרים מדובר בכספים לא מדווחים.
 
עתה משנכנס הכסף לחשבון אותה החברה, נשאלת השאלה כיצד לטפל באותו כסף  או כיצד להתייחס אליו. התשובה לכך היא מטבע הדברים פונקציה של שורת מרכיבים שרק עו"ד המומחה בדיני מס ובדיני הלבנת הון ידע לתת עליהם את הדעת - לנו ניסיון מוכח של מאות מקרים. כך למשל יש בנמצא חשיבות לדעת מה מקור הכסף, מהיכן נבע הרווח ולהיות מסוגלים על סמך ניירת והעברות מתועדות להיות מסוגלים להראות כי הכסף אכן הגיע ממקור קשר ולא מעסקה לא כשרה כמו סחר בסמים, סחר בנשק, טרור, סחר בנשים וכדומה. היה ומקור הכסף הוא בעבירה שמקורה בעבירות הלבנת הון נתקשה עד מאוד לסייע לאדם שכזה. משתהתגברנו על מקור הכסף ונוכחנו לדעת כי אין עסקינן בעבירת הלבנת הון, יש בנמצא צורך לבחון את מקום התושבות של נוגעים בדבר - האם מדובר בתושב ישראל? האם החברה שקבלה את הכסף היא תושבת ישראל? היכן בוצעה העסקה והאם החברה הזרה נוהלה מישראל או מחוצה לה. כמו כן יש להבין בגין מה שולם הכסף, האם בגין שירות או האם בגין סחר, מה שרלונטי לשאלות הנוגעות בסעיפים אנטי תכנונים אשר נכנסו בשנים האחרונות לפקודת מס הכנסה.
 
כאן ובנושאים אלה ממש משרדנו המורכב מעו"ד ורו"ח שבעברם ייצגו את רשויות המס, משרד האוצר, מס הכנסה ועוד יוכלו לעזור לך. כאשר אנו מקבלים מקרה שכזה אנו מתתנהלים בדיסקרטיות מוחלטת מול הלקוח, מבינים ממנו את כל העובדות ובהתאם לכך אנו מוצאים לו את הפתרון אשר יאפשר לו לעבוד כמה שיותר נקי וכמה שיותר חוקי תוך הותרת מקסימום נטו בכיסו. הדרך לפתרון לפעמים מהירה וקלה ולפעמים מורכבת יותר. למשרדנו קשרי עבודה מעולים עם מרבית פקידי השומה בישראל, כך שאנו יודעים כיצד לגשת לבעיה וכיצד להתנהל מול הגורמים ברשות המס במטרה להביא לפתרון חוקי מהיר. קורה שאנו פועלים בהליך של גילוי מרצון וקורה שאנו פועלים בדרכים חוקיות אחרות, כמו גיבוש הסכם שומה עם מס הכנסה במסגרתו אנו סוגרים מראש עם מס הכנסה את המס לתשלום. לטובת העניין יוצא שאנו פועלים בתחילה ללא חשיפה של שם הלקוח, נפגשים עם הגורמים, מעלים טיעונים ומנסים להביא לידי הסכמים שהלקוח בסופו של יום מבקש לאמץ בשי ידו.
 
ההתנהלות במקרים אלה חייבת להיות זהירה ומדוייקת מאוד - אנו יודעים כיצד לפנות לגורמים המוסמכים ברשות ולגרום להם להקשיב לנו. אנו נדע להציג בפניהם את מכלול השיקולים והעובדות ונעשה הנדרש על מנת להביא לידי גיבוש של הבנה שבסיומה ורק לאחר קבלת אישורכם נחשוף את שמכם. אנו מאמינים כי עדיף ציפור אחת ביחד מאשר שתיים על העץ - יש לקחת בחשבון כי בחלק מהמקרים הישראלי מבצע בדרך ועצם אי הדיווח מהווה עבירה פלילית כך שהטיפול שלנו גם מנטרל את החשיפה הפלילית וגם מכשיר לו את הכסף ומאפשר לו להכניסו לחשבון הבנק שלו בישראל. ההתמחות שלנו בתחום רבה, אנו מודעים לכך שנכון להיום טכנולוגיות צבאיות הבאות לגלות כספי טרור עומדות לטובת חוקרי מס הכנסה וגורמים אחרים, הכל לטובת איתור כספים שחורים וחברות שחורות.

משכך אנו מזמינים אותך לפגישה לא מחייבת ודיסקרטית עמנו, משרדנו ידע לבנות עבורך את הפתרון האופטימלי!
התקשר אלי עתה וניפגש, יחס אישי ודיסקרטיות מובטחים - צרו קשר עם עו"ד אלי דורון 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

מדורג 5 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

יעוץ משפטי לבעלי מניות בחברה זרה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי מיוחד עבור ישראלים להם מניות בחברות זרות ברחבי העולם יחד עם בעלי מניות זרים - אנו מלווים יזמים ומיזמים רבים, לחצו כאן לפרטים.

העברת כסף מחו"ל והטבות מס לעולה חדש

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); ליאור קרשס, משפטנית

משרדנו מורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות המס אשר בקיאים בנהלי רשויות המס לקבלת הטבות מס עבור עולים חדשים ויודע ללוות את הלקוח באופן המהיר, הבטוח והדיסקרטי עבורו לקבלת מלוא זכויותיו מאת המדינה בתחום המס כעולה חדש.

אמנת המס ישראל-אוסטרליה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); דניאל גולדשטיין, משפטן

החל מיום 1.1.2020 תכנס לתוקף האמנה החדשה שנחתמה בין ממשלת ישראל לבין ממשלת אוסטרליה בדבר מניעת מסי כפל ומניעת התחמקות והשתמטות ממס - להלן הנקודות העיקריות במסגרת האמנה החדשה.

הוסף תגובה

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם