חיפוש
סניף מרכז: 03-6109100
סניף חיפה והצפון: 04-8147500
חיפוש
רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

מחלקת דיני עבודה

מחלקת דיני עבודה במשרדנו מעניקה ליווי, ייעוץ וייצוג שוטף למעסיקים ולעובדים בכל ההיבטים המשפטיים השונים 
בתחום דיני העבודה, הן במשפט העבודה הפרטי והן במשפט העבודה הקיבוצי:

>> יעוץ משפטי וליווי מעסיקים בתהליך העסקת עובדים.
>> ניסוח הסכמים וחוזי עבודה.
>> ביקורות פנימיות לחוזי עבודה.
>> ליווי בתהליכי הסדרת והטמעת חוקי המגן בעבודה.
>> בקרת תלושי שכר.
>> יישום תיקון 24 לחוק הגנת השכר בעסק.
>> קביעת נהלי עבודה בעסק או בחברה.
>> ניהול משא ומתן מול עובדים וכתיבת חוות דעת משפטית.
>> ניהול תביעות וייצוג מעסיקים בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה.
>> איתור פתרונות משפטיים יצירתיים לסוגיות מורכבות.
>> הקטנת חשיפה משפטית לתביעות עובדים ורשויות.

בנוסף בעיות מיוחדות כמו עצם קיומם של יחסי עבודה, פיטורים לא חוקיים, זכות העובד לפרטיות בעבודה (חדירה לתיבת דואר אלקטרוני, מצלמות, מעקבים, טביעות אצבע וכו'), העסקה פוגענית, אירוע הטרדה מינית, תאונות עבודה, לשון הרע במקום העבודה, אפליה בעבודה ובקבלה לעבודה על רקע גיל, מוצא, מין, הורות וכיו"ב; ייעוץ, ליווי וייצוג מול גופים כמו משרד הכלכלה בכל הקשור לזכויות נשים בעבודה (בהריון, בטיפולי פוריות), והליכי אכיפה של דיני עבודה שונים.

אנו מלווים מעסיקים מובילים בישראל

דיני עבודה יכולים להיות מורכבים במיוחד כאשר עסקים וחברות נקלעים לתביעות ולהליכים משפטיים סבוכים מול עובדים. כדי להתנהל נכון מול עובדי העסק/חברה תוך שמירה על זכויות המעסיק בצורה הטובה ביותר, יש צורך בליווי משפטי של עו"ד מומחה בתחום דיני העבודה.

החוק כיום מציב את בעלי העסקים בעמדה בה הם עלולים להיות חשופים יותר מאי פעם לתביעות משפטיות, לקנסות ולעיצומים. אנו מסייעים ללקוחותינו להתמודד באופן אידיאלי עם הוראות החוק הרבות המחייבות אותם, דואגים ליצירת תיקי העסקה תקינים, לעריכת הסכמי עבודה בהתאם לחוק הכוללים סעיפים קריטיים להגנה על המעסיק, ומוודאים כי תלושי השכר המונפקים לעובדים עומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים.

היכרותנו עם הדין הישראלי הייחודי בתחום דיני העבודה והמיומנות הרבה שצברנו בתחום, הובילו אותנו ואת לקוחותינו להצלחות משמעותיות בהליכים משפטיים בבתי הדין לעבודה ואף למחיקת כתבי אישום שהוגשו נגד בתי עסק בחשד להעסקה שלא כדין, ולקבלת החלטות תקדימיות בתחום העבודה. בין לקוחותינו נמנות רשתות מזון גדולות, מסעדות וחברות מובילות בישראל, ואנו עושים הכל כדי לייעץ, לעזור וללוות אותם להצלחה.

עו"ד דיני עבודה מנוסים כאן לרשותכם...

משרדנו מעניק שירותי יעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקיף לעסקים ולחברות בישראל, בתחום דיני העבודה ובכל הנוגע להעסקת עובדים.

מאז הקמתו, ליווה המשרד ליווינו מאות מעסיקים, רשתות מזון, מסעדות, ארגונים ומפעלים בתהליכי גיוס והעסקת עובדים, ובהסדרה והטמעה של דיני העבודה בארגון. בזכות הידע והניסיון הרבים שלנו בתחום דיני העבודה ובייצוג מעסיקים בתי הדין לעבודה בכל הארץ ומול הרשויות, אנו פועלים להתאמה מדויקת של אופן העסקת העובד בחברה בהתאם לדרישות הדין, ועם זאת – לצמצום משמעותי של חשיפת המעסיק לתביעות מצד עובדיו וחשיפה מול הרשויות (היטלים, קנסות, כתבי אישום או עיצומים כספיים), וחוסכים ללקוחותינו זמן, כסף ועוגמת נפש רבהבין היתר, אנו מנחים את לקוחותינו ביישום השינויים הרבים שחלו בשנים האחרונות בחקיקה ובפסיקה, אשר מציבים כיום רף דרישות גבוה וקפדני בפני מעסיקים בישראל.

הטיפול המקיף שמשרדנו מעניק נשען על הידע המעמיק והנסיון הרב של עורכי הדין לדיני עבודה במחלקה הפועלים בשיתוף פעולה עם יתר המחלקות המקצועיות והמומחים שלנו בתחומי החברות, המסחר, החשבונאות וכיו"ב במשרדי עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן ועמית גרוס.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים בתחום דיני העבודה לייצג אתכם נאמנה! 
לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת.

 

 

© כל הזכויות שמורות לדורון, טיקוצקי, צדרבוים עורכי דין