כולנו סומכים על הרופאים והמנתחים שלנו שיקבלו את ההחלטות הנכונות, בין אם זה בחדר המיון, במהלך ניתוח, במרפאה או במכון רפואי. אבל לפעמים הם עושים טעויות, שעלולות להוביל למגבלה תפקודית, נכות או מוות חלילה. טעויות אלו עשויות לעיתים להיות תוצאה של רשלנות רפואית, אשר מטילות על הנפגע השלכות רפואיות וכלכליות גדולות.
 
עורך דין רשלנות רפואית - ייעוץ משפטי
תביעות רשלנות רפואית הן מאד מסובכות. לעתים קרובות הן דורשות מעורכי הדין המעורבים להבין את הפרטים של המצבים הרפואיים או ההליכים הכירורגיים ולהיות מסוגלים לזהות האם וכיצד התרחשה הרשלנות.
הזכות להגשת תביעה של רשלנות רפואית שמורה לנפגע הרשלנות הרפואית עצמו, לאפוטרופוסים החוקיים שלו במקרה של קטין או ליורשיו החוקיים במקרה חלילה של פטירה.
לשם כך יש להתייעץ עם עורכי דין רשלנות רפואית מומחים על מנת שיוכלו לעבור על כלל המסמכים הרפואיים הרלוונטיים ולאבחן את המקרה. משרדנו יודע לפנות למומחים רפואיים על מנת לקבל חוות דעת רפואיות כדי לחזק את הטיעון והקשר בין הפעולה הרפואית הרשלנית לנזק הנגרם ללקוח, בין אם מדובר בנזק גופני ו/או נפשי.
כמו כן, אנו יודעים ליצור קשר עם מומחים מתחומים אחרים כגון כלכלנים, על מנת להעריך את מידת הנזק ההיקפי הנוגעים לאובדן ההשתכרות, הוצאות שיקום, הוצאות סיעוד, הוצאות ניוד, הוצאות אפוטרופסות וכדומה ולהעריך את היקף הפיצוי.
 
 
עו"ד רשלנות רפואית - ייצוג בתביעות רשלנות רפואית
אנו מלווים ומייצגים בהצלחה לקוחות ומשפחותיהם בתביעות רשלנות רפואית בתחומים רבים, כגון:
  • רשלנות רפואית בהריון, בשל פגם גנטי או במהלך טיפולי פוריות
  • רשלנות רפואית בלידה
  • רשלנות רפואית באבחון או בדיקות הדמיה
  • רשלנות רפואית במהלך או אחרי הניתוח
  • רשלנות רפואית במהלך ביצוע בדיקות פולשניות
  • רשלנות רפואית באבחון וטיפול של מחלות וסרטן
  • רשלנות רפואית ברפואת משפחה, רפואת שיניים או רפואה פנימית
  • רשלנות רפואית בטיפול נפשי
  • רשלנות רפואית במהלך טיפולים קוסמטיים או ניתוחים פלסטיים
  • רשלנות רפואית במסגרת שהות במוסד רפואי
עו"ד רשלנות רפואית במחלקת הנזיקין במשרדנו מלווים את הלקוחות בצורה דיסקרטית ומקצועית עד להשגת הפיצויים המקסימליים בהליך התביעה שלהם כנגד רופאים, צוות רפואי, בתי חולים, קופות חולים, מכונים או משרד הבריאות. אנו מודעים לסבל שנגרם ללקוחות שלנו ולחשיבות הרבה של קבלת הפיצוי הכספי בהקדם האפשרי.
 
משרד עורכי דין רשלנות רפואית
משרדנו עוסק בשלל תביעות נזיקין ומטפל במאות תיקי נזיקין, שנסגרו בהצלחה מבחינת לקוחותינו.
אנו מעניקים ייעוץ משפטי אישי לכל אורך הליך הגשת התביעה, תוך זמינות מלאה לכל שאלה, עד להשגת הפיצוי המקסימלי. 
 
 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

תביעת רשלנות רפואית

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

בית חולים וקופת החולים הואשמו ברשלנות רפואית

המחלוקת העיקרית בין הצדדים בפס"ד תא (חי') 14193-12-11 שניתן ביום 10.6.2016, נסובה בנוגע למקום פציעתו של הקטין, האם השבר היה בקונדיל או באפיקונדיל (העצם בצד הפנימי של המרפק).

פיצוי בסך 2.5 מיליון ₪ בגין רשלנות רפואית בעת לידה

לאחרונה פסק בית משפט השלום בירושלים (ת"א 11230-08-12) פיצוי ע"ס 2.5 מיליון ₪ עבור יולדת שבעקבות סיבוכים בלידה נגרמה לה נכות קבועה של 60 % בעלת השלכות קשות הכוללות אי שליטה בהעברת גזים ופעולות מעיים, הפרעות בהטלת שתן ובתפקוד המיני, וכן כאב וסבל שנבעו משורה של מחדלים שנגרמו עקב התרשלותו של צוות בית החולים.

פיצוי לצעיר בגין רשלנות רפואית

בפסק דין בר קופר נ' הסתדרות מדיצינית הדסה הר הצופים ואח' שניתן בתאריך 22.5.12, הכיר בית המשפט בנכות קבועה בידו של בחור בן 23 בשל כך שטופל בידו ברשלנות מצד בית החולים.

אסף הרופא שילם 250,000 ש"ח פיצוי כספי בשל רשלנות

לאחר מו"מ שנמשך כ-3 שנים בין מבטחת המרכז הרפואי "אסף הרופא" לבין עוה"ד מעין פלד ממשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, צדרבוים בחיפה, פוצתה המטופלת, כבת 57 כיום, בסך של 250,000 ש"ח בשל רשלנות בביצוע ניתוח לתיקון דפורמציה מסוג "הלוקס ולגוס" בכף רגלה.

הקשר בין הסכמת החולה לטיפול ורשלנות רפואית

בעת הגשת תביעה בעילה של רשלנות רפואית על התובע מוטל הנטל להוכיח, את הקשר הסיבתי בין התרשלות הרופאים לנזק שלו הוא טוען.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.