מאת:


לאחר מו"מ שנמשך כ-3 שנים בין מבטחת המרכז הרפואי "אסף הרופא" לבין עוה"ד מעין פלד ממשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, צדרבוים בחיפה, פוצתה המטופלת, כבת 57 כיום, בסך של 250,000 ש"ח בשל רשלנות בביצוע ניתוח לתיקון דפורמציה מסוג "הלוקס ולגוס" בכף רגלה.

המטופלת, שסבלה מדפורמציה מסוג "הלוקס ולגוס" בכף רגלה השמאלית, אשר גרמה לה כאבים ומגבלות תנועה, אושפזה בשנת 2009 במרכז הרפואי "אסף הרופא" לצורך ביצוע ניתוח לתיקון הדפורמציה.

בטרם ביצועו של הניתוח, הוסבר לה על ידי הרופא המנתח, כי מדובר בניתוח פשוט שאמור להימשך כשעה וחצי לכל היותר. כן הובטח לה, כי הניתוח יביא לשיפור במצבה, כי ההחלמה תארך כחודש, וכן כי הניתוח כאמור אינו כרוך בסיכונים מיוחדים.

ודוק, בפועל, ארך הניתוח משך כ-4 שעות תמימות, ובמהלכו, בשל רשלנות מצדו של הרופא המנתח, נגרמה פגיעה בגיד כלשהו בכף רגלה של המטופלת. בשל האמור, ההחלמה מהניתוח נמשכה משך כ-3 חודשים במהלכם המטופלת לא יכולה היתה לצאת מביתה, ויתרה מכך, לא רק שלא חל שיפור במצבה, אלא שזה הורע, כך שנגרמה פגיעה באצבעות כף הרגל, אשר חלקן נשמטו כלפי מטה, בעוד אצבע נוספת עלתה על האחרת, דבר שגרם לכאבים עזים, ומגבלות תנועה קשות ביותר.
בשל האמור, ולאחר התייעצות עם מומחים רפואיים, לא נותרה בידי המטופלת ברירה, וכשנה לאחר ביצועו של הניתוח הרשלני, היא נאלצה לבצע ניתוח נוסף, אשר שיפר את מצבה עקב תוצאת הניתוח הראשון אך במקצת.

לאור האמור פנתה המטופלת למשרד עוה"ד דורון, טיקוצקי, צדרבוים מחיפה, אשר פנה בשמה למרכז הרפואי "אסף הרופא", כאשר במסגרת הפנייה כאמור, נטען, כי נזקי המטופלת, לרבות, הנכות הצמיתה שנותרה לה, הינם תוצאת הטיפול הרשלני שקבלה. כן נטען, כי משלא הוסברו למטופלת עובר לביצועו של הניתוח הסיכונים הכרוכים בו, הרי שזו לא נתנה הסכמה מדעת לביצועו כנדרש בהתאם להוראות חוק זכויות החולה, התשנ"ו-1996.

כאמור, לאחר ניהולו של מו"מ ארוך, ובמסגרת הסדר פשרה אליו הגיעו הצדדים, פוצתה המטופלת בסך של 250,000 ₪.
המרכז הרפואי

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

הדפסת המאמר

דירוג המאמר

 

1 ע"י 1 גולשים

עשוי לעניין אתכם

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח); שלומי פרץ, משפטן

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

מאת: אלי דורון, עו"ד, ירון טיקוצקי, עו"ד (רו"ח); ד"ר שלמה נס, עו"ד (רו"ח)

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

הוסף תגובה

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים