תביעת רשלנות רפואית עקב פגם גנטי בילוד ו/או פגם גנטי אחר
 
הרפואה והאבחון הגנטי מתקדמים בקצב מהיר ביותר - יותר ויותר ממצאים ובדיקות גנטיות יוצאות לשוק ויותר ויותר בדיקות גנטיות משמשות היום את הרפואה, לטובת איתור מחלות ומגבלות גנטיות.
 
יותר ויותר מומחים גנטיים נכנסים לפעילות, יותר מעבדות בתחום מוקמות ותעשייה שלמה המתיימרת למכור שירותים בתחום האבחון הגנטי מוכרות את שירותם לקהל הרחב, אם כחלק מסך הבריאות ואם מחוצה לא, אם ביוזמת רופא מטפל ואם על דעת ההורה המבקש להבטיח תקינות גנטית. אבחונים אלה, מטבע הדברים, עוזרים להורה לדעת על מצב הילוד, על מחלות גנטיות ועל בעיות גנטיות אחרות אשר הילוד עלול לסבול מהן.
בדיקות מעבדה אלו מאפשרות, לא אחת, ללמוד על החשיפה ו/או הסבירות לבעיה גנטית. את הבדיקות הגנטיות והממצאים ניתן לקבל, לפעמים - בטרם נקלט ההיריון  ולפעמים, לאחר קליטתו – בדרך של בדיקת מי שפיר, דם עוברי ובדיקות אחרות. מטבע הדברים, ממצאים אלה קריטיים ועל ההורים לדעת על דבר קיומן ועל חשיבותן, מוקדם ככול שניתן וזאת על מנת שהם יוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות, אם באשר לכניסה או אי כניסה להריון, אם באשר לטיפול או השבחה גנטית כזו אחרת, אם באשר להמשך או אי המשך ההיריון ואם לטובת נקיטת הליך חוקי של הפסק הריון.
יחד עם זאת ולמרות החשיבות המכרעת שיש לייחס לבדיקות גנטיות אלה ולמרות הנזקים העלולים להיווצר עקב אי הקפדה על האמור, במבחן התוצאה, יוצא לא אחת, כי הצוות הרפואי ו/או המומחים הגנטיים ו/או צוות המעבדה שגה ו/או התרשל - במובן זה שהוא לא אמר למטופל כי יש בנמצא אפשרות לבצע בדיקה גנטית ו/או כתוצאה מכך שהבדיקות שבוצעו לא היו נכונות ו/או מתאימות ו/או שממצאי הבדיקות היו שגויות ו/או שממצאי הבדיקות הגנטיות לא נותחו בצורה נכונה ו/או שהבעיה לא הובחנה למרות שניתן היה להבחן אותה.
מחדל מסוג זה מסב, בסופו של יום, נזק לילוד הנולד פגוע גנטית ו/או להוריו של הילוד ו/או לאחרים הנוגעים בדבר ומכניס הוא את אלה למצב בו הם נדרשים לממן את העלויות הנובעות כתוצאה מאותו מחדל, לדאוג לטיפולים רפואיים, למכשור ועוד, מה שניתן לתבוע במסגרת בית המשפט.

 
כיצד אנו יכולים לסייע במקרים אלו?
למשרדנו, המורכב מעו"ד, חלקם יוצאי משרד המשפטים, הידע והניסיון בטיפול במאות תיקי רשלנות, כך שיש לנו את הידע והיכולת לתן לך את המענה המשפטי הנדרש ולתבוע בשמך ו/או בשם הילד את אותם הגורמים ו/או הרופאים ו/או המעבדות ו/או המומחים הגנטיים אשר התרשלו והותירו אותך ואת הילוד במצב בו הוא נמצא עתה.
משרדנו, המעסיק שורה של רו"ח וכלכלנים, ידע לפעול ע"ס חוות דעת מקצועיות, במקצועיות, במהירות וביעילות, לטובת הוכחת הרשלנות ולטובת הערכת הנזקים הכספים הכבדים שנגרמו עקב אותה רשלנות. על סמך כל אלה ידע משרדנו לתבוע בשמך, להוכיח את הרשלנות ולתבוע את הנזק שנגרם. 
 
התקשר אלינו עתה ואנו נפעל במיידי לטובת אכיפת החוק, שמירה על זכויותיך ותביעת פיצוי מרבי בגין העוול שנגרם.

זקוקים לסיוע וייצוג של עורך דין וכלכלן מומחה ומנוסה בתחום? צרו עמנו קשר ותקבלו טיפול מהיר ומקצועי בהקדם!
עו"ד אלי דורון נייד: 
054-4251054

 

 

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

תביעות ביטוח - נזקי הצפה

נזקי הצפה ורטיבות - פיצוי נמוך ובלתי הולם מחברת הביטוח אינו בהכרח סוף דבר

תביעת רשלנות רפואית

מתי טיפול רפואי כושל הוא בגדר רשלנות המזכה את הנפגע בתשלום פיצויים? ומתי מדובר בהתממשות של סיכון סביר הגלום בעצם קבלת הטיפול הרפואי?

נזקים על רקע לאומני / מלחמה

משרדנו פתח מיד עם פרוץ האירועים האחרונים מוקד חירום לסיוע משפטי לעסקים ופרטיים אשר רכושם נפגע (נזק ישיר) ו/או אבדו רווחים עקב פעולות האיבה (נזק עקיף). משרדנו המורכב מעורכי דין ורואי חשבון אשר ייצגו שנים רבות את מנהל מס רכוש/רשות המיסים טיפל ומטפל במאות תביעות מס רכוש משני צדי המתרס.

תאונות עבודה - תביעת מעביד

משרדנו מורכב מעו"ד המתמחים בתאונות עבודה וכן בכלכלנים ורואי חשבון יוצאי משרד המשפטים ורשויות המס, כך שלנו הכלים לבנות את התביעה האופטימאלית ולהביא לתוצאה הטובה ביותר עבורך.

תביעת דיני נזיקין

משרדנו יודע לנתח המקרה, לסייע באיתור ראיות ולגבש אסטרטגיה משפטית אמיתית לטובת הגשת תביעת נזיקין ולפעול בכל המרץ לטובת אכיפת זכויתו של הנפגע - לחצו כאן לפרטים.

אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה

משרדנו מתמחה בהגשת תביעת נזיקין בגין אובדן רווחים עקב מגפת הקורונה בסיוע צוות עורכי דין ורואי חשבון, יוצאי מס רכוש, מומחים בהגשת תביעות בגין אובדן רווחים, לחצו כאן לפרטים.

תביעת אבדן רווחים בגין נזקי קורונה

אנו מזמינים אותך הנפגע לפנות למשרדנו במיידי ויחדיו לאפשר לנו להעריך עבורך את הנזק ולקדם מהלכים משפטיים בניסיון להשיב לך את הרווח ו/או להביא לידי בלימה של ההפסדים!

עו"ד תאונות עבודה

משרדנו מורכב מעורכי דין ורואי חשבון מומחים בתביעות שעניינן בתאונות עבודה, אנו נדע לקבל פיקוד מהיר על התיק, להבין את מצוקתך ובהתאם לפעול בכל המרץ על מנת להביא לך מקסימום תוצאה והכנסה במינימום סיכון.

החלפת פוליסת ביטוח - השפעות והשלכות

קושי מרכזי לממש את פוליסת אובדן כושר נובע מהחלפת פוליסת הביטוח בין חברות ביטוח שונות, בהמלצת סוכן ביטוח, עליו המבוטח, לעתים קרובות, סומך ומסתמך - קראו כאן בהרבה בנושא.

אובדן כושר עבודה

במשרדנו מחלקת דיני ביטוח ונזיקין גדולה בה מועסקים עו"ד אשר להם גם הכשרת וותק של שנים כסוכני ביטוח - אנו נדע ללוות אותך בין האותיות הקטנות של הפוליסה ועד קבלת הגימלה שמגיעה לך.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.