ייצוג ישראלים המבקשים לעבור להתגורר ברומניה ו/או לבצע רילוקיישן לרומניה

ישראלים רבים מבקשים לעבור להתגורר ברומניה - חלק מאותם ישראלים התגוררו ברומניה בצעירותם ומבקשים לחזור לרומניה בשלב מתקדם יותר של החיים ויש כאלה שמעולם לא חיו ברומניה ועתה מבקשים הם לעשות כן.

הסיבות למעבר שונות ומגוונות, יש כאלה המתרשמים מהיות השוק הרומני בהתפתחות ומשכך מזהים הם את הפוטנציאל שבהחדרת שירות או פעילות לרומניה; יש כאלה המתרשמים מכך שעלויות העבודה ברומניה נמוכות כך שלהעסיק עובדים רומנים עולה מהותית פחות מהעסקת עובדים ישראלים; יש כאלה המתרשמים מכך שעלויות הנדל"ן והמחייה ברומניה נמוכים – שעלויות הדיור נמוכות בעשרות מונים מאלה שבישראל וכך גם עלויות אחרות הקשורות ברומניה; ויש כאלה המבקשים לפתוח דף חדש ברומניה, מסיבות חברתיות, משפחתיות ו/או מסיבות רבות אחרות; חלק מתכננים לעבור לרומניה לטובת ייסוד עסק ברומניה וישנם אלו המבקשים לעבור לרומניה על מנת לפרוש בה, ליהנות מרמת החיים הגבוהה אך הזולה למדי, מהנופים היפים, מהמנטאליות האירופאית ועוד - כל אחד וסיבותיו שלו.

כיצד נוכל לסייע לך בנושא?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי רשויות מס ומשרד המשפטים, סניף בבוקרשט שברומניה המעסיק עו"ד רומנים מהשורה הראשונה. כך שמשרדנו, אם המשרד הישראלי ואם הסניף הרומני מתמחה בליווי ישראלים המבקשים לרדת מהארץ, בכל אספקט רלוונטי ובכלל זה טיפול מול הרשויות בישראל, טיפול מול הרשויות ברומניה, הקמת עסק ברומניה, ביצוע רכישות ברומניה, הקמת חברה רומנית ונקיטה בכל פעולה ברומניה הנדרשת לטובת קידום עניינו של הלקוח הישראלי. משרדנו באמצעות עורכי דין רומנים ועורכי דין ישראלים יודע לגשר על הקשיים שבמעבר מדינה. משרדנו ידע לתת לך ייחס אישי וחם, מקצועי, אמין וזול, הכל לטובת קידום עניינך במהירות, ביעילות ובחוקיות. אנו נדע לטפל עבורך הן בעניינים אישיים והן בעניינים עסקים.

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500.

לתאום פגישה עם שותף בכיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מידע מקצועי

ליווי משפטי באוסטריה

משרדנו מתמחה במתן ייעוץ, סיוע וליווי משפטי לישראלים תושבי אוסטריה במגוון עניינים וסוגיות משפטיות - נשמח לקיים עמך פגישה בוינה לטובת הטיפול בנדרש, כל הפרטים כאן.

עו"ד גרמניה

משרדינו מתמחה בבקשות להוצאת אזרחות גרמנית, בליווי משפטי מלא של יהודי גרמניה, בסיוע לקבלת פיצויים לניצולי השואה ומשפחותיהם ובמקרים נוספים הקשורים בתחום. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולהעניק לכם את הסיוע המשפטי המקצועי והטוב ביותר בכל אחד מהתחומים הנ"ל.

החזקת קרקע ברומניה

בבעלותך נכס ברומניה? לצורך הבנת הסיכונים הכרוכים בהחזקת קרקע ברומניה, חשוב להכיר מספר הבדלים מהותיים הקיימים בין דיני הקניין בישראל לבין אלו ברומניה - קראו כאן.

עסקים ועסקאות בסין - כדאיות עסקים בסין

אחד הדברים הראשונים שלקוחות משרדנו, המיוצגים על ידנו לטובת קיום עסקים בסין, ייצור, ייבוא, חדירה לשוק ועוד, מתרשמים מכך שסין היא שילוב מעניין ומרתק של קומוניסטיות, לצד קפיטליזם.

שיטת המס באתיופיה

כל מה שרציתם לדעת על המיסוי באתיופיה - מס חברות, מס הכנסת יחידים, מס ערך מוסף, מס על הכשרת נדלן, דיבידנד, פעילות חקלאית, תמלוגים, ריביות והצמדה ועוד.

פעילות משפטית-עסקית באתיופיה

היקף הפעילות המסחרית בין מדינות ישראל ואתיופיה נמצא בעליה מתמדת, אם בכיוון של העתקת פעילויות לתוך שטח אתיופיה בתחומים של חקלאות, תעשייה ועוד, אם בכיוון של מתן שירותים ועסקאות מכר לאתיופים ואם במגוון נושאים אחרים.

לעשות עסקים בסין

דסק סין במשרד מתמחה במתן פתרונות משפטים ומסחריים כוללים לחברות ואנשי עסקים המנהלים עסקים בסין או השואפים להיכנס לשוק הסיני העצום, אם לטובת ייצור והפצה , אם לטובת מכירה לשוק הסיני ואם לטובת מטרות אחרות .

הטבות מס ברכישת בית מגורים ברומניה

"פרויקט הבית הראשון" הינו אחד מן האמצעים בהן נוקטת ממשלת רומניה על מנת להתמודד עם המשבר. מטרתו היא לעודד מתן הלוואות מהבנק לעסקים אשר עוסקים בבניה. התקווה היא כי הפרויקט יתרום לפיתוח בכך שיעודד עסקים ליזום פרויקטים של בנית בתי מגורים. הממשלה מאמינה כי הדבר יסייע ביצירת מקומות עבודה חדשים ובמקביל רווחת הפרט תעלה עקב עלייה בהיצע של בתי המגורים שיבנו.

רישום לקבלת ניוזלטר - מבזק מס, הון ועוד

אנא מלאו את פרטיכם