ייצוג ישראלים הנתונים בסכסוך עם שותף רומני ברומניה

ישראלים רבים נמצאים בשותפות עסקית עם אזרח רומני, אם בעסק שהקימו עימו ברומניה ואם בעסקים אחרים אותם קיבלו בירושה - השותפות יכול שתהא בעסק פעיל וחי, יכול שתהא בחברה ויכול שתהא בנדל"ן, משכר, נכס מסחרי, דירות ו/או בכל עסק ו/או פעילות אחרת.

למרבה הצער, קורה לא אחת כי הצד הישראלי מרגיש, בצדק או שלא בצדק, כי הצד הרומני מרמה אותו, גונב ו/או מנצל את העובדה לפיה השותף הישראלי לא נמצא ברומניה במרבית ימות השנה. באותה מידה, יש בנמצא מצבים בהם השותף הרומני, מסיבות כאלה או אחרות, מרגיש כי יש להפסיק את ההתקשרות עם השותף הישראלי ומשכך מבקש הוא לפעול להפסקה, מבקש לשלם לישראלי סכום סמלי על מנת להוציאו מהעסקה ו/או מבצע הוא מהלך אחר שאינו מתיישב עם האינטרסים של הלקוח הישראלי.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, סניף ברומניה בו מועסקים עורכי דין רומנים מהשורה הראשונה ובאמצעות אלה יודע משרדנו לתת לישראלים, הנתונים במחלוקת ו/או בבעיה ו/או בעסקה מול שותף רומני, מענה משפטי חם, אמין, אישי ומקצועי.

אנו מכירים היטב את המנטאליות הרומנית, את הגישה הישראלית ואת המהלכים אותם לפעמים מנסה הרומני לבצע, על מנת להוציא את הישראלי מהעסק ו/או מהשותפות. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים, כך שיש בידנו את הידע והיכולות הנדרשים לטובת טיפול בבעיות שכאלה, לרבות ביצוע ערכת שווי של עסק ברומניה, ניהול מאבק משפטי, נקיטת הליכים, הגשת תביעות כספיות וביצוע כל פעולה משפטית או עסקית אחרת על אדמת רומניה.

התקשר אליי עתה ונכנס לפעולה במיידי! 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054

תנו לעו"ד מומחים ומנוסים לייצג אתכם נאמנה – בדיסקרטיות מלאה

לייעוץ ראשוני, פרטים נוספים ובכל שאלה פנו אלינו כעת: סניף מרכז 03-6109100סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים