ייצוג ישראלים הנתונים בסכסוך עם שותף רומני ברומניה

ישראלים רבים נמצאים בשותפות עסקית עם אזרח רומני, אם בעסק שהקימו עימו ברומניה ואם בעסקים אחרים אותם קיבלו בירושה - השותפות יכול שתהא בעסק פעיל וחי, יכול שתהא בחברה ויכול שתהא בנדל"ן, משכר, נכס מסחרי, דירות ו/או בכל עסק ו/או פעילות אחרת.

למרבה הצער, קורה לא אחת כי הצד הישראלי מרגיש, בצדק או שלא בצדק, כי הצד הרומני מרמה אותו, גונב ו/או מנצל את העובדה לפיה השותף הישראלי לא נמצא ברומניה במרבית ימות השנה. באותה מידה, יש בנמצא מצבים בהם השותף הרומני, מסיבות כאלה או אחרות, מרגיש כי יש להפסיק את ההתקשרות עם השותף הישראלי ומשכך מבקש הוא לפעול להפסקה, מבקש לשלם לישראלי סכום סמלי על מנת להוציאו מהעסקה ו/או מבצע הוא מהלך אחר שאינו מתיישב עם האינטרסים של הלקוח הישראלי.

כיצד אנחנו נוכל לסייע לך בעניין?

למשרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ורשויות מס, סניף ברומניה בו מועסקים עורכי דין רומנים מהשורה הראשונה ובאמצעות אלה יודע משרדנו לתת לישראלים, הנתונים במחלוקת ו/או בבעיה ו/או בעסקה מול שותף רומני, מענה משפטי חם, אמין, אישי ומקצועי.

אנו מכירים היטב את המנטאליות הרומנית, את הגישה הישראלית ואת המהלכים אותם לפעמים מנסה הרומני לבצע, על מנת להוציא את הישראלי מהעסק ו/או מהשותפות. למשרדנו ניסיון של עשרות שנים, כך שיש בידנו את הידע והיכולות הנדרשים לטובת טיפול בבעיות שכאלה, לרבות ביצוע ערכת שווי של עסק ברומניה, ניהול מאבק משפטי, נקיטת הליכים, הגשת תביעות כספיות וביצוע כל פעולה משפטית או עסקית אחרת על אדמת רומניה.

התקשר אליי עתה ונכנס לפעולה במיידי! 
התקשר עתה לעו"ד אלי דורון: 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

המדריך לרכישת דירה מיד שניה

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה לאחרונה, כי מחירי הדיור זינקו בלמעלה מ-10% בשנה החולפת. אין זה מפתיע, אם כן, שמרבית הציבור סבור כי עליית מחירי הדירות לא תיעצר בקרוב וכדאי לקנות דירה כבר עכשיו לפני שהמחירים יעלו עוד יותר. לכך יש להוסיף את משבר הקורונה המתמשך ואת הבידודים הרבים ש"מצמידים" אנשים לבתיהם וגורמים לישראלים רבים להבין כי "ביתם הוא מבצרם", ולא פחות מעניין – גורם לרוכשים הישראלים להעדיף לא פעם דירות יד שנייה על פני דירות חדשות "על הנייר", כדי שיוכלו להיכנס לבית משודרג מהר ככל האפשר.

הגבלים עסקיים ודיני תחרות

מניסיון העבר, על ידי טיפול מקצועי ונכון ניתן לצמצם את החשיפה והסיכונים הכרוכים בהליכים שנפתחים בגין אי עמידה בדיני התחרות וההגבלים העסקיים. במהלך השנים האחרונות, ליווינו וייצגנו בהצלחה גופים עסקיים בכירים, בעניינים הקשורים לדיני התחרות והגבלים עסקיים.

החזר מס על שימוש בדלק לעצמאים ברכבי הסעים ורכבים מסחריים מעל 3.5 טון

"מניעת הונאות בתחום הדלק". כך הגדירה רשות המיסים את מטרת התקנה הקובעת שיש להתקין התקן תדלוק אוטומטי בכלי הרכב, ניסוח הצעת התקנה קבע כי "מוצע לקבוע בתקנות מס ערך מוסף, התשל"ו-1976 כי כתנאי לניכוי מס תשומות על רכישת דלק יש להתקין ברכב בגינו נדרש הניכוי התקן תדלוק אוטומטי ולתדלק באמצעות ההתקן, וכי לנישום יש בגין אותו החודש דו"ח ריכוז חודשי".

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.