חברת הביטוח מסרבת לשלם לך? אנחנו הכתובת עבורך!

חברות הביטוח בישראל מוכרות לקהל הרחב מבחר רחב של פוליסות לטובת כיסוי ביטוחי למגוון רחב של אירועים ביטוחיים. מרבית פוליסת הביטוח הנמכרות הינן פוליסות "מדף", כאלה הנמכרות לקהל הרכב, ללא כל התאמה ספציפית למבוטח הספציפי. פוליסות הביטוח אמורות לתן מענה למקרים של נזקי רכוש, נזקי גוף, אובדן כושר השתכרות, תאונות ועוד .מבחינת חברת הביטוח, יש לתן לפוליסה פרשנות דבקנית, כך שחברת הביטוח תשלם רק בגין מה שהפוליסה לדעתה מכסה ולא שקל מעבר לכך. ככול שהפרשנות של חברת הביטוח תהא יותר מצומצמת, כך רווחיה של חברת הביטוח יגדלו.

פוליסות הביטוח הינן הלכה למעשה התקשרות חוזית, כמו כל חוזה בין שני צדדים, בין המבוטח לבין חברות הביטוח ומי שהלכה למעשה עורך את ההסכם – הוא עורך דין המתמחה בדיני ביטוח מטעם חברת הביטוח. יתרה מזאת, זהו הסכם אשר בדרך כלל אינו פתוח למו"מ ומה שנכתב על ידי עורך הדין של חברות הביטוח, זה מה שיחייב את הצדדים. במסגרת הפוליסה, חברת הביטוח מתחייבת לשלם למבוטח כספים מסוימים בהתקיים התנאים הקבועים בתוך פוליסות הביטוח. משכך, שעה בה המבוטח סבור כי ארע "אירוע ביטוחי" המזכה אותו בתשלום, רשאי הוא לפנות לחברת הביטוח וזו, באמצעות עו"ד מטעמה, תבדוק האם כל התנאים הקבועים בתוך הפוליסה התקיימו ורק בהתקיים כל האמור ורק אז, תשלם חברת הביטוח למבוטח את הסכומים להם הוא זכאי על פי תנאי הפוליסה. חברת הביטוח, באמצעות צבא של מומחים מטעמה, עורכי דין, חוקרים, רואי חשבון, שמאים ועוד תנסה, בגין כל דרישת תשלום של מבוטח, לאתר סיבות שלא להכיר בדרישת התשלום. וכך המומחים מטעם חברת הביטוח עוברים, כדבר שבשגרה, בגין כל דרישה לתשלום על הפוליסה, סעיף אחר סעיף וזאת בניסיון למצוא הוראות מתוך הפוליסה התומכות בטענה לפיה המבוטח אינו רשאי באותו מקרה להפעיל את הפוליסה ולקבל את התשלום אותו הוא מבקש. כמובן שככל שמספר התביעות המוגשות לחברות הביטוח יתקבלו ויכובדו ותשלום בגינן יבוצע, כך תקטן רווחיות החברה. מאידך, ככל שיותר דרישות בטוח יידחו ולא ישולמו, כך תגדל רווחיות חברת הביטוח.

כיצד אנחנו יכולים לסייע לך בתחום?

למשרדנו בקיאות ייחודית בטיפול בתביעות מול חברות הביטוח וזאת באמצעות צוות עורכי דין המומחים בדיני ביטוח. משרדנו מכיר היטב את התנהלותן של חברות הביטוח ועורכי הדין מטעמן, ולו בקיאות ספציפית בניהול מאבקים משפטיים מול חברות הביטוח לטובת קבלת מלא התשלום עבור לקוחותינו. צוות המשרד מורגל בניהול מאבקים משפטים חכמים ומתוחכמים מול חברות הביטוח ועורכי הדין מטעמם, מתוך הבנת מצוקת המבוטח וראיית טובת הלקוח בלבד. משרדנו מטפל במגוון רחב של תביעות מול חברות ביטוח, כך שידוע לנו אופן ההתנהלות וברורה לנו האסטרטגיה הנדרשת על מנת להביא ללקוח המשרד את המגיע לו במינימום זמן ובמינימום עלות. לצוות משרדנו הן בקיאות משפטית והן בקיאות כלכלית חשבונאית, מה שעוזר לנו לבנות עבור הלקוח תביעות משכנעות, כאלה הנותנות לחברות הביטוח ו/או לבית המשפט להבין כי התביעות הינן תביעות מבוססות ומוצקות. הצוות שלנו אף יודע לבחור במהלכים הנכונים על מנת לגרום לעורכי הדין מטעם חברות הביטוח להשתכנע כי נכון וראוי יהיה לקבל את התביעות, במהירות וללא עיכובים מיותרים. משרדנו יודע להתנהל בייסודיות, להפוך כל אבן ואבן, תוך הפעלת גורמים נוספים בשעת הצורך, הכל לטובת גיבוש תביעות ביטוח משכנעות ומוצקות. בחלק גדול של המקרים מצליח משרדנו להביא לידי סיום הפרשה עוד בטרם מוגשת תביעה לבית המשפט. בחלק גדול של המקרים מצליחים אנו לשכנע את עורכי הדין מטעם חברות הביטוח כי נכון וראוי לסיים את הטיפול במקרה מבלי להגיע לבית המשפט. נוסיף, כי אנו מודעים למצוקה הכלכלית של המבוטח וליכולתה של חברת הביטוח לממן הליך ארוך ומסורבל בעוד המבוטח לחוץ כלכלית ומשכך במקרים המתאימים מסכם המשרד עם לקוחותיו על תשלום שכר טרחה, המבוסס ברובו על מרכיב של אחוז מההצלחה.

משרדנו מודע לקושי של הלקוח ומזדהה עמו. ברגע בו הלקוח בחר בנו כמייצגו, בעיית הלקוח הופכת להיות הבעיה שלנו וכך נפעל בעניינו עד לסיום הפרשה לשביעות רצונו. מהרגע בו נקלט התיק במשרדנו, נעשה כל שנדרש על מנת להבטיח את שביעות רצון הלקוח, הכל מתוך מטרה להפוך את הלקוח המרוצה לשגריר המשרד. לנו צוות של מומחים, הבקיאים בדיני ביטוח ובמגוון נושאים משיקים נוספים, וביחד ידע הצוות לבנות עבורך את התביעה הטובה והמשכנעת ביותר לעניינך.

התקשר אלי עתה ותן לי את הזכות לשמור עלייך - פנה כעת לעו"ד אלי דורון : 054-4251054  

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

פיצויים על פגיעה מרקע מלחמה

מדינת ישראל מתמודדת באופן תמידי ומתמשך עם אתגרים ביטחוניים מורכבים הכוללים לעיתים גם סבבי לוחמה של ממש, אשר מציפים אצל התושבים בכל פעם מחדש את שאלת האחריות על תיקון הנזקים וההרס שנגרמים לתושבים כתוצאה מפעולות אלה.

חברת הביטוח מסרבת לשלם על תגמולי ביטוח אובדן חוסר עבודה

חשיבותו של ביטוח אובדן כושר עבודה וכיצד יש לפעול כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם את תגמולי הביטוח.

אופן ההקמה של תאגיד ביטוח - "סוכן תאגיד"

בחודש מאי 2022, הוגש תזכיר חוק על ידי המפקח על הביטוח להחיל ענף ביטוח חדש מפני תאונות ומחלות. דהיינו ענף חדש שיכלול תחתיו ביטוחי בריאות, תאונות אישיות, מחלות ואשפוז (ביטוח הוצאות רפואיות, סיעוד, מחלות קשות ועוד). החוק אוסר על אדם שאינו...

תביעת ביטוח סיעודי

חברת הביטוח לא משלמת את תגמולי הביטוח הסיעודי? חברת הביטוח דחתה את תביעתך בגלל "האותיות הקטנות" בפוליסה? משרדנו יודע להעניק לך את הליווי המשפטי והרפואי המלא מראשית הדרך ועד לקבלת גימלת הסיעוד המקסימלית וכל הזכויות הנלוות.

סוכן ביטוח

סוכן הביטוח לא מספק את שירותי ביטוח למבקשים, אלא את שירותיו כמתווך בין הפונים אליו לבין החברות המספקות את שרותי הביטוח עצמו, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד - קראו כאן עוד בנושא.

סוכן שיווק פנסיוני

סוכן שיווק פנסיוני הינו עובד שכיר בחברות המספקות את שרותי הביטוח עצמו, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד. סוכן השיווק לא מספק שירותי ייעוץ פנסיוני שכן, איננו אובייקטיבי ומחויב לקדם את המכירות של החברה המעסיקה אותו - קראו כאן עוד בנושא.

יועץ פנסיוני

היועץ הפנסיוני הוא אדם אובייקטיבי בהגדרתו ותפקידו אשר מוכר למבקש את הידע והמקצועיות שלו בעניין הביטוח הפנסיוני אותו מבקש לקבל הלקוח ובהתאם לצרכיו הייחודיים - קראו כאן עוד בנושא.

אובדן כושר השתכרות

ישראלים רבים משלמים שנים על גבי שנים לחברות הביטוח, מדי חודש בחודשו, סכומי עתק, לטובת הבטחת הכנסתם למקרה של אובדן כושר השתכרות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.