ייצוג מבוטחים בתביעת חברות ביטוח המסרבות לשלם ע"פ פוליסת הביטוח

חברות הביטוח מבקשות למכור לנו פוליסות ביטוח לרוב - אלה מבקשות מאתנו לרפד את חיינו בפוליסות ממינים ומסוגים שונים,  הן אלה הראשונות היודעות להזהיר אותנו מפני סיכונים דוגמת גניבה, שריפה, רעידת אדמה, מחלה, פגיעה בעבודה, אובדן כושר השתכרות וכו', מה שבסופו של יום, משכנע אותנו, לפתוח את ארנקנו ולשלם שנים על גבי שנים ממיטב כספנו, הכל לטובת מתן מענה לאירוע ביטוחי כזה או אחר העלול להתרחש, במועד כזה או אחר, אם בשליטה שלנו ואם בהעדר שליטתנו. ואכן חברת הביטוח, בדרך כלל, תתנהל מולנו בנינוחות ובנעימים - זו תשלח לנו את סוכן הביטוח על מנת שזה יחתים אותנו על גבי פוליסות מתחדשות, תספק לנו לוחות שנה, יומני כיס, מחשבים שולחניים ועוד, הכל כמובן על מנת שלא נשכח חס וחלילה לחדש את פוליסת הביטוח בתום השנה.
 
הבעיות, למצער, מתעוררות לא אחת שעה בה מתקיים אירוע ביטוחי, שעה בה מתרחש דבר מה אשר לגישתנו מגובה בביטוח, מה שאמור לאפשר לנו להתמודד ביתר קלות עם המקרה, אלא שחברת הביטוח, מטעמים משתנים כאלה או אחרים, מחליטה להערים קשיים ולהימנע מהכרה באירוע ככזה המזכה אותנו בתשלום המיוחל, או שזו למשל אינה ממהרת לשלם או במקרים אחרים – נכונה לשלם סכומים נמוכים מהסכומים שחשבנו כי אכן נהיה זכאים לקבל. מצב דברים זה מחייב התנהלות משפטית מיידית. פוליסת ביטוח היא חוזה לכל דבר ועניין בין חברת הביטוח לבין המבוטח, כך שבכל מקרה בו חברת הביטוח מערימה קשיים, אין אלא לפנות לאותו הסכם ולדרוש מחברת הביטוח לקיימו. יתרה מזאת, על פי חוק חוזה הביטוח, חברת הביטוח מחויבת בנוסף גם למצגים ולהבטחות אותם קבלנו מסוכן הביטוח שלנו, כך שהיה ויש בנמצא ראיות או מסמכים נוספים מחוץ לפוליסה עצמה, התומכים בעמדתנו, מחובתנו לעשות באלה שימוש לטובת ביסוס עמדתנו.
 
 
כיצד אנחנו יכולים לסייע בנושא?
משרדנו, המורכב מעו"ד ורו"ח יוצאי משרד המשפטים ויוצאי מחלקת הפיצויים והפיטורים של משרד האוצר, הידע והניסיון בכל הקשור בניהול הליכים משפטיים מול חברות ביטוח. משרדנו מכיר את הדינמיקה והאסטרטגיה של חברת הביטוח ועל סמך אלה, יודע הוא את הנדרש לטובת קידום ענייני המבוטח. למשרדנו ניסיון רב בייצוג מבוטחים אל מול חברות הביטוח, מה שמאפשר לנו להתנהל במקצועיות מול מקבלי ההחלטות בחברות הביטוח והיה ואלה לא יסכימו לשחרר את הכספים, כמתבקש על ידנו, נדע אנו לפנות לבית המשפט המוסמך ובמסגרת הליך משפטי הולם, לתבוע את המגיע למבוטח ולגרום לכך שחברת הביטוח, אכן תשלם את המחויב תשלום. משרדנו ידע להגיש תביעות בעלות אופי כלכלי, ביטוחי ומשפטי מובהק, לבסס את אלה על ראיות מגוונות ובסופו של יום לעשות הנדרש לטובת הצגת מלא הנתונים בפני בית המשפט, לטובת הוכחה וקבלת פסק דין מנצח. הניסיון מלמד כי בחלק גדול של המקרים, הגשת תביעה נכונה וחכמה, התנהלות משפטית מתוחכמת ומתוכננת ונוקשות מתחייבת – מביאים את חברת הביטוח לכלל מסקנה, עוד בטרם ניתן פסק דין, כי נכון יהיה לסיים את התיק בפשרה. משרדנו ידע לקדם את עניינך במהירות וביעילות, ללא גמגומים וללא עיכובים מיותרים. מצוקתך מובנת לנו - הקושי שלך בהתנהלות מול חברת ביטוח ידוע ומובן, כך שרק מקצועיות וניסיון יביאו אותך לעבר היעד. אנו נדע למנף את כל ניסיון משרדנו ואת כל עשרות שנות פועלנו לטובת קידום עניינך. התקשר אלינו עתה ותן לנו את האפשרות לשמור על האינטרסים שלך.
 
תן לנו עתה לייצגך אל מול חברת הביטוח - זה המקצוע שלנו! התקשר עתה לאלי דורון, עו"ד 054-4251054

אנו עומדים לרשותך בכל שאלה: סניף מרכז 03-6109100, סניף חיפה 04-8147500, נייד: 054-4251054

לפגישה אישית
חייגו 03-6109100

או השלימו את הפרטים הבאים

מידע מקצועי

פיצויים על פגיעה מרקע מלחמה

מדינת ישראל מתמודדת באופן תמידי ומתמשך עם אתגרים ביטחוניים מורכבים הכוללים לעיתים גם סבבי לוחמה של ממש, אשר מציפים אצל התושבים בכל פעם מחדש את שאלת האחריות על תיקון הנזקים וההרס שנגרמים לתושבים כתוצאה מפעולות אלה.

חברת הביטוח מסרבת לשלם על תגמולי ביטוח אובדן חוסר עבודה

חשיבותו של ביטוח אובדן כושר עבודה וכיצד יש לפעול כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם את תגמולי הביטוח.

אופן ההקמה של תאגיד ביטוח - "סוכן תאגיד"

בחודש מאי 2022, הוגש תזכיר חוק על ידי המפקח על הביטוח להחיל ענף ביטוח חדש מפני תאונות ומחלות. דהיינו ענף חדש שיכלול תחתיו ביטוחי בריאות, תאונות אישיות, מחלות ואשפוז (ביטוח הוצאות רפואיות, סיעוד, מחלות קשות ועוד). החוק אוסר על אדם שאינו...

תביעת ביטוח סיעודי

חברת הביטוח לא משלמת את תגמולי הביטוח הסיעודי? חברת הביטוח דחתה את תביעתך בגלל "האותיות הקטנות" בפוליסה? משרדנו יודע להעניק לך את הליווי המשפטי והרפואי המלא מראשית הדרך ועד לקבלת גימלת הסיעוד המקסימלית וכל הזכויות הנלוות.

סוכן ביטוח

סוכן הביטוח לא מספק את שירותי ביטוח למבקשים, אלא את שירותיו כמתווך בין הפונים אליו לבין החברות המספקות את שרותי הביטוח עצמו, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד - קראו כאן עוד בנושא.

סוכן שיווק פנסיוני

סוכן שיווק פנסיוני הינו עובד שכיר בחברות המספקות את שרותי הביטוח עצמו, קרנות פנסיה, חברות ביטוח, בתי השקעות ועוד. סוכן השיווק לא מספק שירותי ייעוץ פנסיוני שכן, איננו אובייקטיבי ומחויב לקדם את המכירות של החברה המעסיקה אותו - קראו כאן עוד בנושא.

יועץ פנסיוני

היועץ הפנסיוני הוא אדם אובייקטיבי בהגדרתו ותפקידו אשר מוכר למבקש את הידע והמקצועיות שלו בעניין הביטוח הפנסיוני אותו מבקש לקבל הלקוח ובהתאם לצרכיו הייחודיים - קראו כאן עוד בנושא.

אובדן כושר השתכרות

ישראלים רבים משלמים שנים על גבי שנים לחברות הביטוח, מדי חודש בחודשו, סכומי עתק, לטובת הבטחת הכנסתם למקרה של אובדן כושר השתכרות.

זקוקים לעורך דין?

חייגו: 03-6109100 או השאירו פרטים
אני מאשר/ת בזאת לדורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' לשלוח לי ניוזלטרים/דיוור של מאמרים, מידע, חידושים, עדכונים מקצועיים והודעות, במייל ו/או בהודעה לנייד. הרשמה לקבלת הדיוור כאמור תאפשר קבלת דיוור שבועי ללא תשלום. ניתן בכל עת לבטל את ההרשמה לקבלת הדיוור ע"י לחיצה על מקש "הסרה" בכל דיוור שיישלח.